C6-01 Dead Phone ve Flash resimli anlatım Rm-718 üzerinden anlatılmıştır

Sponsorlu Bağlantılar

safak768

Üye
ilk denemem fiyasko olmuştu tamire götürdüm mecburen ama bunda tamamen doğru bir şekilde hallettim olayı. Artık öğrendim de flash atmayı allah razı olsun saol kardeş....

larten123

larten123

Üye
çok teşekkürler sayenizde flash ve cfw de atabildim :tebessüm:

subutay1299

Üye
DK2 win32. DLL dosyası eksik diye bir uyarı veriyor phoenix nasıl çözebilirim sabahtır formata başlayamadım

coskunsaglam

Üye
yaptım telefon gene 5 nokta gidip gelio kapanıyo. nasıl çözebilirim.

Saburov

Üye
Neither DP 1.0 nor DP2.0 was found for the Product, or the
Product cannot be identified.

uyarısı veriyor ürün kodunu seçmeye çalışırken. Sonra da product code listesi boş olarak açılıyor. Benim telefonun modeli RM-750 ama Mad Eagle'ın cfw'sini yüklemeye çalışıyorum. Onunki RM-718. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi? Sonuçta ikisi de Belle Refresh ama. Eğer uyumsuzsa Nokia 500 için custom firmware yok mu?

ANIL

ANIL

Admin
Neither DP 1.0 nor DP2.0 was found for the Product, or the
Product cannot be identified.

uyarısı veriyor ürün kodunu seçmeye çalışırken. Sonra da product code listesi boş olarak açılıyor. Benim telefonun modeli RM-750 ama Mad Eagle'ın cfw'sini yüklemeye çalışıyorum. Onunki RM-718. Bundan kaynaklanıyor olabilir mi? Sonuçta ikisi de Belle Refresh ama. Eğer uyumsuzsa Nokia 500 için custom firmware yok mu?

Evet yüklemek istediğiniz cfw nokia 500 için değil c6-01 için yapılmış. Kodları ve dosyaları farklıdır o yüzden yükleyemezsiniz.

smh60

smh60

Üye
mrb arkdaşlar navifirm linki kırık başka yerden indirip Rm-718 e atsam olurmu

smh60

smh60

Üye
saol

smh60

smh60

Üye
flashingde 1 seçenek çıkıyor offf

power_24

Üye
No data-package selected (produsct code is empty).select first deisred product code and then try again uyarı gelıyor dead flash atarken.flashıng den firmwire updute yı tıklıyorum gözat kısmını tıkladıgımda bu uyarıyı verıyor nerde hata yapıyorum arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım..

faysal26

Üye
Çok işime yaradı teşekkür ederim :) Flaş atmadan önce belle yüklüydü başta Anna atıyodum olmuyodu sonra belleyi indirip kurdum attım telefonum çalıştı emeğinize sağlık d

patriot33

Üye
Allah razı olsun.Nokia careye gittim telefon kalacak dediler.kabul etmedim. Bende kendim yapayım bari dedim yaptım bu bilgiler ışığında.teşekkür ederim.

fersaz51

Üye
arkadaşlar acil c6-01 e flash atmam gerekiyo nasıl yapabilirim yardımcı olacak varmı?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Şuan pc yok ama beklerim dersen sabah bakalım

ılgınbursa

Üye
arkadaşlar yardım win7 64 bit ne yapsam flaş atılmıyor usb sorunu veiyor kopuyor bağlanıyor kopuyor bağlanıyor dead atıyorum olmuyor normal atıyorum olmuyor flaş atarken telefon kapanıyor usb sesleri geliyor yardım nolur yalvarırrım

worldcafe

Üye
c6-01 e uygularken hata aldım procdet code a tıkladığımda hata verio telefonumun olduğu liste çıkmıyo boş bi sayfa açılıyor db10 db20 falan bişeyler yazıo :S :S yardım edeblrmsnz

Starboys.ibo

Starboys.ibo

Üye
Usta " ALLAH RAGZI OLSUN " Eline Saglık.

CYCLONETR

CYCLONETR

Üye
Linkler Ölmüş :/

Üst Alt