Call Recorder For Nokia 5800, N97 & Nokia 5530

Sponsorlu Bağlantılar

fevzioglu2

Üye
teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
Teşekkürler

kaptanblack

kaptanblack

Üye
güzel paylaşım...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

beyazcurt

beyazcurt

Üye
s.a. nadir üstadım herzaman ki gibi yine eline emeğine sağlık güzel bir paylaşım ama hersey on numara birde bu kaydedilen sesleri tekrar dinlemek istediğin zamamn sesler kesik kesik kaydeilmiş olmasa daha iyi olcak halen daha bu soruna bir çözüm bulunamadı eski cihazlarımızda yüklerdik birde ekstradan bepp off yüklerdik kayıtta hiç bir sorun olmazdı olduğu gibi kayıt edilirdi. n97 bi geçiş yaptım bunun için olan versionlarda beep off lar yazılımlarla birlikte ama bu kayıtlarda ki kesik kesik meselesi sorun teşgil etmeye başladı birkaçtane yazılımda bu sorun yok ama onlardada beep off yok 15 saniyede bir ötüyo ekstra sadece bbep off da bi türlü v5 için bulamadım. umarım bide bu konuya eğilirsin üstadım tekrar eline emeğine sağlık kolay gele...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birşey değil..

Nero9898

Nero9898

Üye
paylaşım için teşekkürler.bende bu konu üzerinde yeni bir program yazma aşamasındayım.diğer programlardan ayıran en büyük özelliği ise her görüşmeyi otamatik olarak kayıt ediyor ve hafızasınıa kaydediyor.internet bağlantısına bağlanıldığı zaman ise kişinin eşitlemiş olduğu mail adresine kayıt ediyor.diğerlerinde böyle birşey söz konusu değil.yaklaşık 2 ay içinde sizlerle paylaşacağım...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İnşallah ..hadi bakalım..

Nero9898

Nero9898

Üye
eyvallah sağolasın...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birşey değil.

Cine$Ref

Üye
5800 'da beep sesi çıkıyor mu ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yorumları oku benim deneme şansım yok..

by_samci

by_samci

Üye
n79 a kurdum süper oldu kaedeş sağol elin kolun dert görmesin :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

destroy116

destroy116

Üye
Eline sağlık nadir

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
N97 de Sorunsuz Çalıştı Ama Benim Tel Kırık Bilginize :) Ama Kayıt Kodu Geçersiz Diyor

sary_81

Üye
good boyy

Üst Alt