C6-01 v111.040.1511 Final ( güncelleme 01.11.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

cardanadam

cardanadam

Üye

haftasonu boşum sizin için denerim. Yalnız bende n8 yok o yüzden dosyaları upload edip sana link atarım hatalı olan yer olursa duzeltiriz

eyvallah allah razı olsun bende fazla fırsat bulamıyorum bilgisayar başına geçince yüklerim

ahmet9530

Üye
peki bunu nasıl kuracagız

cukuleaks

Üye
Ellerine sağlık hakan abi hemen deniyorum :kop:

Edit:
(Galaxy s te çok hoş durdu ) :zuhaha:

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Ellerine sağlık hakan abi hemen deniyorum :kop:

Edit:
(Galaxy s te çok hoş durdu ) :zuhaha:
konuyla alakasız mesaj yazma bu seferlik şikayet etmiyorum ona göre ismail

- - - Eklendi - - -

peki bunu nasıl kuracagız
bu soruyu sorduğuna göre sanırım daha önce hiç yazılım atmadın. symbian^3 genel bölümünde üst konulara bakabilirsin orada anlatımı var. eğer yapamazsan haber ver müsait bi zamanda yardımcı olurum

doctorrr

doctorrr

Üye
aa güzelmiş deniyorum şimdi :) bu arada hayırlı olsun ilk heralde bu :)

• Beğen
Tepkiler: hakan_710

cukuleaks

Üye
konuyla alakasız mesaj yazma bu seferlik şikayet etmiyorum ona göre ismail

Altı üstü şaka yaptım hakan abi. Seni bazen anlayamıyorum peki bidaha saçmalamam... Yani güzelce pm dende söyleyebilirsin...

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi

Altı üstü şaka yaptım hakan abi. Seni bazen anlayamıyorum peki bidaha saçmalamam... Yani güzelce pm dende söyleyebilirsin...
pm den söylersem bir daha ki sefere sen yapmazsan başkası yapacak. yerine göre şaka da yapıyoruz unutma ama burası yeri değil. özele gel :)

cukuleaks

Üye
doctorrr

doctorrr

Üye
tam benim ayarımda bir cfw olmuş ellerine sağlık :)

sever58

Üye
teşekkürler ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: belco2
doctorrr

doctorrr

Üye
birşey soracam güncelleme olacak mı yakında?

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
birşey soracam güncelleme olacak mı yakında?

ne gibi bi güncelleme? Mod falan diyosan öyle her modu ekleyenlerden değilim sadece hoşuma giden ve orjinalligi fazla değiştirmeyen modları ekledim. güncelleme olarak orjinal belle de gördüğüm dil hataları var (örneğin kablosuz ağları gösteren menüye gir ve alttaki simgeden wifi yi kapat. Sonra yazan yazıya ve hataya bak). Bu şekilde gördüğüm yerleri düzeltip yeni bir link koyarım. fakat fazla bi değişiklik yapmıycam. sizin de farkettiğiniz herhangi bir dil hatası ya da çalışmayan birşey varsa orjinalden uzaklaşmamak kaydıyla düzenleyebilirim.

doctorrr

doctorrr

Üye
tamam ya bi eksiklik yokta hani kafanda tasarladığın birşeyler varmı diye sormuştum :)

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
valla tasarladığım birşey yok ama güzel fikirler olursa düzenleme yapmaya çalışırım

- - - Eklendi - - -

dikkat ettiyseniz orjinalligi bozulmasın diye reklam bile eklemedim birçok kişi kendi adlarını yazıyo. Yani orjinallik olmazsa olmaz değişmez bir kural bende :)

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
escape72

escape72

Üye
telefonun hızını artırsın symbianın tek sorunu :D

doctorrr

doctorrr

Üye
valla tasarladığım birşey yok ama güzel fikirler olursa düzenleme yapmaya çalışırım

- - - Eklendi - - -

dikkat ettiyseniz orjinalligi bozulmasın diye reklam bile eklemedim birçok kişi kendi adlarını yazıyo. Yani orjinallik olmazsa olmaz değişmez bir kural bende :)
:op:

doctorrr

doctorrr

Üye
hakan usta bişey soracam bu rompatcher sız sistem dosyalarını görebilme olayında cihaz güvenliksiz kalmaz mı?

Üst Alt