Casper VIA A4 Özellikleri Güzel Görünüyor, Peki Diğer Özellikleri?

Sponsorlu Bağlantılar

maxiburaq

maxiburaq

Üye
    Konu Sahibi
Casper VIA A4 Özellikleri Güzel Görünüyor, Peki Diğer Özellikleri?
Herkese merhaba.
Yakın zamanda Casper VIA a4 modeli çıkardı. 64 ve 128 GB modelleri var telefonun. 64 olanın 4 gb, 128 gb olanın 6 gb rami var. Aralarındaki fark ram ve bellek. Fiyat olarak 64 gb almak mantıklı geliyor. uygun fiyatlı sağlam ve şık bi telefon. Birkaç video buldum otorite sitelerin çektiği. Onları da izlemenizi tavsiye ederim.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: saycansel

enversezen

enversezen

Üye
Teknik olarak özelliklerini beğendim. 6 GB ram olması ilgimi çekmişti. Mate 20 Pro 6 gb ramli ama 6150 lira. Tamam bazı özellikleri çok daha iyi olabilir ama bu niteliği de göz önünde bulundurmak lazım. Zamanında Huawei de böyle başladı sektöre şimdi nerelerde

PinballWizard

PinballWizard

Üye
Casper'ın uzmanlık alanının bilgisayar olduğunu düşünüp akıllı telefonda güven duymayan insanlar olabilir ama şöyle bi durum var piyasa araştırması yaptım da bu fiyat segmentinde 6 GB ram 128 GB hafızayı birlikte barındıran tek cihaz sanırım. yanılıyorsam arkadaşlar teyit etsin. servis ağı da dedikleri gibi iyi işliyorsa düşünülebilir. bir saatte servis verdiklerini iddia etmişler :hmmm

MartianHan

MartianHan

Üye
Fiyat performans telefonu. Bu fiyat skalasında o özellikleri biraz zor bulursunuz bence. bi epeyden bi de kendi sitesinden bakmak lazım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Venus v7 İle Bunun Arasında Kalmiştimda Sonra V7 Aldım.Yerli Cihaz Oldukları İçin Fiyat KOnusunda Rakipsiz Tercih Edilebilirler.Hatta Ram 3 Gb Az Olsun Derseniz V7 Bin Tl Civarında Gayet Tercih Edilebilir Bir Ürün.

saycansel

saycansel

Üye
Casper via a4 güzel bi rekabet ürünü diyebiliriz. Casper bilgisayar üretimindeki başarıyı bence telefonlarda da sürdürüyor. Bu modele de ayrı bi parantez açmak lazım ki gerçekten övgüyü hak ediyor. Gerek tasarımı gerek fiyatı gerek özellikleriyle. Bazı kullanmasını bilmeyenler biraz abartıp hor kullanıyor sonra vay efendim telefon bozuldu. İyi kullanana her türlü telefon iyidir ama kötü kullanana telefon dayanmaz.

Üst Alt