Car Launcher AGAMA v2.5.1 [Premium]

Sponsorlu Bağlantılar

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Car Launcher AGAMA v2.5.1 [Premium]

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, rear2011, realowner ve 6 diğerleri

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: özüt

bayar28

Üye
Tsk ler Ozut..

• Beğen
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür

• Beğen

cello52

Üye
Evet çok güzel bir program ama 1. Resimdeki gibi radyoyu veya müzik ismini oraya getiremiyoruz. Nasıl yapılacağını da bilemiyoruz. Eğer çözümü varsa yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

bicer79

Üye
teşekkürelr

araçlar için android head üniteler çok popüler bunlar için root rom navigasyon gibi bölüm açılsa çok tutar diye düşünüyorum
Mesaj birleştirildi:

Evet çok güzel bir program ama 1. Resimdeki gibi radyoyu veya müzik ismini oraya getiremiyoruz. Nasıl yapılacağını da bilemiyoruz. Eğer çözümü varsa yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hocam oraya basık tutarak radyo uygulamasını seçtiğinizde olması lazım bende ki radyoda RDS yazılım olarak desteklemediği için sadece frekans görünmekte RDS desteğiniz varsa full içerik olarak gösteriyor

Son düzenleme:

cello52

Üye
teşekkürelr

araçlar için android head üniteler çok popüler bunlar için root rom navigasyon gibi bölüm açılsa çok tutar diye düşünüyorum
Mesaj birleştirildi:

hocam oraya basık tutarak radyo uygulamasını seçtiğinizde olması lazım bende ki radyoda RDS yazılım olarak desteklemediği için sadece frekans görünmekte RDS desteğiniz varsa full içerik olarak gösteriyor
Radyo geliyor ama istasyon çıkmıyor

bicer79

Üye
Radyo geliyor ama istasyon çıkmıyor

istasyon derken frekans numarası mı gelmiyor yoksa radyo ismi mi .RDS desteklemiyorsa radyo ismi gelmiyor sadece radyonun frekans geliyıor bende öyle belki yazılım olarak farklılık vardır

cello52

Üye
istasyon derken frekans numarası mı gelmiyor yoksa radyo ismi mi .RDS desteklemiyorsa radyo ismi gelmiyor sadece radyonun frekans geliyıor bende öyle belki yazılım olarak farklılık vardır
Evet

rear2011

rear2011

Üye
Teşekkürler.

bocek4676

Üye
paylasım için teşekkürler kurulum yaptım ama cihazda bulunan yüklü bütün programların hepsi görünmüyor mesela müzik,radyo,telefon gibi

gonyalı

gonyalı

Üye
:tşk:

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
teşekkürler!

heyceycey

Üye
Teşekkürler

Üst Alt