Cama yumruk attım

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
düzelmiş hali heralde,eğer kolunda cam parcası kaldıysa bu daha hoştur,bende kaldığından guzel oluyor

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
düzelmiş hali heralde,eğer kolunda cam parcası kaldıysa bu daha hoştur,bende kaldığından guzel oluyor
Bu sadece sağ kolum sol kolumda 2 derin yarık var oralara doku yapıştırıcı sürdüler.

-India-

-India-

Üye
hadi böyle birşey yaptın siteye niye koyuyorsun ki onu anlamadım :D neyse geçmiş olsun

doctorrr

doctorrr

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
    Konu Sahibi
Allah büyük bakalım

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Mutluğğğ bana bişey oluyo kaç senenin videosu lan :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
veliahht

veliahht

Üye

Buda benim sinir anımdan bi hatıra...

Türe

Türe

Üye
Bu da benden.

enterneoll

enterneoll

Üye
bide sağ el :/

abandonware

abandonware

Üye
ben fizyoterapistim. her ay 2 3 hasta gelir cama yumruk atan. yüzde elli kadarında geri donuşu olmayan sinir hasarları oluşur ve zamanla bilekten elin kesilmesine kadar durum oluşabilir. lütfen sakin olun yumruk felan atmayın. inanın çook ağır sonuçları olabilir. hayatınız zehir olur.

ayrıca bir bilgi daha vereyim. yaptınız bir salaklık ve vurdunuz. geri çekmeyin sakın elinizi. en çok yaralanma bileğinizi çekerken oluşan kesiklerle oluşur. ve elinizi omur boyu kullanamazsınız.
adam haklı :hmmmbenim bir arkadaşta ailesi internet bağlantısını kestiği için kapının camını yumruklayarak indirmişti, ambulans çağrılmadan evvel internet bağlatılmıştı :hmmm arkadaş webmaster'dı ama :hmmm

-India-

-India-

Üye
herkes sevgilisinin resmini koymuş
(kötü şakaydı kabul)

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
:kop2:

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bnde duvara yumruk atarim cok dellendgimde masrafta cikmiyo :)

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
hort bu arada ucuz kurtarmışsın bizim mahallede mal bi çocuk kırık cama elini soktu hızlıca çekince kemiği gözüktü dikişlediler

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hort

Üst Alt