Cem Gariopoğlu neden teslim oldu? ((Şok Haber))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Cem Gariopoğlu neden teslim oldu? ((Şok Haber))
Firari şüpheli Cem Garipoğlu'nu polise teslim eden Garipoğlu ailesinin avukatı Aytekin Kaya, Cem'in yakalanma sürecine ilişkin bilgi verdi.

Garipoğlu ailesinin avukatı Aytekin Kaya, Cem Garipoğlu'nun babasının durumundan dolayı vicdan azabı çektiğini ve teslim olmasında bu durumun etkili olduğunu söyledi.

Garipoğlu ailesinin Avukatı Aytekin Kaya, Cem Garipoğlu'nun babasının durumundan dolayı vicdan azabı çektiğini ve "Babama üzüldüğüm için teslim oluyorum" dediğini ifade etti.
Münevver Karabulut cinayetinin katil zanlısı olarak aranan firari şüpheli Cem Garipoğlu'nu polise teslim eden Garipoğlu ailesinin avukatı Aytekin Kaya, Cem'in yakalanma sürecine ilişkin bilgi verdi. Akşam saatlerinde telefonla kendisini arayan ancak kim olduğunu bilmediği bir kişinin, Cem'in teslim olacağını ve Bahçelievler'de kendisini bekleyeceğini söylediğini anlatan Kaya, bunun üzerine İncirli'de, E-5 Karayolu kenarında Cem'i arabasına aldığını belirtti.

Yolda Cem'in sucuk ekmek istediğini aktaran Kaya, Cem Garipoğlu'nun kendisine, babasının cezaevinde olmasından dolayı vicdan azabı çektiğini ve teslim olma kararını babasını daha fazla yıpratmamak için verdiğini anlattığını söyledi. Cem'in "Babama üzüldüğüm için teslim oluyorum." dediğini belirten Kaya, saat 01.00 sularında polislerle buluşarak Cem'i teslim ettiğini ifade etti

Pure Life

Pure Life

Üye
çok şükür sonunda

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
"Babama üzüldüğüm için teslim oluyorum"Şaşalı günler senin için sona erdi.Paran seni ancak 197 gün kurtarabildi.Yandı gülüm keten helva.Tabi hala adalet kaldıysa :pro:
bir 6 ayda bu olay konuşulur.Sanki memlekette başka olay yokmuş gibi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Direk mezbahane ye götürseler bunu ya...

Hani kesme işini falan iyi yapıyor ya..! :pro:

ısland

Üye
ne diyim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tartışma yaratacak mesaj atanlar uyarı ile karşılaşacaktır.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Süreyya karabulut çıkar şimdi akşam haberlerine zırlar!(bu arada acılı bir baba gibi durmuyor ne o ne de vefat eden kızın anası,Bari biraz şehit haberlerini izlesinler de o analara babalara bakıp öyle ana-baba taklidi yapsınlar!..)
Yeter artık yahu 200 gündür her dakika ana haber bültenlerini süslüyordu.
Atsınlar içeri de bu iş bitsin.

meboli

meboli

Üye
Süreyya karabulut çıkar şimdi akşam haberlerine zırlar!(bu arada acılı bir baba gibi durmuyor ne o ne de vefat eden kızın anası,Bari biraz şehit haberlerini izlesinler de o analara babalara bakıp öyle ana-baba taklidi yapsınlar!..)
Yeter artık yahu 200 gündür her dakika ana haber bültenlerini süslüyordu.
Atsınlar içeri de bu iş bitsin.

Katılıyorum...:oke:

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anıl kolay mi biricik kızları ölmüş ... Abartılı davrandıkları doğru ama böyle zamanlarında hoş görülmeli :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Anıl kolay mi biricik kızları ölmüş ... Abartılı davrandıkları doğru ama böyle zamanlarında hoş görülmeli :)
Biraz daha geçse 1 yıl olacak ve sen böyle zamanlar diyorsun:)
Nice şehitler verdik biz kaç gün durdular üzerinde Hiç!!
Ya bunun ?Artık devlet meselesi halini almış durumda..
Not:Tartışma yaratmak için yazmadım bu mesajları, silmeyiniz

Symbiont

Üye
Valla Ne Diyim O Pislik de yakalndı Bakalım S.karabulut ne diyecek bu sefer

catalfleg

catalfleg

Üye
Biraz daha geçse 1 yıl olacak ve sen böyle zamanlar diyorsun:)
Nice şehitler verdik biz kaç gün durdular üzerinde Hiç!!
Ya bunun ?Artık devlet meselesi halini almış durumda..
Not:Tartışma yaratmak için yazmadım bu mesajları, silmeyiniz
katılıyorum kardeşim ;);)

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Yeter artık gına geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...