C6 Firmware Mesaj Okuyucu Türkçe Dil Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
    Konu Sahibi
C6 Firmware Mesaj Okuyucu Türkçe Dil Dosyaları
Merhaba Arkadaşlar 5800'a Uyarlanan C6 Firmware'ün Mesaj Okuyucu Programının Türkçe Dil ve Konuşma Dosyalarıdır,Aşağıdan İndirebilirsiniz.

Resimler:

Bilgi:

Önce " Text to Speech Türkçe Konuşma Aylin.sis " Dosyasını, Daha Sonra " Text to Speech Türkçe Dil Dosyası.sis " Yükleyiniz,

Ben Bu Dosyaları Nokia EU'dan Buldum ;
=> N96

Sorunsuz Çalışmaktadır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant, 1231234, hotbord_34 ve 31 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

mustafa

mustafa

Üye
teşekkürler dostum

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Teşekkür ederim arkadaşım 1o numara bişey buLmuşun saoLasın :)

milestone

milestone

Üye
teşekkürler, çok güzel bir program

muron70

muron70

Üye
yükledim ama telefona bisi glmedi gözükmüyo bişey nası çalısıyo bu proğram

emr-erock

emr-erock

Üye
kendi Sesimizle yapmamız mümkünmüdür Acaba .. ? :D

--------------- Ekleme ---------------

yükledim ama telefona bisi glmedi gözükmüyo bişey nası çalısıyo bu proğram

C6 Firm Wareyi yüklediysen :ofis dosyasında (msj okuma) programı var.programı aç ayarlara gir türkçe seç sonrada mesajları aylinden Dinle :D..

muron70

muron70

Üye
kendi Sesimizle yapmamız mümkünmüdür Acaba .. ? :D

--------------- Ekleme ---------------

C6 Firm Wareyi yüklediysen :ofis dosyasında (msj okuma) programı var.programı aç ayarlara gir türkçe seç sonrada mesajları aylinden Dinle :D..
bu hackli tellerde oluyo galiba c6 firmvare ne ya :bilmm

Rich4arD

Rich4arD

Üye
bu hackli tellerde oluyo galiba c6 firmvare ne ya :bilmm
Evet hackLi teLLer için ve c6 nokia ' nın bir diğer marka teLefonu widget destekLi ! PNHT o teLefonun firmwaresini 5800 XM ve 5530XM için özeL çıkardı :)

GerekLi açıkLamaLara ve fw ' ye buradan uLaşabiLirsin >>>>
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...get-destekli-en-stabil-calisan-fw-389756.html

Ve güzeL bide resimLi anLatım istersen ben böyLe bi konu hazırLadım bakabiLirsin >>>>> http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...atimi-resimli-ve-ayrintili-0-hata-390090.html

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
    Konu Sahibi
Gerekli Mesajları Arkadaşlarımız Vermiş, Uygulamaları Nokia Resmi Sitesinden İndirdiğim İçin İmzalı Hack Gerekmez Ancak C6 Firmware'de Çalışır.

Kendi Sesimize Gelince Bunu Kimsenin Yapacağını Sanmıyorum :D

killer78

Üye
teşekkürler bunu arıyordm

kartal45200

Üye
programı nasıl çalıştırıyoruz.. bilgi verirmisiniz.

milestone

milestone

Üye
uygulama süper lakin aylin'in okuduklarından hiçbirşey anlaşılmıyor.. ingilizce okuyan adam bile türkçe kelimeleri aylinden daha iyi okuyor... yinede teşekkürler

ruzgar515

ruzgar515

Üye
tşkler

PhoenixGuard

PhoenixGuard

Üye
    Konu Sahibi
programı nasıl çalıştırıyoruz.. bilgi verirmisiniz.

5800'a Uyarlanan C6 Firmware'ün Yüklü Olması Gerekiyor Bu Firmware ile Mesaj Okuyucu Programı Gelmekde Dosyaları Kurduğunuzda Mesaj Okuyucudan Ayar Yapacaksınız Sadece.

uygulama süper lakin aylin'in okuduklarından hiçbirşey anlaşılmıyor.. ingilizce okuyan adam bile türkçe kelimeleri aylinden daha iyi okuyor... yinede teşekkürler

Tabikide Biraz Geliştirilmesi Gerek Nokia Tarafından Ama Yinede Normal Diyebilirim, Bazı Yerlerde de Oldukça Lazım Oluyor Yemek Yerken Yeni Kalktığında Falan :naughty:

_ARDA_

_ARDA_

Üye
Emegine sağlık arkadaşım, çok teşekkürler.

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
teşekkürler dostum

musti9191

Üye
kardeş kurdum ama ne aylin nede içinde hazır gelen martin konuşmaları okumuyor.dinleyi seçince ayarları kontrol edin dio diye uyarı verio sora bip sesi gelio ama ne aylin nede martin okumuo. sorun nerde aceba ?

osmanpasa

osmanpasa

Üye
okumuyolar valla sanki tavuklarına kış dedik.

blaster12

Üye
teşekkürler

Üst Alt