C6-01 v111.040.1511 Final ( güncelleme 01.11.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
ne zamandır ilgilenmiyorum. bi sorum olacak. FP2 klavysini kullanabiliyor muyuz. Hakan cfwnde var mı uyumluysa

doctorrr

doctorrr

Üye
ne zamandır ilgilenmiyorum. bi sorum olacak. FP2 klavysini kullanabiliyor muyuz. Hakan cfwnde var mı uyumluysa
hayır abi :no: yalnız fp2 nin klavye bizim klavyeden kötü :evet: hem imkansıza yakın bişey protlanması :)

• Beğen
Tepkiler: tinasoft
nopapeny

nopapeny

Üye
Hakan geçen gün telefonda birşey dikkatimi çekti. Yaptığınız bu güncellemede mesela nokia'nın kendisinde menü düzenlemelerde sağ kısımda kaydırma çubuğu gözüküyor. Ama senin yaptığında örneğin menü de mesajların yerini alta almak istediğinde kendisi aşağı doğru yönelmediyse eğer sağ kısımdaki kaydırma sekmesini çekmeye çaışsan çekilmiyo :) yani gözükmüyo yada ben beceremedim onuda bilemem artık :)

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Hakan geçen gün telefonda birşey dikkatimi çekti. Yaptığınız bu güncellemede mesela nokia'nın kendisinde menü düzenlemelerde sağ kısımda kaydırma çubuğu gözüküyor. Ama senin yaptığında örneğin menü de mesajların yerini alta almak istediğinde kendisi aşağı doğru yönelmediyse eğer sağ kısımdaki kaydırma sekmesini çekmeye çaışsan çekilmiyo :) yani gözükmüyo yada ben beceremedim onuda bilemem artık :)
bahsettiğin durum bir hata değil scrollbarı ben kaldırmıştım fakat yeni yazılımda geri ekledim.

- - - Eklendi - - -

Telefonumu bugün itibariyle satmış bulunuyorum ve kısmetse yakın zamanda Galaxy SII ile Android 'e geçeceğim. Fakat bazı arkadaşlara söz verdiğim için son bir yazılım daha düzenledim. Herkesin bir isteği vardı elimden geldiği kadar yaptım. Bir arkadaşımız kapatma tuşu için simge istemişti fakat sorun çıkardığı için eklemedim. Bu son yazılımda Nokia dan kaynaklı sorunlar haricinde herhngi bir hata yok yaklaşık bir haftadır kullanıyordum. Eklediğim özellikleri ve linkleri en kısa zamanda ekleyeceğim güle güle kullanmanız dileğiyle. kalın sağlıcakla..

nopapeny

nopapeny

Üye
bahsettiğin durum bir hata değil scrollbarı ben kaldırmıştım fakat yeni yazılımda geri ekledim.

- - - Eklendi - - -

Telefonumu bugün itibariyle satmış bulunuyorum ve kısmetse yakın zamanda Galaxy SII ile Android 'e geçeceğim. Fakat bazı arkadaşlara söz verdiğim için son bir yazılım daha düzenledim. Herkesin bir isteği vardı elimden geldiği kadar yaptım. Bir arkadaşımız kapatma tuşu için simge istemişti fakat sorun çıkardığı için eklemedim. Bu son yazılımda Nokia dan kaynaklı sorunlar haricinde herhngi bir hata yok yaklaşık bir haftadır kullanıyordum. Eklediğim özellikleri ve linkleri en kısa zamanda ekleyeceğim güle güle kullanmanız dileğiyle. kalın sağlıcakla..
hakan yayınlayınca ileti gönderirsen sevinirim. Ayrıca normalden farklı neler var ki ? kolay gelsin...

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
siftah olarak hakan abimizin cfw yi kurdum hayatımda ne flash atmayı biliyodum ne cfw ne ofw ne başka bişey ama kolaymış öğrendim benim incelemem music player ve açık uygulamalar menüsü çok hoşuma gitti scroll bar ve rom patcher olmamış inşallah ileride fp2 lite yide cfw lersin

• Beğen
hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
siftah olarak hakan abimizin cfw yi kurdum hayatımda ne flash atmayı biliyodum ne cfw ne ofw ne başka bişey ama kolaymış öğrendim benim incelemem music player ve açık uygulamalar menüsü çok hoşuma gitti scroll bar ve rom patcher olmamış inşallah ileride fp2 lite yide cfw lersin
madem yeni flash attın bu linktekini yükle scrolbarı düzelttim. yeni sürüm bu

- - - Eklendi - - -

bu sürümde mesaj bölümü ve beğenilmeyen birkaç özellik değiştirildi tam açıklamayı kısa zamanda ilk sayfadaki mesaja ekleyeceğim

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
madem yeni flash attın bu linktekini yükle scrolbarı düzelttim. yeni sürüm bu

- - - Eklendi - - -

bu sürümde mesaj bölümü ve beğenilmeyen birkaç özellik değiştirildi tam açıklamayı kısa zamanda ilk sayfadaki mesaja ekleyeceğim

olsun bir süre bunu kullanıyım olsun buda idare eder ama rom pathcer hiç olmamış sisteme giriş yapılamıyor :tşk: emeğin için çok sağol fp2 lite çıkınca yapıcanmı yeni cfw

doctorrr

doctorrr

Üye
güncellemen ilk sayfada dimi?

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
güncellemen ilk sayfada dimi?
evet ilk sayfaya ekledim onu kullnabilirsiniz

- - - Eklendi - - -

olsun bir süre bunu kullanıyım olsun buda idare eder ama rom pathcer hiç olmamış sisteme giriş yapılamıyor :tşk: emeğin için çok sağol fp2 lite çıkınca yapıcanmı yeni cfw
demek istediğini tam anlamadım. rompatcher olmamış derken??? rompatcher ı kullanmak istiyorsan sonradan kendin yüklemen gerek.yazılımda rompatcher yok

doctorrr

doctorrr

Üye
eyvallah hakan deniyorum şimdi...

- - - Eklendi - - -

yenilikler neler acaba?

nopapeny

nopapeny

Üye
oonu bilmem de mesaj bölümü harika olmuş sevdim... tşkler kardeşim eline emeğine sağlık

• Beğen
hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çıkarmayan tüm modları elimden geldiğince ekledim. Yaklaşık bir hafta kullandım ve herhangi bir sorun görmedim. Çok büyük bir sorun olmadıkça 'telefonumu satmış olduğum için' yeni güncelleme yapmayacağım. Güle güle kullanın..

doctorrr

doctorrr

Üye
sağolasın...

• Beğen

kacali

Üye
Emeğin için teşekkürler :oke:

• Beğen
tarxhn

tarxhn

Üye
şimdilik sorun yok umarım boyle devam eder

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye
Ya mesaj göndermede sorun yaşadığım için 2 gün önce yüklediğim iki farklı cfw'yi de kullanamadım orijinalfw yüklemek zorunda kaldım. Bunu yüklemeye elim varmıyor. Yükleyenler mesaj sorunu yaşadınız mı? Bu arada Hakan :tşk: emeğine sağlık

• Beğen
bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
Ya mesaj göndermede sorun yaşadığım için 2 gün önce yüklediğim iki farklı cfw'yi de kullanamadım orijinalfw yüklemek zorunda kaldım. Bunu yüklemeye elim varmıyor. Yükleyenler mesaj sorunu yaşadınız mı? Bu arada Hakan :tşk: emeğine sağlık

ben gayet menmunum mesaj problemi yaşamadım sadece ilk başlarda müzik çalar donuyordu heralde olmaz birdaha geçti güzel cfw ama ...

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
mesaj sorunu cfw den ziyade sistem ile alakalı bir sorundu. belle olan hangi yazılımı yüklerseniz yükleyin mevcut idi. Fakat Nokia geçenlerde SMS GÜNCELLEMESİ altında bir update yayınladı. update'yi Nokia suite ile bağlanıp kontrol edin ve yükleyin. bu sayede mesaj sorunu olmaması gerek. update gözükmüyor ise birkaç gün sonra tekrar kontrol edin..

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
CABBAR

CABBAR

Üye
Hakan Microsoft Apps'in sisteme zarar verdiğini söylüyorlar forumda eğer öyleyse kaldırabilir misin cfw'den apps'i?

- - - Eklendi - - -

Şimdi indirecektim cfw'yi cevabını bekliyorum Hakan eğer kaldırıp güncelleme yaparsan öyle indireyim yok herhangi bir soruna yol açmıyor diyorsan yine indireceğim.

Üst Alt