çamaşır suyu karne notlarını degiştirirmi?

Sponsorlu Bağlantılar

flexableee

Üye
    Konu Sahibi

Hasan

Üye
hiç denemedim karne notlarım gayet iyı sen de merakından yazmiş gibisin öyle mi

flexableee

Üye
    Konu Sahibi
maalesef benim karne kötu

Mert045

Mert045

Üye
Aman deneme değiştirecem derken karneyi delersin :ehe

Archonn

Archonn

Üye
Dizilerde laf olsun diye yapmadıklarını düşünerek ben evet diyorum.

Yıldızlı evet.

flexableee

Üye
    Konu Sahibi

Mert045

Mert045

Üye
Nasıl yapıldığını tarif ediyorum.
Ilk önce karneyi sağlam bi zemine bağla daha sonra zayıf notun üstüne 2/3 damla çamaşır suyu damlat . Karanlık bi odaya koy 3 kulfu 1 elham oku göreceksin ki zayıflar 5 olacak bu yöntem devamsizlik için de geçerli :D

flexableee

Üye
    Konu Sahibi
yokmu şunu anlatacak biri

flexableee

Üye
    Konu Sahibi
nasıl belli olur?

Hasan

Üye
yazılar birbirine uymuyor :(

flexableee

Üye
    Konu Sahibi
siyah kalem olmazmı

mstf_l

mstf_l

Üye
siler ama eskiden di simdi yeni yazıyı nasıl uazacaksın karneler artık bilgisayar cıktısı boyle hilebazlıga da gerek yok annenle babanla konustugnda elbette kızacaklardır ama sen sonucta onların evladısın bi karne icin evlatlıktan reddedecekler degil ya en fazla bir iki bagırırlar kızarlar sonra calıs derler sende oturur calısırsın bunu ilerisini de dusun

flexableee

Üye
    Konu Sahibi
son şansım :(

Hasan

Üye
siler ama eskiden di simdi yeni yazıyı nasıl uazacaksın karneler artık bilgisayar cıktısı boyle hilebazlıga da gerek yok annenle babanla konustugnda elbette kızacaklardır ama sen sonucta onların evladısın bi karne icin evlatlıktan reddedecekler degil ya en fazla bir iki bagırırlar kızarlar sonra calıs derler sende oturur calısırsın bunu ilerisini de dusun

katılıyorum:oke:

mstf_l

mstf_l

Üye
yapma sokaga atcak degiller ya sen onların cocugusun hic kimse evladına kıyamaz

buketcik

buketcik

Üye
arkadaşlar bu tür düşüncelere nasıl kapılıyosunuz anlamıyorum.dünyanın sonu değilya .bırakın herşey olacağına varsın .
kırık not olsa ne olacak.
yapılan baskı sadece derslerinizin daha iyi olması için dir.sizden intikam almak yada fırsatı değerlendirmek adına cezalandırma gibi bir eylemi aileniz değil düşmanınız dahi yapmak için düşünecekken nasıl olurda karne işini bukadar problem ediyosunuz.
lütfen problem yapmadan hatta daha rahat bir şekilde koyun ortaya.emin olun hiç bir şey olmucak.:alkis

SHS

SHS

Üye
arkadaşlar bu tür düşüncelere nasıl kapılıyosunuz anlamıyorum.dünyanın sonu değilya .bırakın herşey olacağına varsın .
kırık not olsa ne olacak.
yapılan baskı sadece derslerinizin daha iyi olması için dir.sizden intikam almak yada fırsatı değerlendirmek adına cezalandırma gibi bir eylemi aileniz değil düşmanınız dahi yapmak için düşünecekken nasıl olurda karne işini bukadar problem ediyosunuz.
lütfen problem yapmadan hatta daha rahat bir şekilde koyun ortaya.emin olun hiç bir şey olmucak.:alkis

eve kırık notla gitmeyen anlayamaz :hih:

Üst Alt