Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatımları seri 1- 2- 3

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatımları seri 1- 2- 3
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi bir süredir tema paylaşımları yapıyorum.Düşündümkü herkes kendi temasını yapabilmesi için bir anlatım yapabilirim ve ortaya böle bir eğitim çıktı bende bunun üzerine konuyu açmaya karar verdim.Umarım faydalı olur konu ile ilgili tüm temel malzemeleri,sorularınızı bu konu altında elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.Faydalı olması dileğiyle.

Not :Yeni başlayan arkadaşlar için elimden geldiğince basit olarak anlatmaya çalıştım saygılarımla.

[video=youtube;Swn0YDJ9rmc]http://www.youtube.com/watch?v=Swn0YDJ9rmc&list=UUftJsXkIqmhZnxZk39zXaiA& index=1&feature=plcp[/video]

Tema yapımı için gerekli olanlar

Tema programı:

Kullanılacak sürüm

Carbide Ui Videolu Anlatım 3 için tıklayın........

Not :Giriş sorunu yaşayan arkadaşlarımız. indirebilirler.
:oke:

• Beğen
Tepkiler: ghstr, mkarahanlı, Oğuzhan ve 39 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler çok istiyordum tema yapmak hatta denedim yapamadım güzel bir video olmuş :good:

Umarım bu anlatımdan sonra yaparım artık :D

• Beğen
Tepkiler: hsyngndz, IVI-Elia, SHS ve 2 diğerleri
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkürler çok istiyordum tema yapmak hatta denedim yapamadım güzel bir video olmuş :good:

Umarım bu anlatımdan sonra yaparım artık :D

İnşallah faydalı olur herkese Teşekkürler ilginizden dolayı

• Beğen
Tepkiler: blacklion2475 ve Tuba
distakjo

distakjo

Üye
:tşk: Abi, Çok faydalı olacak eminim

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Tesekkur ediyorum ve bu konuda faydali anlatimlar paylasmanizi diliyorum ve yardim iteyen arkadaslara ve bizlere yardim ediceniz konusunda suphem yok.
Calismalarinizi hep takdir etmistim simdi tam onay veriyorum hakkinizda cok guzel bir anlatim elinize saglik bakalim yapabilirmiyiz kendimiz.

Tesekkurler tekrar

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva, SHS ve Tuba
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,birtürlü üye olup indiremedim,sürekli pasworld hatası mı ne dedi sıkıldım

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tesekkur ediyorum ve bu konuda faydali anlatimlar paylasmanizi diliyorum ve yardim iteyen arkadaslara ve bizlere yardim ediceniz konusunda suphem yok.
Calismalarinizi hep takdir etmistim simdi tam onay veriyorum hakkinizda cok guzel bir anlatim elinize saglik bakalim yapabilirmiyiz kendimiz.

Tesekkurler tekrar

Rica ederim işleri yoğun bir insanım elimden geldiğince faydalı olmaya çalışıyorum bu forum ve sizler için :).Devamı elbette gelcek çeşitli konularda

----------Eklendi 06.02.2012 @ 00:00:08 ---------- Yazıldı 05.02.2012 @ 23:58:04 ----------

Teşekkürler,birtürlü üye olup indiremedim,sürekli pasworld hatası mı ne dedi sıkıldım

Anladım Hüseyin bey ben hiç sıkıntı yaşamadım halbuki , basit karakterler deneyin tavsiyem.İlginiz için teşekkürler.

Tuba

Tuba

Üye

orda sorun yok indirebiliyorsunuz isim ve nick değiştirin alınmışları deniyorsunuzdur belki...

• Beğen
Tepkiler: SHS
yeauw

yeauw

Üye
güzel anlatım bu anlatımla çok fazla sayıda çeşitli farklı zevklere hitap eden temalar olacak forumumuzda inş. teşekkürler :)

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Teşekkürler gerçekten oldukça sağlam bi sunum olmuş en keskin noktaları ufak tiyoları bizimle paylaşmışsın ellere sağlık iyi forumlar ...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
güzel anlatım bu anlatımla çok fazla sayıda çeşitli farklı zevklere hitap eden temalar olacak forumumuzda inş. teşekkürler :)

İlginiz için teşekkürler.

----------Eklendi @ 00:29:55 ---------- Yazıldı @ 00:29:09 ----------

Teşekkürler gerçekten oldukça sağlam bi sunum olmuş en keskin noktaları ufak tiyoları bizimle paylaşmışsın ellere sağlık iyi forumlar ...

Rica ederim amacına ulaşırsa ne mutlu bana

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Yanlız şöyle bi sıkıntı var bende sadece s60 v5 çıkıyor symbian anna ve belle yok nasıl çözeceğiz bu olayı ki program bende biraz değil baya bi farklı kendim düzenlemeler yapmam gerekli farkındayım o konuda sıkıntı yok ancak sis uzantılı diğer temaları açamıyorum görmüyor onlarda düzenleme yapmak için kullanacakdım ve şunu sormadan edemem bu daeva 112 vs üstadların iconlarını içinden çıkartıp kendimiz ayrı bi tema yapabilir miyiz bununla ...

SuaT6027

SuaT6027

Üye
ellerine emeğine yüreğine sağlık... hep çok çalıştığını biliyorum ve emek sarfettiğini.. böyle faydalı ve güzel çalışlmalarının devamını diliyorum..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yanlız şöyle bi sıkıntı var bende sadece s60 v5 çıkıyor symbian anna ve belle yok nasıl çözeceğiz bu olayı ki program bende biraz değil baya bi farklı kendim düzenlemeler yapmam gerekli farkındayım o konuda sıkıntı yok ancak sis uzantılı diğer temaları açamıyorum görmüyor onlarda düzenleme yapmak için kullanacakdım ve şunu sormadan edemem bu daeva 112 vs üstadların iconlarını içinden çıkartıp kendimiz ayrı bi tema yapabilir miyiz bununla ...

İnanın tam uyumak üzereyken telefondan sorunuzu gördüm ve cevaplamadan uyumak istemedim :)

Birinci sorunuzun cevabı aşağıda resimdeki ikona tıkladığınızda plugin manager açılır ve ordan size uygun pluginleri indirebilirsiniz.

İkinci sorunuza istinaden şöle söyleyebilirimki yapılan temalarda aslında ikonları çıkarmak kolay siscontent ile ama formatları konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.Bu nedenle elimden geldiğince kurallar çerçevesinde iconları paylaşmaya çalışacam saygılarımla.

----------Eklendi @ 01:48:15 ---------- Yazıldı @ 01:46:35 ----------

ellerine emeğine yüreğine sağlık... hep çok çalıştığını biliyorum ve emek sarfettiğini.. böyle faydalı ve güzel çalışlmalarının devamını diliyorum..

Teşekkürler Suat kardeş elimizden geldiğince bilgi paylaştıkça artar.

• Beğen
Tepkiler: SHS, Tuba ve Kurtuluş40
ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
İnanın tam uyumak üzereyken telefondan sorunuzu gördüm ve cevaplamadan uyumak istemedim :)

Birinci sorunuzun cevabı aşağıda resimdeki ikona tıkladığınızda plugin manager açılır ve ordan size uygun pluginleri indirebilirsiniz.

İkinci sorunuza istinaden şöle söyleyebilirimki yapılan temalarda aslında ikonları çıkarmak kolay siscontent ile ama formatları konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.Bu nedenle elimden geldiğince kurallar çerçevesinde iconları paylaşmaya çalışacam saygılarımla.

----------Eklendi @ 01:48:15 ---------- Yazıldı @ 01:46:35 ----------

Teşekkürler Suat kardeş elimizden geldiğince bilgi paylaştıkça artar.
Eyvallah hocam tekrar tekrar tesekkurler ...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim.Her zaman

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Rica ederim.Her zaman
Yok abi ben bu pluing dalgasının içinden çıkamadım bulana kadar o sekmeyi zaten göbeem çatladı buldum ne indirmek için bi şey ne anna ne belle daha ayrıntı girersek gerisinde sıkıntı yok ...

SHS

SHS

Üye
eline emeğine sağlık abi süper bi anlatım, eminim yararlı olacaktır :oke:
yalnız tema yapma işi beni aşar gibi :D yinede boş zamanda kurcalıycam

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yok abi ben bu pluing dalgasının içinden çıkamadım bulana kadar o sekmeyi zaten göbeem çatladı buldum ne indirmek için bi şey ne anna ne belle daha ayrıntı girersek gerisinde sıkıntı yok ...

Siz bence yeni sürümü indirin öyle daha sağlıklı olur.Ama orada gözüken sçeneklerde install demeniz yeterliydi.Yinede birşeye ihtiyacınız olursa seve seve yardımcı olurum.

----------Eklendi @ 10:10:50 ---------- Yazıldı @ 10:09:48 ----------

eline emeğine sağlık abi süper bi anlatım, eminim yararlı olacaktır :oke:
yalnız tema yapma işi beni aşar gibi :D yinede boş zamanda kurcalıycam

Teşekkürler herzaman yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: SHS