Cehennem bu akşam başlayacak! Hazır mısınız ...lılar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
darülmendep

darülmendep

Üye
    Konu Sahibi
Cehennem bu akşam başlayacak! Hazır mısınız ...lılar
Çarşı, United'a karşı

Çarşı’nın Liverpool maçındaki tribün şovu, aradan iki yıl gibi uzun bir süre geçmesine karşın hâlâ belleklerde ve dillerde... Maç öncesi şehitler için açılan dev bayrak ve yapılan saygı duruşu... Ardından maçla birlikte tam 7 dakika durmaksızın süren, kulakları sağır eden 132 desibellik tezahürat ve sahada şaşkına dönen Liverpool’lular... Sonuçta Beşiktaş, taraftarının bu müthiş desteği sonrasında İngiliz ekibini 2-1’le yolcu etmiş, maçın yankıları Ada’da da büyük olmuştu. Hatta İngiliz basını hayranlığını, ‘İnönü, futbol tarihinin en yüksek desibel düzeyiyle tarihe geçti, Beşiktaş bununla gurur duyabilir. Bu kadar yüksek sesle İngiltere’de tezahürat yapılsa, herhalde yasak gelirdi. Çünkü burada 90 desibelin geçtiği yerlere ceza uygulaması var’ sözleriyle dile getirmişti.
Yer yerinden oynayacak
İşte o aynı Çarşı’ya, bu gece Manchester United karşısında da çok büyük iş düşecek. Bunun bilincinde olan taraftarlar da, İnönü’yü bir festival alanına çevirmek için çalışmalarını tamamladı. Stat baştan aşağı süslendi. Başlama düdüğünden maçın bitimine kadar, skor ne olursa olsun bir saniye susmayacak olan Çarşı, top rakibi geçtiğinde ıslıkla ve değişik şekillerle gürültü çıkartacak ve rakibi baskı altına alacak. Bu amaç doğrultusunda İnönü Stadı’na özel bir ses sistemi bile kuruldu. Kısaca bu gece İnönü’ye gelecek United’lılar, yaşarken ‘cehennemle’ tanışacak!
Cehennem için

SucX

SucX

Üye
Bu gece mabedde şeytan taşlanıcak!

arslansem

arslansem

Üye
Ancak bağırır çağırırsınız zaten başka bişey gelmez elinizden :ehe

ejder53

ejder53

Üye
zaten öyle :D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ancak bağırır çağırırsınız zaten başka bişey gelmez elinizden :ehe

Çarşı gibi taraftar mı var abi ;) Oturdukları yerde bir yerlerini yırtıyorlar daha ne yapsın adamlar :ehe kadir gecesi mübarek gece belki yeneriz :)

darülmendep

darülmendep

Üye
    Konu Sahibi
Hadi inşallah çok istiyorum bunu! Bi yensek tüm Türkiye çarşıya:D
Liverpool maçında da semih gibiler çok konuşmuştu ama onlar bile nereye geldiklerini bilemediler. Ondan bi dahaki maça iyi hazırlanmışlardı. Ben o atmosferi görüp tatmışlardan mıyım diye bir düşünün! Değilsiniz beşiktaşlı olmayanlar! Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur derler ama bu konu altında bu söz bozulmuş gibi görünüyor

Hellboy®

Hellboy®

Üye
olmadı malesef bir Galatasaray'lı olarak üzüldüm

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
bende gl olrak almasını cok istedim ama olmadı guzelde oynadı ama malesaf

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yine Çarşı bağırmakla kaldı..!

Bknz: 0 - 1

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
cehennem bi işe yaramadı...

darülmendep

darülmendep

Üye
    Konu Sahibi
Bireysel hata ile yenildik. Hakan arıkan ilk yarı mükemmel kurtarışlar yapsa da ikinci yarıda yaptığı bireysel hata ile yenildik. Güzel oynamıştık. İkinci yarıda Serdar'ı niye çıkardılar onu da anlayamadım. Yusuf rezil oynadı. Cehennem vardı ama gol yoktu. Üzgünüm yaa

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
sağlık olsun ... rakibimiz Manchester dı :) ingiltere nin kral takımı ... bu sonuç bile iyidir yani :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Çarşı maçta olağan üstü bir performans gösterdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt