Call Recorder Total Recall v1.7.6 For Android [ Ses Kayıt uygulaması]

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Call Recorder Total Recall v1.7.6 For Android [ Ses Kayıt uygulaması]
Özellik Paketli ve Kullanımı Kolaydır Kaydedici App arayın! Güçlü Call Recorder Özellikler değil, aynı zamanda basit bir ses kayıt cihazı (kulaklık) gibi harika çalışıyor. Otomatik olarak ya da sadece bazı arama kaydı. Sesli not veya SMS yoluyla tetik uzaktan ses kaydı. El sinek ya da daha başka rekor! Symbian/S60 cihazlar için en popüler arama kaydedici şimdi Android için En İyi Ses ve Çağrı Kayıt olduğunu.

NOT: Çağrı her iki kayıt özelliği tüm Android cihazlarda mümkün değildir. Diğerleri sadece kayıt olmaz ise bazı cihazlar yalnızca çok düşük düzeylerde (mikrofon arası) arayan ses kayıt olacak, diğerleri mükemmel çağrı her iki kaydeder. Bu Total Recall Call Recorder ile ve belirli bir aygıt ile ilgisi yoktur. Ayrıca, sistem sınırlamaları nedeniyle, cihaz kaynakları yetersiz çalışıyorsa, arama kaydını değil, bu yüzden Total Recall kullanırken arka planda çalışan uygulamaları en aza indirmek için önerilir.

Motorola Droid, Droid X, Droid 2, Nexus One / S, birçok Galaxy değişkenleri ve diğer cihazlarda Aramalar kayıt dahil değildir. Bluetooth Kulaklık kullanırken bazı aygıtlar aramaları kayıt olmaz.
Kullanıcıların desteği çağrı kayıt (bazı durumlarda arayanın ses belirtildiği gibi, düşük ses seviyesinde mikrofon ile kaydedilir) doğruladı olduğunu>>> Cihazlar:

- Acer Liquid 100
- Droid Eris (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- Droid Incredible (Mikrofon / Hoparlör sadece üzerinden arayan ses)
- Evo Shift (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- G1
- General Mobile DSTL1
- HTC Desire (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- HTC Desire HD (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- HTC Deisre Z (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- HTC Dream
- HTC Evo
- HTC Hero (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- HTC Legend (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- HTC Magic (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- HTC Tattoo
- HTC Wildfire (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- Huawei IDEOS U8150 (T-Mobile Comet) (Mic / sadece Hoparlör üzerinden arayan ses)
- LG540 (OS 1.6 rapor)
- LG GW620 (OS 1.6 rapor)
- LG Optimus One (OS 2.2 rapor)
- Meizu M9
- Motorola Charm
- Motorola Defy (Çince anakara versiyonu ME525)
- Motorola XT701
- MyTouch
- Samsung (Mikrofon / Hoparlör sadece üzerinden arayan ses) Captivate
- Samsung Galaxy S (Güney Kore firmware DH09 ile versiyon DSİ-M110S, ya da daha yeni)
- Canlı Samsung (kısmen doğruladı, ilk test lütfen!)
- Sony Ericsson Xperia X10 / X10 Mini / X10 Pro / X8 (Otomatik Dictaphone Kayıt için ayarlamanız gerekir Mayıs)
- Sony Ericsson Xperia X12 / Kemer / Anzu
- YENİ! Spice Mi310 (kayıt stratejisi B kullanın)

*** Sen Total Recall diğer Android Çağrı Kayıt dışında durmasını sağlar merak edebiliriz. Çok basit, biz kullanıcının geri bildirim dinlemek ve farklı Android daha iyi çalıştırmak için uygulama oynamak için kullanabilirsiniz. Biz (ve pek çok olsun!) Almak her e-posta okumak ve cevap ve çoğu zaman hiç Total Recall iyi Call Recorder uygulaması hale getirmek için kullanılır. Yani bize görüşlerinizi verin ve hep birlikte daha da Killer Mobile uygulamalar inşa edeceğiz. ***

Killer Özellikleri:
- Otomatik veya El ile Kayıt Telefon Görüşmeleri
- Sesli Notlar kolay kayıt
- Sayı ve veya Kişi Adı dahil Sezgisel Named Klipler
- Tek tuş kayıt için Widget
- SMS komut ile uzaktan kayıt
- Birden çok ses formatlarını destekler
- Otomatik veya manuel olarak E-posta ve Evernote ile kaydedilmiş çağrı ses gönder
- Ve çok daha fazlası!

Bu sürümde neler bulunuyor:
> S2 Galaxy iki taraflı kayıt desteklemek için Güncelleştirme
> Manuel arama kaydı bildirimi düzeltmek
> Geliştirilmiş klip sıralama seçeneği
> Kayıtlı ses klibini isimlendirme özelliği geliştirilmiş
> Bir bütün klipleri seçeneği silmek eklendi
* & # Ile kayıt isimlerle> Sabit sorunu
Otomatik eklendi gönderdikten sonra> Otomatik Sil
Bluetooth Kulaklık ile bağlı aramaları kaydetmek değil> Seçenek

Çeviri google Translate

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, digitalboy ve en-sel

attilac

Üye
İlk defa ve daha bir hafta oldu..htc sensation aldım…
buna telefonla görüşme kaydı proğramı yüklemek istiyorum…
yardım edin lütfen . .hangi proğramı yüklemeliyim...BU PROĞRAM BANADA UYARMI RANDIMANLI ÇALIŞIRMI......543 3340000...
çağrı bırakırsanız yardımcı olursanız..sevinirim..attila

sh.

Üye
super

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
İlk defa ve daha bir hafta oldu..htc sensation aldım…
buna telefonla görüşme kaydı proğramı yüklemek istiyorum…
yardım edin lütfen . .hangi proğramı yüklemeliyim...BU PROĞRAM BANADA UYARMI RANDIMANLI ÇALIŞIRMI......543 3340000...
çağrı bırakırsanız yardımcı olursanız..sevinirim..attila

Çalışır ve emin olmak için denemek kurmak gerekir denemeden kurmadan sonuç bilinmez hoşunuza gidebilir ve ya gitmez size bağlı.

serkan0544

Üye
nasıl çalışıyor...

Free07

Free07

Üye
arkadaşlar ben kuruyorum. görüşmey kayıt da ediyor ama kayıtları dinleyemiyorum nedeni ne acaba ?

süleymanabi

Üye
slm arkadaşlar bu program daha önce bende sorunsuz çalışıyordu. ne olduysa şimdi gelen aramada karşıdakinin sesi; giden aramada ise sadece benim sesi kaydediyor sorunu düzeltemiyorum yardımcı olurmusunuz
tel modeli sonyericsson x10mini pro

zekiogur

Üye
teşekürler. elinize sağlık

selmankalkan

Üye
program tüm kişisel bilgilerinize, smslerinize ulaşmak için izin istiyordu ben yüklemedim.

arda46

arda46

Üye
teşekkürler türkçe olanları yokmu bu kaydedicilerin ??????

arma461

Üye
teşekkür ederim

yusuf016

Üye
arkadaşlar ben bu total recall programını androide nasıl kurcam market türkiyeye izin vermiyor root ettim yine olmadı amerika seçiyorum adres telefon bilgileri gelince tanımıyor yükleyen varsa yardım . demosu bitti
sitede bu konu ile ilgili bişey bulamadım

cetin61

cetin61

Üye
teşekürler paylaşımın için

JACKAL-XXX

Üye
İşte bu süper oldu diğerleri randımanlı çalışmıyordu...

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

izdihar

Üye
indirebilsem kuracam..

hc500

hc500

Üye
Şu anda nokıa kullanıyorum ve bu program çok işime yarıyor yamasıyla kullanınca bib seside yok ancak s3 e geçmeyi düşünüyorum bu programı kullanan arkadaşlardan bib sesi var mı yok mu sorun yaratıyor mu onları öğrenebilirmiyim rica etsem :)

mertz

Üye
Teşekkürlere

reductil

reductil

Üye
bunun türkçesini yapan niye yok anlamam bu kadar ayrıntılı olduğu için olsa gerek

romanos

romanos

Üye
boşuna yüklemeyin işe yaramıyor. ben denedim..

Üst Alt