CCleaner 4.4 Türkçe ! Sistem temizleme programı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
CCleaner 4.4 Türkçe ! Sistem temizleme programı..
CCleaner sistem temizleme programi.. Pc deki cleaner programidir. Program aslinda nuldel in en son versionudur ancak programa yeni CCleaner programinin arayüzünü kattim. Artı olarak türkçeleştirdim. Umarım beğenirsiniz. Programın en sewdiğim bir diğer özelliği çöp tarama.. Çöp tarama sayesinde telefondan bin küsür dosya ve klasör, 30 küsür MB silindi. Sistemin yükü gerçekten hafifliyor. Bir kaç ekran görüntüsü:

Sizden ricam peygamber efendimiz (s.a.v)'e selavat getirmenizdir.
Link2 deki cfileman.pyd dosyasnı çıkartın dosyayı c/sys/bin klasörüne atın.
Link :
Link2 :

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dede55555, korkmaz9494, rcpkarakas ve 4 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

'Sefer

'Sefer

Üye
n95 çalışmadı

ismail

ismail

Üye
teşekkürler :D

- - - Eklendi - - -

de bende de çalışmadı sanırım fp1lerde çalışmıyor :(
Phyron telimde mevcuttur

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :D

- - - Eklendi - - -

de bende de çalışmadı sanırım fp1lerde çalışmıyor :(
Phyron telimde mevcuttur

kusura bakmayın arkadaşlar link2 deki dosyayı vermeyi unuttm. Link 2 deki dosyayı c/sys/bin klasörüne atın.

__HassaN__

__HassaN__

Üye
Teşekkürler. N97'de çalıştı x-clear kullanıyordum ama yine de baya dosya sildi:)

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler. N97'de çalıştı x-clear kullanıyordum ama yine de baya dosya sildi:)

imhotep_13

Üye
benim e55 xclear daha fazla siliyor bu cclenaerda hepsini sil diye bisey var ona bsıyom eminmisin diye sorıyor korkuyorum tlf sistem dosyası sîlrcek diye nsıl yaptıgınızı anlatırmısınız

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
benim e55 xclear daha fazla siliyor bu cclenaerda hepsini sil diye bisey var ona bsıyom eminmisin diye sorıyor korkuyorum tlf sistem dosyası sîlrcek diye nsıl yaptıgınızı anlatırmısınız
korkma kardeş programın sildiği dosyalar sistem artığı, program kalıntıları olan dosyalardır. benim N95 den 30 küsür MB sildi ancak herhangi bir hata yada dosya kaybı yaşamadım :)

silentwolf

silentwolf

Üye
link 1 kırık

- - - Eklendi - - -

link 1 kırık

dejavu178

dejavu178

Üye
teşekkürler

imhotep_13

Üye
korkma kardeş programın sildiği dosyalar sistem artığı, program kalıntıları olan dosyalardır. benim N95 den 30 küsür MB sildi ancak herhangi bir hata yada dosya kaybı yaşamadım :)

kardes kisisel temizlige basınca dosyalar cıkıyor hepsini sil diyor onu diyorum listede bikac dosya var onlar beni korkutuyor

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
kardes kisisel temizlige basınca dosyalar cıkıyor hepsini sil diyor onu diyorum listede bikac dosya var onlar beni korkutuyor
onlar bos klasör olablir kardes korkma ama tatmin olmadm diosan dosya yada klasörlerin isimlerini alıp dosya yöneticiyle içeriğine bakabilirsin

ismail

ismail

Üye

ismail01000

Üye
e71 paython mevcut calismadi uygulama

silentwolf

silentwolf

Üye
e72 sonuc basarısız yuklemede falan sorun yok sorunsuz kuruldu ama uygulama olarak calıstırmak ısteyınce acmıyor uygulamayı

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
uygulama çalismiyor

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
e5 basarisiz. Yuklemede sorun yok. Fakat pro acilmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt