C6-01 Dead Phone ve Flash resimli anlatım Rm-718 üzerinden anlatılmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

DraugHuan

DraugHuan

Üye
Anlatım çok güzel, fakat Phonix'in indirme bağlantısı çalışmamakta. Güncellerseniz sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Aynen phoenix linki ölü

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Ben yapayım derken telefon sustu uğraştım olmadı bende tamirciye götürdüm allahtan tanıdık hemen yaptı.Yani burada çok basit anlatılmış ve detay olmadığı için sorunla karşılaşırsanız işiniz çok zor.Kaç saat uğraştım olmadı tamirciye gittim 2 dakika sürmedi hemen flash attı eski haline döndü yeni versiyon felan hepsi yüklenmiş oldu.Yani dertsiz başınıza dert almayın zaten bu nokia c6 01 sorunlu telefon bide böyle uğraşılırsa tamamen susar yazık.

mustafa6886

Üye
sana nekadar teşekkür etsem azdır kaç aydır uğraştığımı senin tarifinle bir seferde yaptım bu arada telefonum nokia c6-01 belle
rm-718

huseyin_o_erdem

Üye
Phoenix_Service_Software_2012.50.000.49146_ed .part1.rar
adresler asagida, bosluklari kaldirin. basina www ekleyin..
hotfiles.co / 3B4052295 / download.html
hotfiles.co / 624142297 / download.html​

indiriciio

Üye
bi yardım edebilirmisiniz forumdan telin orjinal refresh dosyalarını indirdim phoneix in içine attım telide görüyo sıkıntı yok fakat yazılım yenile ye basınca bi hata verio yeterli hafıza yok flan dio ne yapmalıyım lütfen yrdım edin....

huseyin_o_erdem

Üye
Emegi gecenlerin eline saglik.

NaviFirm+ 1.7 ile 111.040.1511_021 bella refresh surumunu indirdim.
Phoenix_Service_Software_2012.50.000.49146 programini kullanarak windows 7 64 bit yuklu masaustu bilgisayar ile
HRESULT 0x80041009 (-2147217399)
hatasini aldim. USB den baglantiyi kaybediyor bir zaman nedense..
windows 7 32 bit yuklu notebook kullanarak yeniden denedim.
onda da en son finalize edemedim hatasi verdi.
Test menusundeki Factory Setting isleminden telefonu factory ayarlarina getirdim.
(bu islemin faydasi oldu mu bilmiyorum)
notebook bilgisayari kapatip actim,
telefonu da ayni sekilde kapadim actim.
(telefon bastan ulke tarih vs sordu)
tekrar refurbish tusu ile yukledim bu sefer calisti.

k4jn06

Üye
acil yardıma ihtiyacım var bu işin uzmanı olan varsa yardım edebilir mi ?

Acil yardım edin lütfen ??

moonstar90

moonstar90

Üye
teşekkürler ilk flashımı attım:)

QRGN

Üye
eyw. kardeşim sayende ilk flashımı attım :D

backzekali

Üye
Hacı bu çok zor görünüyor ben bunu yapamam içimde kalcak bee :(( kahretsin!

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Hacı bu çok zor görünüyor ben bunu yapamam içimde kalcak bee :(( kahretsin!

Resimleri takip ederseniz çok basit olduğunu göreceksiniz :) Ben de ilk flashı bu konudan bakarak atmıştım. Dikkat etmeniz gereken 1. ve 2. bölümü karıştırmamak ve flash öncesi dosya yöneticisinden yedek almayı unutmamak.
Dead phone telefon kapalıyken uygulanan yöntemdir ve şahsen dead phone yöntemini kullanmayı tercih ediyorum.

engin1bozkurt

Üye
teşkrlr

PYTHONs

Üye
hocam sağol telefonumu sayende korkusuzca flashlayabiliyorum.

hayat10da

Üye
Cannot load, the product "RM-718" is not recognised. böle bi hata veriyor

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
telefonu ne ara bağlıyoruz ve açıkmı bağlıyoruz kapalımı bir diğer soru yazılım atarken telefonda herhangibir düğmeye basıyormuyuz :tşk:

angara0

Üye
telefonu ne ara bağlıyoruz ve açıkmı bağlıyoruz kapalımı bir diğer soru yazılım atarken telefonda herhangibir düğmeye basıyormuyuz :tşk:

telefona flashlamayı yaparken program hata verdi ve telofon kapandı açılmıyor

angara0

Üye
benim telefona atıyodum yüklerken hata verdi tel kapandı komple şimdi açılmıyor ne yapmam gerekli bilen varmı

atakan0708

Üye
bi yardımcı olun yapamadım :S

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
arkadaş normalde bemin flaşla falan işim olmaz.ama gelin görünki tek çarem bu.kardeşim telefonun güvenlik kodunu değiştirmiş.onu da unutmuş.hiç huyum değildir telefoncuya para vermek.telefoncuda 10 liraya yaptıracağım işi 20 liraya yapacağımı bilsemde kendim yaparım.neyse bnm telefonum n8.siyah.orjinal cfw'yi buldum.indirdim.phoenix 2012 kullanıyorum.telefonu ovi olarak bağladım.programı açtım.telefonu tanıttım.sonra firmwareyi açtım.refurbish dedim ve dead yaparken gelen pencereye banzer bi hata aldım.telefon test modunda kalıyor.8 sn on off tuşuna basınca ük kez titreyip kapanıyor.sonra tekrar basınca telefon açılıyor ve dil soruyor.yani telefon çalışıyor.tornavida bulamadığım için telefonu sökemedim.bataryayı çıkartabilseydim dead deneyecektim olmadı.yardım edinn lütfen..

Üst Alt