Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatımları seri 1- 2- 3

Sponsorlu Bağlantılar

randomen01

randomen01

Üye
hocam bu telde arkaplanda calısan uygulamanın ıconunun ustune yuvarlak bi simge geliyor ya onun adı sanı nedır allah askına aradım aradım bulamadım bi el atın :D

Tuba

Tuba

Üye
hocam bu telde arkaplanda calısan uygulamanın ıconunun ustune yuvarlak bi simge geliyor ya onun adı sanı nedır allah askına aradım aradım bulamadım bi el atın :D
application open state indication

• Beğen
Tepkiler: Nextman

c7000

Üye
abi cok güzel bir paylasım cokk teşekkur ederim ben tema yapmayı cok istiyorum ama daha yenıyım gunlerdır urasıyorum temamı yapıyorum ama kaydedemıyorum klasör olarak kaydediyo :( :( ?

c7000

Üye
abi cok güzel bir paylasım cokk teşekkur ederim ben tema yapmayı cok istiyorum ama daha yenıyım gunlerdır urasıyorum temamı yapıyorum ama kaydedemıyorum klasör olarak kaydediyo :( :( ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Sis olarak kayıt almayı ikinci videoda da anlattım tam olarak sorununu resim ekleyerek sorarsan daha hızlı yardımcı olabilirim.

c7000

Üye
:) abi 2. video yardımcı oldu çokk teşekkurler :)

besim.farhan

besim.farhan

Üye
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi bir süredir tema paylaşımları yapıyorum.Düşündümkü herkes kendi temasını yapabilmesi için bir anlatım yapabilirim ve ortaya böle bir eğitim çıktı bende bunun üzerine konuyu açmaya karar verdim.Umarım faydalı olur konu ile ilgili tüm temel malzemeleri,sorularınızı bu konu altında elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.Faydalı olması dileğiyle.

Not :Yeni başlayan arkadaşlar için elimden geldiğince basit olarak anlatmaya çalıştım saygılarımla.

[video=youtube;Swn0YDJ9rmc]http://www.youtube.com/watch?v=Swn0YDJ9rmc&list=UUftJsXkIqmhZnxZk39zXaiA& index=1&feature=plcp[/video]

Tema yapımı için gerekli olanlar

Tema programı:

Kullanılacak sürüm

bu adresten üyelik istemeden indirebilirsiniz...

free downloada 2 kez basınca indiriyor direk :)

besim.farhan

besim.farhan

Üye
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi bir süredir tema paylaşımları yapıyorum.Düşündümkü herkes kendi temasını yapabilmesi için bir anlatım yapabilirim ve ortaya böle bir eğitim çıktı bende bunun üzerine konuyu açmaya karar verdim.Umarım faydalı olur konu ile ilgili tüm temel malzemeleri,sorularınızı bu konu altında elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.Faydalı olması dileğiyle.

Not :Yeni başlayan arkadaşlar için elimden geldiğince basit olarak anlatmaya çalıştım saygılarımla.

[video=youtube;Swn0YDJ9rmc]http://www.youtube.com/watch?v=Swn0YDJ9rmc&list=UUftJsXkIqmhZnxZk39zXaiA& index=1&feature=plcp[/video]

Tema yapımı için gerekli olanlar

Tema programı:

Kullanılacak sürüm

http://series-60-theme-studio.en.softonic.com/symbian/download bu siteden üyelik istemeden indirebilirsiniz...

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Daha iyisi kesinlikle olamazdı kocaman bi tebrik koyuyorum. TEŞEKKÜRLER.

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
http://series-60-theme-studio.en.softonic.com/symbian/download bu siteden üyelik istemeden indirebilirsiniz...

Sıkıntı olduğundan ben resmi sürümü vermiştin bilginiz olsun teşekkürler yinede

----------Eklendi @ 14:59:59 ---------- Yazıldı @ 14:59:24 ----------

Daha iyisi kesinlikle olamazdı kocaman bi tebrik koyuyorum. TEŞEKKÜRLER.

Ben teşekkür ederim arkadaşım beğendiğine sevindim :)

• Beğen
Tepkiler: besim.farhan
besim.farhan

besim.farhan

Üye
videoyu izlemedim ama denedim inşallah başaracağım çok zor değilmiş.. Teşekkürler ayrıca:)

besim.farhan

besim.farhan

Üye
abi benim netim cepten videoyu indiremiyorum programı indirdim kota doldu sayılır. Ben temami hazırladım bir güzel ama .sis olarak nasıl kaydederim bilmiyorum.. Bütün şeyleri demedim nerdeyse, ama olmadı.. Farklı kaydet diyerek kopyasını falan aldım programın herşeyini de ezberledim sayılır çok kısaca anlatabilir misin acaba? :(
iki üç saattir uğraşıp temami yaptım yükleyemiyorum lütfen yardım..

Tuba

Tuba

Üye
abi benim netim cepten videoyu indiremiyorum programı indirdim kota doldu sayılır. Ben temami hazırladım bir güzel ama .sis olarak nasıl kaydederim bilmiyorum.. Bütün şeyleri demedim nerdeyse, ama olmadı.. Farklı kaydet diyerek kopyasını falan aldım programın herşeyini de ezberledim sayılır çok kısaca anlatabilir misin acaba? :(
iki üç saattir uğraşıp temami yaptım yükleyemiyorum lütfen yardım..

işaretlediğim simgeye tıklayıp sis dosyasını oluşturabilirsiniz...

Ekli dosyalar

• Beğen
besim.farhan

besim.farhan

Üye
buldum:):) onu da
yönetici arkadaş isterse mesajlarımı silebilir:)
ilk giriş kısmına bakmamıştim oraları karıştırdim araçlardan seçiliyormuş.. Teşekkürler abi hakkını helal et başını ağrıttim biraz:)

• Beğen
saynesim

saynesim

Üye
kardeşim eline kolunu sağlık harika bir çalışma birşey ricada bulunacam jpg formatında ikonları paylaşırmısın

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk giriş kısmına bakmamıştim oraları karıştırdim araçlardan seçiliyormuş.. Teşekkürler abi hakkını helal et başını ağrıttim biraz:)

Yok kardeş olurmu forum bunun için var bizde zamanında bu şekilde öğrendik.Başarılar.Nur yardımların için bir kez daha teşekkürler.:alkis

kardeşim eline kolunu sağlık harika bir çalışma birşey ricada bulunacam jpg formatında ikonları paylaşırmısın

Rica ederim, fakat videodada belirttiğim gibi svg formatında olcak ikonlar , çözünürlük sorunu yaşarsınız.

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye

Mesajlar soru ve bilgi içerikli hiç bir problem yok kolay gelsin :)

Yok kardeş olurmu forum bunun için var bizde zamanında bu şekilde öğrendik.Başarılar.Nur yardımların için bir kez daha teşekkürler.:alkis

Rica ederim, fakat videodada belirttiğim gibi svg formatında olcak ikonlar , çözünürlük sorunu yaşarsınız.

Rica ederim nextman elimden geldiğince :)

tarxhn

tarxhn

Üye
anlatım için saol kardeş