Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatımları seri 1- 2- 3

Sponsorlu Bağlantılar

ЯReiS

ЯReiS

Üye
hocam mukemmel bir calisma emeginize saglik..nette boyle bir calisma yok ilksiniz ve gerekli olan bir seyi yapmissiniz tesekkurler..yukarida yazmissiniz ki bir tamadan iconlari almak icin siscontent ile parcalamak ve iconlari alamk mumkundur diye ama ben bunu anlamadim tamam siscontent ile mif dosyasini parcaliyoruz ama icinde en az 1200-1500 arasi simge var ve hepside icon degil..simdi bunlarin hepsini tek tek acip bakmak mumkun degil zaten formatida sorunlu olacaktir..baska bir yol olmali (nette bazi yerlerde okudum mif dosyalarini degistirin diyolar hosunuza gidene temanin mif dosyasini alip kendi temaniza ekleyin diye ama bana mantikli gelmedi denemedim) skin dosyasini parcalayin iconlari cikarmayi denedim ama olmadi..yani siscontent ile bazi kucuk degisiklikler mumkun ama iconlari almak mumkun degil gibi gozukuyor..png ve ico uzantili olarak icon indicator ve diger araclari hazir bulabilecegimiz bulabilecegimiz yerler (verilmesinde sakinca olmayan) varsa bildiginiz paylasirsaniz coook makbule gecer..simdiden tesekkur eder basarili calismalarinizda allah kolaylik vermesini dilerim.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ЯReiS;4317329' Alıntı:
hocam mukemmel bir calisma emeginize saglik..nette boyle bir calisma yok ilksiniz ve gerekli olan bir seyi yapmissiniz tesekkurler..yukarida yazmissiniz ki bir tamadan iconlari almak icin siscontent ile parcalamak ve iconlari alamk mumkundur diye ama ben bunu anlamadim tamam siscontent ile mif dosyasini parcaliyoruz ama icinde en az 1200-1500 arasi simge var ve hepside icon degil..simdi bunlarin hepsini tek tek acip bakmak mumkun degil zaten formatida sorunlu olacaktir..baska bir yol olmali (nette bazi yerlerde okudum mif dosyalarini degistirin diyolar hosunuza gidene temanin mif dosyasini alip kendi temaniza ekleyin diye ama bana mantikli gelmedi denemedim) skin dosyasini parcalayin iconlari cikarmayi denedim ama olmadi..yani siscontent ile bazi kucuk degisiklikler mumkun ama iconlari almak mumkun degil gibi gozukuyor..png ve ico uzantili olarak icon indicator ve diger araclari hazir bulabilecegimiz bulabilecegimiz yerler (verilmesinde sakinca olmayan) varsa bildiginiz paylasirsaniz coook makbule gecer..simdiden tesekkur eder basarili calismalarinizda allah kolaylik vermesini dilerim.

Siscontent ile tam anlamda mümkün değil aslında tekrar düzeltme yapayım.Ama imkansız diye birşey yok sadece yolunu bulduğumuzda basit olarak arkadaşlara açıklama yapmayı düşünüyorum.İliginiz için teşekkürler.:)

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

ens_clk

Emeğine sağlık. Süpersin:alkis

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye

Dostum bendeki olay bu instal filan yok sen bu puling manager a asli nasıl girebileceğiz kısayol değilde karmaşık olanını anlatırsan ayrıntılı gerisi sıkıntı olmaz manager i ayrı sayfa olarak nasıl açacağız senin önizlemedeki gibi teşekkürler şimdiden ...

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
4.3 de oluyor sanırım senin ki 4.3 degğil herhal

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
4.3 Değil evet 3.4 bendeki ki son sürüm olarak devaloped da bu çıkıyor daha yenisi olsa yazılım uyarır sanıyorum ...

Aslında bende tam bilmiyorum gecen 2 ay önce yükledim ama sağlam bir programm Bence sürümden kaynaklanıyordur

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye

Aslında bende tam bilmiyorum gecen 2 ay önce yükledim ama sağlam bir programm Bence sürümden kaynaklanıyordur
Bakalım üstad gelsinde bi ayrıntılı çözüme kavuşturur umarım bizi ben meraklıyım bu tarz şeylere en azından başkalarına eyvallah etmekden iyidir kendin pişir kendin ye şekli ...

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Aynen çok güzel oluyor yapması bende senin düşüncedeyim en iyisi kendi kafan + icon değişimi süper birşey

• Beğen
Tepkiler: ELECTRONİC
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aynen çok güzel oluyor yapması bende senin düşüncedeyim en iyisi kendi kafan + icon değişimi süper birşey

Arkadaşlar elbette sürümünüz 4.3 olmalı bunu dışında eski arayüzde eksik olan ayarlar gözükecektir.Altaki resimde gösterdiğim sürümü indirmenizde fayda var.Hem güncel sürüm hemde diğer pluginlere bu şekilde ulaşabilirsiniz.Saygılarımla

----------Eklendi @ 19:45:35 ---------- Yazıldı @ 19:41:25 ----------

Emeğine sağlık. Süpersin:alkis

:rica:

• Beğen
Tepkiler: Tuba
ANIL29

ANIL29

Üye
Bu şekilde kalıyor program açılmıyor [/URL][/IMG]

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu şekilde kalıyor program açılmıyor [/URL][/IMG]

Program hiç yanıt vermiyorsa ram sıkıntısı olabilir ama sistem gereksinimlerinizi indirme sayfasında sağ taraftan karşılaştırınız.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
bu program muthis kasiyo islemciyi..pc saglam olmali..bende 8 gb ram var ama genede kasma soz konusu hemde muthis..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
ЯReiS;4320381' Alıntı:
bu program muthis kasiyo islemciyi..pc saglam olmali..bende 8 gb ram var ama genede kasma soz konusu hemde muthis..
O zaman ben almayayım,8gb ram mı,maşallah şahin..işlemcin ney.bende 3gb ram var işlemci ise tırt...pentium4:)

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
O zaman ben almayayım,8gb ram mı,maşallah şahin..işlemcin ney.bende 3gb ram var işlemci ise tırt...pentium4:)

Bu işler için sağlam makinalardan ziyade ben ilk kurduğum zamanlarda Hdd'yi değiştirip hızını yükselttikten sonrada çok farketti.Ama inanın ben laptopda core2duo
2gb Ram ile kullanıyorum açılırken a kasıyor, birde paketlerken okadar.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Aynen porgram sağlam ama çok kasıyo

cyber

cyber

Üye
:tşk:

ANIL29

ANIL29

Üye

Program hiç yanıt vermiyorsa ram sıkıntısı olabilir ama sistem gereksinimlerinizi indirme sayfasında sağ taraftan karşılaştırınız.
peki teşekkürler siz yaparsınız temaları biz kullanırız o zaman :ehe

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler. Eline sağlık güzel konu olmuş :good: