Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatımları seri 1- 2- 3

Sponsorlu Bağlantılar

nopapeny

nopapeny

Üye
Evet ornek vermek gerekirse galaxybelle teması ama bahsettigim sekilde yapılıyor sizin icin bir ornek dosyası hazırlamaya calısırım.

ya üstat ben örnek istemiyorrum ya :D o sana verdiğim linkteki themenin aplication kısmını yani sorrun olarak söylediğim kısmını mat değil de normal olarak gösteebilirrsen seviniim. Nokia C6-01 silver kullanıyoum siyah tema istemiyoum içinde girimsi renkte yaptım aama o kısmı bi beceremedim daha iki gün oldu pogramı kullandığım kurduğum :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ok arkadasım mesaideyim gece gecte olsa verdigin dosyada sana nasıl yapacagını anlatırım.

nopapeny

nopapeny

Üye
Ok arkadasım mesaideyim gece gecte olsa verdigin dosyada sana nasıl yapacagını anlatırım.
yardımın için şimidden çok teşekkür ederrim. Sana kolay gelsin sabah görüşürüz o zaman :) hadi iyi bakın kendinize

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yardımın için şimidden çok teşekkür ederrim. Sana kolay gelsin sabah görüşürüz o zaman :) hadi iyi bakın kendinize

Sorununu resimde anlattığım gibi çözmeniz gerekiyor.Umarım çözülür.:oke:

nopapeny

nopapeny

Üye
okey tşk ederim... deneyeyim :)

nopapeny

nopapeny

Üye
o dediğini indirdim dimmed bacround die birşey çıkmadı sanırım ben yanlış birşey yapayım bi dk bakayım.

- - - Eklendi - - -

dediğin pling'i indirdim. Ancak dimmed backround şeklinde bir ekran çıkmadı ya la havle velakuvveten bu nasıl bi programdır nedir
:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

- - - Eklendi - - -

buldum buldum panik kalmadı :):):):):) üstteki şeyi Belle FTP1 seçmemişimö :):):):)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sorunun cozuldugune sevindim.:thumbup:

nopapeny

nopapeny

Üye
ya varya böyle bişe yok ama bak bi öncekinde ana erkan göstermiyordu şimdi de arama kısmındaki insan yüzü yok

- - - Eklendi - - -

Sorunun cozuldugune sevindim.:thumbup:

Sorunu çözdüm çözdüm de şimdide arama kısmında yani call bölümü varya orda incoming call bacrond - images yani aradığında ki insan yüzü resmi gözükmüyo :)

- - - Eklendi - - -

bu ekrana şekil, ikon vs. birşey eklemek istediğimde nerden ekleniyor ?

- - - Eklendi - - -

tamamdır sıkıntı yok hallettim :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ya varya böyle bişe yok ama bak bi öncekinde ana erkan göstermiyordu şimdi de arama kısmındaki insan yüzü yok

- - - Eklendi - - -

Sorunu çözdüm çözdüm de şimdide arama kısmında yani call bölümü varya orda incoming call bacrond - images yani aradığında ki insan yüzü resmi gözükmüyo :)

- - - Eklendi - - -

bu ekrana şekil, ikon vs. birşey eklemek istediğimde nerden ekleniyor ?

- - - Eklendi - - -

tamamdır sıkıntı yok hallettim :)

Siz hiç temayı telefona yükledinizmi ? Resimde işaretlediğim yerden düzeltebilirsiniz.Ama bir tavsiye eğitim videolarını izleyin ;).Çünkü orda bazı pluginlerde önizleme yapılamayacağını anlattım.İyi forumlar.

nopapeny

nopapeny

Üye
Siz hiç temayı telefona yükledinizmi ? Resimde işaretlediğim yerden düzeltebilirsiniz.Ama bir tavsiye eğitim videolarını izleyin ;).Çünkü orda bazı pluginlerde önizleme yapılamayacağını anlattım.İyi forumlar.

aynen tek sorun telefona yüklememden kaynaklanıyo :D yani thema yı telefona yüklemedim ondan :) ama orda düzeltilmiş problem yok çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aynen tek sorun telefona yüklememden kaynaklanıyo :D yani thema yı telefona yüklemedim ondan :) ama orda düzeltilmiş problem yok çok teşekkür ederim.

Rica ederim temaları bekliyoruz sizden :)

nopapeny

nopapeny

Üye
Rica ederim temaları bekliyoruz sizden :)

Son bi soru o zaman :) yaptığım temaları burda yayınlamak için illa bi yere yükleme yapmam mı lazım ?sitenin kendi yükleme alanı yok mu ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Son bi soru o zaman :) yaptığım temaları burda yayınlamak için illa bi yere yükleme yapmam mı lazım ?sitenin kendi yükleme alanı yok mu ?

Siz temayı bitirip önizleme resimlerini alın.Kolay ulaşılabilen bir dosya paylaşım sitesine yükleyin örnek mediafire.Sonra burda konu açın biz onu inceleyip paylaşıma açarız.:)

nopapeny

nopapeny

Üye
Siz temayı bitirip önizleme resimlerini alın.Kolay ulaşılabilen bir dosya paylaşım sitesine yükleyin örnek mediafire.Sonra burda konu açın biz onu inceleyip paylaşıma açarız.:)

yaptığım bütün tema da yani bu size de örneğini gösterdiğimde eksiklikler yapmış sanırım kayıt ederken eksik işlem yapıyor... anlatmak istediğim daha doğrusu siyah yaptığım yazıları tekrar beyaz yamış... :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yaptığım bütün tema da yani bu size de örneğini gösterdiğimde eksiklikler yapmış sanırım kayıt ederken eksik işlem yapıyor... anlatmak istediğim daha doğrusu siyah yaptığım yazıları tekrar beyaz yamış... :)

Size tavsiyem pcden programı kaldırın temp ve gerksiz dosya temizliği için ccleaner tarzı bir program kullanın.Program bazen ağırlaşıyor ve hata verebiliyor.Tekrar kurarkende çalışmalarınızı farklı bir klasör yolu gösterin.

Alperen Şuayb

Üye
Abi Bir Programın UİD sini Değiştirmek İçin Hangi Programı Kullanmalıyım Acaba ??

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Abi Bir Programın UİD sini Değiştirmek İçin Hangi Programı Kullanmalıyım Acaba ??

Bir uygulamanın uid ID'sini değiştirmek demek ikonun bağlantılarını değiştirmek demektir.Kısacası uid ıd numaraları sadece yeni versiyonlarla değişir.Forumda veya nette kullanmak istediğin uygulamaların uid ıd'lerini bulabilirsin ve sana gösterdiğim şekilde tema programına ekleyebilirsin.

sahil032

Üye
ilk öncelikle tşklr. fakat programı bilgisayarıma kurdum fakat masaüstündeki simgeyi tıklıyorum açılıyormuş gibi bir küçük ekran çıkıyor ondan sonra kayboluyor program falan açılmıyor bekledım yeniden kurdum yine olmadı ne yapabilirm yardım acil.....

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ilk öncelikle tşklr. fakat programı bilgisayarıma kurdum fakat masaüstündeki simgeyi tıklıyorum açılıyormuş gibi bir küçük ekran çıkıyor ondan sonra kayboluyor program falan açılmıyor bekledım yeniden kurdum yine olmadı ne yapabilirm yardım acil.....

pcde framework ve java son surumleri yuklumu?