C6-01 süper hiz özel yzilim

Sponsorlu Bağlantılar

qmzcix

qmzcix

Üye
RM-718 dosyasını bulamadm :(

98farom98

98farom98

Üye
Nihat kardeşim ben kendi cfw mi yaptımda senin cfw den bi kaç tane bişi lazım verebilirmisin şunlar lazım menünün klasörlü hali bide o haritalar olsun programlar olsun hepsninin iconları lazım bide ayarlara iconlu teman lazım verebilirmisin

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
Nihat kardeşim ben kendi cfw mi yaptımda senin cfw den bi kaç tane bişi lazım verebilirmisin şunlar lazım menünün klasörlü hali bide o haritalar olsun programlar olsun hepsninin iconları lazım bide ayarlara iconlu teman lazım verebilirmisin

YARIN YAPARIM MOD BÖLÜMÜNDE UPELODIR YAPARIM

sgpkjmr

Üye
kardeşim yardım lazım cfw yi kendime göre uyarladım flaşladım ama müzik çalarda çok fazla lag war nasıl düzeltecem ..

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yardım lazım cfw yi kendime göre uyarladım flaşladım ama müzik çalarda çok fazla lag war nasıl düzeltecem ..
lak derken sesmi ses sorunu varsa yenide başlatı modu kaldırısan sorun ortada kalkar

sgpkjmr

Üye
yok yani müzik çalarken telefon kasıyor we yawaşlıyor .. birde telefonu usb modunda pc ye bağlayınca da dokunmatik kafayı yiyor bide kamera ya girince donmuyor çıkınca telefon 5 dk donuyor.. +msjlarda gülen surat falan yapmaya gelince yani simge değil ifade çok yawaş beklioz açsın die .. bu sorunlar bende mi oluyor sadece acaba ..

Son düzenleme:
nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
evet sorun senin telefonda usb li sarj cihazı kulanmısın ondan böyle yapıyor:O

sgpkjmr

Üye
aynen pc den dolduruom şarjım yok usb ile :blink:

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
nihat kardeşim bu dosya yönetici, ayarlar ve müzikçalardakı renkli ıconların dosya isimleri ne acaba

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
98farom98

98farom98

Üye
ayarlar orjinal temasına yönlendirilmiştir iconlar temanın icinde saklı
dosya yönetic filemanger.mif dir
ayrıca yazılıma atığım modlarıda paylaştım baka bilirsin
SÜPER MOD c6-01 özel hızlı yazılımı iconu motifler
doğrudan link
Nihat kardeşim bu [/quote] linkdekilerin hepsi çalışıyormu cfw ye gömecemde sorun çıkmaz demi

kadir2123

Üye
bunu windows 7 de phoenix ile yapmaya calısıyorum olmuyor acaba tli kapatarak mı yapmam lazım bi cewap verirseniz sevinirim şimdiden tesekkurler..

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
bunu windows 7 de phoenix ile yapmaya calısıyorum olmuyor acaba tli kapatarak mı yapmam lazım bi cewap verirseniz sevinirim şimdiden tesekkurler..
Kapatabilirsin de farketmez, RM-718 Klasörünü oluşturduğundan emin ol

anılbaran

anılbaran

Üye
link kırık :locked:

Üst Alt