Çalışan Bilgisayarsız Root Atma Yolu Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çalışan Bilgisayarsız Root Atma Yolu Varmı?
Arkadaşlar, cihazıma Root atmak istiyorum. Elimde şu anlık bir bilgisayar olmadığı için bunu mobil yapmak zorundayım. KingRoot, KingoRoot, İRoot vs. saçma uygulamaları denedim işe yaramadı. Bir çözüm önerebilecek varmı?

YARDIMCI OLMAK İÇİN YUKARIDAKİ ANKETİ DOLDURURSANIZ SEVİNİRİM ☝☝

Son düzenleme:

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
TWRP ile atılıyordu ama telefona/tablete bilgisayarsız twrp yükleniyor mu bilmiyorum
Mesaj birleştirildi:

Etrafınızda hiç bilgisayar sahibi tanıdığınız yok mudur twrp yüklemek uzun süren birşey değil aslında çok kısa ricacı olsanız :?

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
TWRP ile atılıyordu ama telefona/tablete bilgisayarsız twrp yükleniyor mu bilmiyorum
Mesaj birleştirildi:

Etrafınızda hiç bilgisayar sahibi tanıdığınız yok mudur twrp yüklemek uzun süren birşey değil aslında çok kısa ricacı olsanız :?
O şekilde olur, yakınımda komşumun var istesem hemen verir. Ben istemeye gerek yoksa diye ilk buradan bir konu açayım dedim.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Tekrar aradım da internetten illa ki ucu dayanıyor bigisayara kingroot vs. denemişsiniz madem
Mesaj birleştirildi:

Bu arada root attıktan sonra yasal olarak yüklemeyi engelliyor bazı oyunlar haberiniz olsun. Mesela Critical Ops vardı e spor takımına katılmıştım turnuvadan önceki gece tablet bozuldu , telefon rootluydu yüklenmedi benim yerime yedek arkadaş katıldı . Böyle durumunuz varsa dikkatli olun :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2620825
Silinen Üye 2620825

Silinen Üye 2620825

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tekrar aradım da internetten illa ki ucu dayanıyor bigisayara kingroot vs. denemişsiniz madem
Mesaj birleştirildi:

Bu arada root attıktan sonra yasal olarak yüklemeyi engelliyor bazı oyunlar haberiniz olsun. Mesela Critical Ops vardı e spor takımına katılmıştım turnuvadan önceki gece tablet bozuldu , telefon rootluydu yüklenmedi benim yerime yedek arkadaş katıldı . Böyle durumunuz varsa dikkatli olun :D
Peki teşekkür ederim, Clash of Clans' ta sorun olacağını sanmıyorum. O zaman bir bilgisayardan halletmeye çalışayım.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Root olayı tüm cihazı her tarafını kontrol edebildiğiniz için iyidir. Lakin güvenlik bakımından tehlikeli olabilir.

Claude Speed

Claude Speed

Üye
Framaroot
One Click root
TowelRoot
Root Master
Z4Root
Universal Android Root
Baidu Root
CF Auto Root

gibi uygulamaları deneyebilirsiniz.