CA-75u Tv Bağlantı Kablosu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
CA-75u Tv Bağlantı Kablosu
Bizim İzmit'de bu kabloyu nokia shop a sordum ve 100TL dedi :(
N9 ada 1750 TL dedi 701 i sormadım bile çıktım geldim eve çok pahalı internetten bakıyorum gittigdiyorda 17TL acaba bu gittigidiyordaki mi cakma yada nokia shop beni k*zıklıyor mu?

deadlydesire

deadlydesire

Üye
arkadaşım ebay dan tavsiye ederim bedava kargo ile :) 15 güne gelir ama :)

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ebay dan tavsiye ederim bedava kargo ile :) 15 güne gelir ama :)
bu aşırı ucuz ama garantisi sorun çıkarır heralde

----------Eklendi @ 18:46:21 ---------- Yazıldı @ 18:43:33 ----------

eğer bu verdiğin linkdeki ürünü 4 tl sayarsak 96TL kımın cebine gidiyor? Kim bu zengin ? :D

SilentOne

SilentOne

Üye
nokia shop çok pahalıya satıyor ya

mustimix41

mustimix41

Üye
yuh diyorum yaa 100 liramı ....:kotu:

laz_kopat_ts

laz_kopat_ts

Üye
nokia shop . c6-01silikon kabi icin 39 tl cekti. pazarlik yaptim 30 tl indi sinirlendim almadim . electroword de 15 ye vardi aldim .

SilentOne

SilentOne

Üye
ben 5 tlye alıyom ya :D

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
100tl ne yaa şaka gibi. Ben adama sorduğumda bana usb on the go kablosu verdi ucuna da HDMI kablosu ile bağlanır tvye dedi ben de o an aldım çünkü zaten mouse bağlamak için alacaktım. Ama adamın dediği de kafamı karıştırdı benim telefonumda tv out özelliği var HDMI çıkışı yok yani adamın dediği gibi usb on the go kablosu ile HDMI kablo alıp bağlayabilir miyim benim LCD Tvye ?

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
100tl ne yaa şaka gibi. Ben adama sorduğumda bana usb on the go kablosu verdi ucuna da HDMI kablosu ile bağlanır tvye dedi ben de o an aldım çünkü zaten mouse bağlamak için alacaktım. Ama adamın dediği de kafamı karıştırdı benim telefonumda tv out özelliği var HDMI çıkışı yok yani adamın dediği gibi usb on the go kablosu ile HDMI kablo alıp bağlayabilir miyim benim LCD Tvye ?
sanırım sen otg kablosunun ucundaki usb girişine bir kablo takıcan ve kablonun bir ucu usb diğer ucu hdmı olacak ben bunu anladım. :D

bağlansa bile hdmı görüntü veremez

deadlydesire

deadlydesire

Üye
bu aşırı ucuz ama garantisi sorun çıkarır heralde

----------Eklendi @ 18:46:21 ---------- Yazıldı @ 18:43:33 ----------

eğer bu verdiğin linkdeki ürünü 4 tl sayarsak 96TL kımın cebine gidiyor? Kim bu zengin ? :D

arkadaşım ben ca-157 kabloyu aldım aynı yerden hiçbir sorun yok orjinal kablo 2.49 dolara geldi;) 4lira bozulsa bile ne kadar bütçeni sarsabilir :) kaldı ki adamlar garanti kapsamında ürünü iadesiyle veriyorlar 30 gün para iade garantisi var ;)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
sanırım sen otg kablosunun ucundaki usb girişine bir kablo takıcan ve kablonun bir ucu usb diğer ucu hdmı olacak ben bunu anladım. :D

bağlansa bile hdmı görüntü veremez
Aynen öyle daha doğrusu ben de sanmıyorum da adamın anlattığı ütopya bu :D usbden hd görüntü alınabilecek bir sistem görmedim bugüne kadar...

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde gormedim ama rivayete gore ole :D

cyber

cyber

Üye
Ben bu kabloyu almayı düşünüyodum bu kadar pahalı mı 100 tl

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu kabloyu almayı düşünüyodum bu kadar pahalı mı 100 tl
Dediğim gibi gittigidiyor da 18 tl felan ebay da ise 4tl sırf bu yüzden hesap kartı veya kredi kartı alıcam:ehe

----------Eklendi @ 22:39:23 ---------- Yazıldı @ 22:35:46 ----------

bu linkdeki %98 olumlu oy almış bir mağza sıfır veriyor 6ile3 ay arası garanti var.İnşallah link vermek yasak değildir :D

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
HDMI kablosu bile 40 TL civarlarında iken bu kabloya bu fiyat biraz abartı olmuş.

serinaga

serinaga

Üye
KARDEŞ ben geçen hafta aldım bu AV kablosunu, Orj. Nokia dediler, ben de bir deneyelim dedim ve denedik, gayet iyi bir ses ve görüntü verdi, 15 TL'ye aldım gitti ...

qsaw

qsaw

Üye
    Konu Sahibi
KARDEŞ ben geçen hafta aldım bu AV kablosunu, Orj. Nokia dediler, ben de bir deneyelim dedim ve denedik, gayet iyi bir ses ve görüntü verdi, 15 TL'ye aldım gitti ...
Nereden aldın ?

aleranol

aleranol

Üye
evet nerden aldın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...