C6 Firmware Mesaj Okuyucu Türkçe Dil Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

ssierra

Üye
E75 e yükledim oldu sorun yok tsklr. ama mesajın içerini okumuyo sadece gelen kişiyi okuyo

muhammedcetin34

Üye
Arkdasım bende c 6 var ama ingilizce türkce yapamıyorum..

serarts

serarts

Üye
Önce Aylin dosyasını, sonra Türkçe dil dosyasını kurdum, sonra mesaj okuyucusuna girdim konuşma ayarlarından Türkçe'yi seçtim, daha sonra mesaj okuyucundan çıkmadan AYARLARDAN DİL ALGILAMASINI KAPATTIM VE KONUŞMA İSTEMİ YOK dedim, oldu. Telefon E52
Mesaj kısmını okumuyor ya da İngilizce okuyor diyen arkadaşlar bu ayarı yapmadığı için olmuyor. Sinyal sesinden sonra okumaya başlamadan 3-5 saniye bekletiyor, okumuyor diyen arkadaşlar biraz beklesinler...
Dosyaları gönderen konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler...

eksamin

eksamin

Üye
Ben c6 fw ledim teli fakat ofis bölümünde öyle mesajla ilgili bişey görmedim

raziysangel

Üye
teşekkür ederim. çok işime yaradı.. çok çok tşk.ler

Maximiliano_10

Üye
mesaj okuyucusu da ne ya? Programı yükldm ama hç bişey olmadı! :(

80hidayet80

Üye
Çok teşekkür ederim dostum. . .

okankoc

okankoc

Üye
ne türkçesi ya bu çin türkcesimi bisiy anlasılmıyor dediginden tskler :D

80hidayet80

Üye
çok teşekkürler dostum ;)

phasan

phasan

Üye
benım nokıa n97 telefonumda orjınal den var tavsıye ederım

axsess

Üye
Tşkler türk e türkçe program yakişir )) emeğine sağlık

aslls

aslls

Üye
n97 miniye kurdum aylin okuyo valla :)
teşekkürler dostummmmmm

kr3w1987

kr3w1987

Üye
Yüklenemiyor. Bu dahili bir bileşen.
Diyor ama bulamıyorum Aylin'i.. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Emeğe saygı!

gümüldürlü

Üye
ya arkadaşım güzel bir paylaşım ama menüde bir program gözükmesi lazım değilmi benim telefonun hackli ben bunu kurdum programı bulamıyorum nasıl çalıştıracağız bari onunda açıklamasını yapsaidin yada program kurulum dosyasinida koysaydin forma iyi olurdu

13246578

Üye
c6 özgü bir özellik değil 6220cye yükledim onda da çalışıyor bence s60 işlemcisi olan herkes denesin

besim.farhan

besim.farhan

Üye
ya arkadaşım güzel bir paylaşım ama menüde bir program gözükmesi lazım değilmi benim telefonun hackli ben bunu kurdum programı bulamıyorum nasıl çalıştıracağız bari onunda açıklamasını yapsaidin yada program kurulum dosyasinida koysaydin forma iyi olurdu

kardeş araçlardan yardımcı araçlara gir orda sesli merak okuyucu var onu aç seçeneklere gir ayarlardan aylin ses modülünu seç(tabi yüklüyse ki menüde birşey görmüyorum dediğine göre yüklemişsin) sonra normal mesajlar menüsüne gir gelen herhangi bir mesaja seçenek de orda "dinle" seçeneğini seç sonra mesajını türkçe okunuşu ile dinle.

- - - Eklendi - - -

ayrıca bu konu açılmıştı daha önce.. Emeğe saygı gösteriyorum ama siz de göstermelisiniz..

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:tşk:

umuttekin

Üye
teşekkür kardeşim çok ise yaradı

monstar06

Üye
SÜPEEEEERRR gerçekten çok çok işime yaradı sonsuz teşekürler ..çok aramıştım..

monstar06

Üye
SÜPERRRRRR Gerçekten sonsuz teşekürler..çok aradım kendi sitesinden yüklemeyi başaramadım..sayenizde moralim de telefonum da düzeldi..

Üst Alt