C6-01 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [27-09-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

maxicep15

Üye
arkadaşım bildirimler widgeti niçin eklenmiyor ki

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
dostum onu atmadım çoğu kişi kullanmıyor istersen forumda var ekleyebilirsin.

ThreeDi

ThreeDi

Üye
Helal olsun Hocam aranan kan bulundu valla adamın dibisin :D

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
yaren_dede

yaren_dede

Üye
hayırlı olsun dostum sonunda yapmışsın cfw yi eline sağlık, konuyuda güzel hazırlamışsın telefona kurasım geldi :)

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun dostum sonunda yapmışsın cfw yi eline sağlık, konuyuda güzel hazırlamışsın telefona kurasım geldi :)

sağol dostum seni orjinalden döndüremedik en çokta sana yükletesim var biliyomusun :D

NDMSZGN

Üye
Hocam gecenin bu saati olmasa direk dener yapardım da bi de telefonun kablosunu bulmak zor geldi gece. Ama eleerin kolların dert görmesin. Yükleyeceğim ilk cwf seninki olacak heralde :D

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Hocam gecenin bu saati olmasa direk dener yapardım da bi de telefonun kablosunu bulmak zor geldi gece. Ama eleerin kolların dert görmesin. Yükleyeceğim ilk cwf seninki olacak heralde :D

iyi günlerde kullan dostum :)

burak1710

burak1710

Üye
Eline sağlık kardeşim güzel ve hızlı olmuş :)

• Beğen
yeauw

yeauw

Üye
cfw güzel yalnız bi soruunum var :S swipe unlocık 1.03 sürümünü kullanıyordum bu sistemde geç açılmaya başladı tek sorun bu cfw süper olmuş

- - - Eklendi - - -

o sorunuda çözdüm sürümü düşürdüm 1.00 yükledim nossbar ın iştem tamam :DDd

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
cfw güzel yalnız bi soruunum var :S swipe unlocık 1.03 sürümünü kullanıyordum bu sistemde geç açılmaya başladı tek sorun bu cfw süper olmuş

- - - Eklendi - - -

o sorunuda çözdüm sürümü düşürdüm 1.00 yükledim nossbar ın iştem tamam :DDd

programlarla ilgili sıkıntı olmaz :)

ThreeDi

ThreeDi

Üye
Hocam Rompatcher falan kurulumu sistemde ? Birde Extra button uygulaması varmı ? Şimdi indirdim kabloyu bulup hemen yüklücem cfw

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Rompatcher falan kurulumu sistemde ? Birde Extra button uygulaması varmı ? Şimdi indirdim kabloyu bulup hemen yüklücem cfw

rompatcherin ful reklamsız türkçe sürümü mevcut extra buttons sürekli güncelleme aldığı için gömmedim birçok versiyonu var istediğini kurabillirsin.

• Beğen
Tepkiler: ThreeDi
ThreeDi

ThreeDi

Üye

rompatcherin ful reklamsız türkçe sürümü mevcut extra buttons sürekli güncelleme aldığı için gömmedim birçok versiyonu var istediğini kurabillirsin.

Hocam bi baksana özele ya

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
an itibariyle ilk cfw mi yüklemiş oldum :)

- - - Eklendi - - -

çalışıyor

- - - Eklendi - - -

rompacher otomatik başlamıyor, nasıl düzelticem

güzel cfw.eline sağlık yanlız bu arkadaşın dediği gibi telefonu kapatıp açtığında yamaları tekrar aktif etmek zorunda kalıyosun

• Beğen
azrock

azrock

Üye
Hocam CFW harika cok teşekkürler.

Yalnız DOLBY o çakma DOLBY mı, yoksa 808'den alınan mı?

yeauw

yeauw

Üye
808 den alınan damı var yani orjinalmi :) ama o sadece programlamı olyo donanımsal deilmi ?

Üst Alt