çakma iphone 5 aldım

Sponsorlu Bağlantılar

championee

Üye
    Konu Sahibi
çakma iphone 5 aldım
orjinali piyasaya çıkmadan aldım.200 tl fiyatı herkese tavsiye ederim.ama tek bir prpblemim var.telefon imei kodu kayıtlı değil.kayıt yaptırıcam.onun haricende gerçekten müthişş :)))

saclan

Üye
orjinali cıkmadan çakması nasıl çıkıyor?? Bu işte bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum...

championee

Üye
    Konu Sahibi
sen en iyisi onu git apple nin sahibine sor.adam şaşkın olduğunu ifade etmiş.güncel haberlere bak bulursun :)

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Hayırlı olsun..

one2one2

one2one2

Üye

10 lira vermem :)

ksaltik

Üye
Desene kardeş adın çakmacıya çıkıcak ......Orjinali çıkmadığı için herkes çakma olduğunu anlıcak.....

• Beğen
Tepkiler: ckartak

ziyaefsane

Üye
bencede harika büthişşşşşşşş

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
işletim sistemi olmadığını heralde biliyorsunuz

fireman87

fireman87

Üye
Birde öneririm demiş arkadas yok böyle bişey ya..

ziyaefsane

Üye
beyler bende iphone 4 almak istiyorum icinizde kullanan varmı özelikler nasıl??

----------Eklendi @ 01:05:31 ---------- Yazıldı @ 01:04:09 ----------

beyler bende iphone 4 almak istiyorum icinizde kullanan varmı özelikler nasıl?

Masha

Masha

Üye
İphone'un çakmasını bırak Orjinalini almam. Bir telefon bu kadar pahalı olur mu ya. Arabayla takas durumunda şaşırıyorum. Extra bi özelliği olsa gam yemiyicem.

mustigusti

Üye
slm arkadşlar valla bnde de çakma ıphone 5 var ya telefn çakma olmasna raqmen çok harika bi telefn fıyat olark bıraz bna çaktılar fakat 2 aydır kllanıom hıçbi kötülüqünü görmedm çok harıka önerırım bnde

cepxz

cepxz

Üye
Çin Mallarını O Kadarda Kötülemeyın Çince Bilseydık Çok Kullanışlı Olurdu :D
Kullanmasını Bılene İyi Telefon Ben X7 Finland Kullanıorum Harikaaa :D Tam Ekran Dokunmatık Ekranı Dusurup Kırarsan Sonra Senı Ureten Çinlerin Anasını dersin Tabi :D

oguzhaneymar

Üye
adam zaten önünü arkasını gösteriyor içeriğe girmiyor ben 5 lira bile vermem :P:

fullwar

fullwar

Üye
Bende daha şukelası var. Aldım kullanıyorum. :kop2: Ama Apple'ın ve hatta rahmetli Steve Jobs'un bile haberi yok.

oguzhaneymar

Üye
cebine koysan kırılır hAAAA

nesto3

nesto3

Üye
cinliler her seyin taklitini yapıyor. ipone cin firması üretmiyor mu ?

Üst Alt