Call Recorder v1.03 Türkçe yenisi

Sponsorlu Bağlantılar

süleymanabi

Üye
teşekkürler eline sağlık bu programın android versiyonunu bulabilsem kullanacam :oke:

descartes1978

Üye
Bu programın 15 günlük olanı kurdum sorunsuz çalışıyordu bu siteden kurduğumu tanımadı nokia 5800 var bu programı kullanan varsa bana yardım ederse sevinirim.
[email protected]

celil.mayaoglu

Üye
beep off diye bi program var onu kullan forumda mevcut yoksa her kayıt programında beep beep diye gider:D

o beep off işe yaramıyo kusura bakmayın kullandım ya da kullanabilen varsa açıklasın lütfen.
dışarıya bip bip ses verdikten sonra bu yazılımın anlamı yok malesef; telefonların kendi içinde kaydedicisi zaten mevcut yani boşuna yormayın telefonunuzu.

hotrender

Üye
çok teşekkürler

silivriserdar

silivriserdar

Üye
çok süper program emeğine sağlık ingilizce olmaması türkçe olması en süperi ama bip sesi geliyor her saniye ise yaramaz

maksimumspeed

Üye
Kardeşim valla eline koluna yüreğine sağlık emeğine saygı sonsuzdur bilesin :)

format2004

Üye
wirus programı truva tı var diyor indirmedim

gncchdktl

Üye
Truva atı var!!!!!!!

celalguven41

Üye
Arkadaşlar program sadece 6600, 6630 gibi S60 serisi telefonlarda çalışır. Bip sesini önleyen programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: serotonin
bulent_kutay

bulent_kutay

Üye
emegıne saglık

tarbus

Üye
Emeği geçen herkese teşekkürler.

pcmechanic

Üye
ihtiyacım vardı bende buldum tamam süper.

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
tel c6-01 desteklemiyor dedi ...

mrtuzum

Üye
arkadaşım herkes teşekkür ediyorda, yorum yazanların %5 inin bile bu programı kullanabildiğini sanmıyorum, bu programı hiçbir telefon desteklemiyor neredeyse 20 telefona yükledim olmuyor

apocan4779

Üye
HTC one x te calisirmi

bdumut

Üye
teşekkürler...

gurbetcii

gurbetcii

Üye
programı AT
lar sarmış

floverdover

Üye
Ellerin dert görmesin

sefilbaykus

Üye
Tek app doyası indirdim ama yüklenmiyor? telefonum htc one x türkçe olması şart değil pro su yeterli. Emeğinize sağlık...

muhsinsa

Üye
sağol

Üst Alt