Çakma bold 9700 hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

eldargin

eldargin

Üye
    Konu Sahibi
Çakma bold 9700 hakkında
Arkadaşlar selamlar ben bu gg ve sahibinden gibi sitelerde bulunan çin bold 9700 telefonlardan almayı düşünüyorum dokunmatik te olmadığı için pek bi sorun çıkarcağını düşünmüyorum ama sizin düşünceleriniz nelerdir paylaşırsanız sevinirim.Saygılar

eldargin

eldargin

Üye
    Konu Sahibi
Koca forumda kimsenin fikri yokmu yahuu???

serhat904

serhat904

Üye
alma sonra cok üzülürsün bekle biraz daha para biriktir orjnal telefon al

hsmlcs

Üye
ya bende çakma iphone vardı 3 ay kullandım sattım sakın çakma telefon alma sonra çok uzulursun :nono:

kontra

Üye
bence black beryy tavsiye ederim cok güzel bi telefon bnde cin malı kullanıyorum ve cok memnunum

eggge

Üye
bence alma bende blackberry curve 8520 var fiyatı ise sadece 699 lira ama kredi kartıa güzellik yapıyolar onu alana kadar orjinalini alırsın çin malı telefonlar arada patlıyo ve patlayınca yüzün yanık içide kalıyo hastane fiyatı ise blackberry boldun orjinalyle aynı fiyat onu yapana kadar git orjinal curve al çünkü bold biraz kazık ama illa ben bold alıcam diyosan sadece 5 ay bekle blackberry torch önümüzdeki hafta çıkıyo ve boldun fiyatı baya bi düşücek 5 ay deme sebebim ozamana kadar boldun fiyatı 800 lere hatta 600 lere düşer bekle bence ama bekliyemem dersen git ve curve al süper telefon

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
3310 al daha iyi..

çakal71

Üye
Bende sahibinden sitesinden aldım bold 9700 çin malı telefon güzel herşeyi ile aynı gözüküyor menüsü falan.Ama kamerasını açınca kamera hazır değil yazıyor bi türlü kamera açılmadı paran varsa tabiki orjinali al ! ;)
kamera ile ilgili sorunu halledebilecek babayiğit varsa msnimi eklesin
[email protected]

bayramceran

Üye
kullandıın model bold 9700 sa teleon kodunu nasıl kırıyoruz bılıyormusn

furkanking

Üye
bende bold 9700 sürgülü-beyaz var sahibindene koydum bugun alıcısı var çin model temiz sorunsuz fıstıkk telefon

oguzhaneymar

Üye
bende kullandım blackberryy bold çakma harika sen al kardeşim işini görür:pro: