C6 Firmware Mesaj Okuyucu Türkçe Dil Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

erkan7g

Üye
yaa aynı sorun bende de var ne aylin ne martin mesajlarımı okumuyor dıt diye ses geliyor sonra ne aylin ne martinden ses çıkıyor program bozuk mu acaba bilen biri yardım ederse sevinirim. modifiyeli c6 yükledim acaba modifiye mi zarar verdi programam ? (KOTUKOYLU nün modifiyesini yüklemiştim???))

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
    Konu Sahibi
Text to Speech Dosyalarını Uygulama Yöneticisinden Kaldırıp Baştan Kurmanızı Tavsiye Ederim, C6 Firmware v11'de Sorunsuz İşlemekdedir Ayarları Resimdeki Gibi Yaparsanız Çalışır.

by-hedir

by-hedir

Üye
hangi resimdeki ayarlar yapılacak...

osmanpasa

osmanpasa

Üye
Text to Speech Dosyalarını Uygulama Yöneticisinden Kaldırıp Baştan Kurmanızı Tavsiye Ederim, C6 Firmware v11'de Sorunsuz İşlemekdedir Ayarları Resimdeki Gibi Yaparsanız Çalışır.

Kaldırıp yeniden kurdum.Ayarlarda resimdeki gibi ,ne ingiliz, ne ne de aylin konuşuyo. Sadece sinir bozucu düt düt sesi geliyo.
Gerçekten çalıştıran varsa yardım etsin:off:.Olmuyo işte.:vur

amocan_35

amocan_35

Üye
Kaldırıp yeniden kurdum.Ayarlarda resimdeki gibi ,ne ingiliz, ne ne de aylin konuşuyo. Sadece sinir bozucu düt düt sesi geliyo.

aynı sorun bende de var neden olmuyor acaba?

xCHIVALR0US

xCHIVALR0US

Üye
Bende hep o düt düt sesini duyuyom.

webersin

webersin

Üye
Bu soruna bir çare bulan yokmu acaba bi türlü düzelmedi gitti :)

amocan_35

amocan_35

Üye
kardeş kurdum ama ne aylin nede içinde hazır gelen martin konuşmaları okumuyor.dinleyi seçince ayarları kontrol edin dio diye uyarı verio sora bip sesi gelio ama ne aylin nede martin okumuo. sorun nerde aceba ?

yaa aynı sorun bende de var ne aylin ne martin mesajlarımı okumuyor dıt diye ses geliyor sonra ne aylin ne martinden ses çıkıyor program bozuk mu acaba bilen biri yardım ederse sevinirim. modifiyeli c6 yükledim acaba modifiye mi zarar verdi programam ? (KOTUKOYLU nün modifiyesini yüklemiştim???))

Bende hep o düt düt sesini duyuyom.

Bu soruna bir çare bulan yokmu acaba bi türlü düzelmedi gitti :)

Arkdaşlar sorun telefona attığınız fw de. MegaloManiaX arkadaşın en son verdiği N97 Mini makyajlı c6 fw sini baştan kurun, konuda verilen dosyaları telefona yükleyin sorun kesin çözülecektir...

osmanpasa

osmanpasa

Üye
Ya ben MagaloMAniax'ın verdiği c6 v11 mod firmware'ini kullanıyorum. Bu n97 mini makyajlı firmware in bundan ne farkı var ki?
Sorunun kesin düzeleceğine eminmisin? Denedin mi?

sado_27

sado_27

Üye
arkadaslar normal bır sekılde 5800 a mesaj okuyucuyu yuklememıze ımkan varmı

-alikan-

-alikan-

Üye
Kardeş proyu Nokia C6 ya şimdi indirdim kurdum aylin okumaya hemen başladı :p Saol teşekkürler ellerine sağlık.

GUJSA

GUJSA

Üye
teşekkürler

alpaytr

alpaytr

Üye
saol cok işime yaradı

swan3428

swan3428

Üye
Yaa ben bunu kurdum telefonun dılı ıngılızce oldu nasıl cevırebılırım turkceye yardımcı olacak arkadas varmı?

mardok

mardok

Üye
teşekkürler

By_Casparov

By_Casparov

Üye
teşekkürler

estomb

Üye
teşekkürler dostum fakat nereye yüklememiz gerekiyo o konuda bilgi verirsen güzel olucak
tekrar teşekkürler

umutcan_bora

umutcan_bora

Üye
e71 e kurdum knk olduk konusuyorr =D oley elınıze saglık

boracancan

Üye
tesekkürler

angin60

Üye
Sanırım E C ve N serisinin bir kısmı hiç fw yükleme gereksizin destekliyor. C6-00da çalıştı:D

Üst Alt