C6-01 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [27-09-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
appstop'la baktımda açılıştaki uygulamalar yine çalışıyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
app stop gerçekten herkese önereceğim bir pro bu cfw olsun orjinal olsun kullanın uygulama stabil zaten bastığınız gibi girer çarpıya basar çıkarsınız böylece girip çıktığınız uygulamalar kapanır örneğin haritaları kullandıktan sonra kapatsanızda o arkada çalışır app stop ile kapatın şarja olumlu yönde yansıyacaktır.

omer.1310

omer.1310

Üye
bi sorun göremedim güzel olmuş eline sağlık...

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

herhangi bi format işlemi yapmadan flaşlasam bi sorun çıkarmıki ?

çıkmaz diye düşünüyorum bende önceden cfw kullanıyordum bunu yaptım belle cfw'yi o onun üstüne direk bunu flaşladım sorun çıkmadı ama eğer hafıza kartının yedeğini alıp biçimlendirip flaşlarsanız tabiki daha iyi olur.

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye

çıkmaz diye düşünüyorum bende önceden cfw kullanıyordum bunu yaptım belle cfw'yi o onun üstüne direk bunu flaşladım sorun çıkmadı ama eğer hafıza kartının yedeğini alıp biçimlendirip flaşlarsanız tabiki daha iyi olur.

tabiki kartı biçimlendircem

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
o zaman kartı biçimlendir sonra bunu flaşla yeni telefonuna kavuş :)

burakkk97

Üye
vaaay abi :D tebrikler özellikleri sevdim de malum tel farklı :)

• Beğen
dgrszz

dgrszz

Üye
dostum harika bi çalışma olmuş gayet stabil gayet kasmadan calısıyor ekle cıkar demiyorum sen isini biliyosun usta olmak kolaydeğil böyle güzel çalışmalarının herzaman devamını bekliyoruz emeğine sağlık

• Beğen

hugoKJ

Üye

hocam benim telefon orjinal belle refresh hacksiz.Simdi ilk olarak ben bugün hafıza kartı aldım 4 gb lik onu biçimlendirip telefona taksam.sonra flashlasam olur dimi yani bi sorun cıkmaz.karşıma.bu arada ilk defa cfw atıcam telefonada bilgisizim bu konuda yardımın için şimdiden teşekkürler.

• Beğen

ibayram59

Üye

sizinde yorumlarınızı bekliyorum :)
[/QUOTE]

sabah yorum yazamamıştım.şuana kadar bir eksiklik yada hata göremedim gerçekten çok güzel bir cfw olmuş.teşekkürler devamını bekliyoruz.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
hepiniz sağolun arkadaşlar beğendiyseniz ne mutlu bana.

- - - Eklendi - - -

hocam benim telefon orjinal belle refresh hacksiz.Simdi ilk olarak ben bugün hafıza kartı aldım 4 gb lik onu biçimlendirip telefona taksam.sonra flashlasam olur dimi yani bi sorun cıkmaz.karşıma.bu arada ilk defa cfw atıcam telefonada bilgisizim bu konuda yardımın için şimdiden teşekkürler.
kardeş bak ilk mesajımda sona doğru linkler verdim orda nasıl yükleyeceğine dair resimli anlatım var flaş veya cfw atman için kullanman gereken programlarında linki var onları inceleyip yapabilirsin.

maxicep15

Üye
arkadaşım çok güzel olmuş eline sağlık daha şimdi yükledim :):tşk:

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye

herhangi bi format işlemi yapmadan flaşlasam bi sorun çıkarmıki ?

- - - Eklendi - - -

rehber falan çalışıyomu yani?

çalışıyor

- - - Eklendi - - -

rompacher otomatik başlamıyor, nasıl düzelticem

hugoKJ

Üye

iyi günlerde kullan dostum :)

hocam ben cfw yapıcam ilk defa işte.o paylaştıgın bütün programlar gerekiyormu.
adlı program hata verdi pc de.

- - - Eklendi - - -

olmadı yapamıyorum bu işi ben ya.
phoneix diye bi programmı lazım. illa.senin paylaştıgın konuda yoktu.simdi onuda ogrendim phoneix lazımmış :S

yeauw

yeauw

Üye
teşekkürler link kırık heralde :S

- - - Eklendi - - -

şimdi oldu sanırın anlık bişeydi :)) teşekkürler cfw güzele benziyo yüklyim snra yine atarım yorum :D

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben cfw yapıcam ilk defa işte.o paylaştıgın bütün programlar gerekiyormu.
adlı program hata verdi pc de.

- - - Eklendi - - -

olmadı yapamıyorum bu işi ben ya.
phoneix diye bi programmı lazım. illa.senin paylaştıgın konuda yoktu.simdi onuda ogrendim phoneix lazımmış :S
sadece phoenix indirsen yeterli düzenleme yapmayacaksın sanırım. Phoenix linki kırıktı güncelledim mediafire ekledim imzamdan ulaşabilirsiniz.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Güzel olmuşa benziyor :) Bakalım haftaya deneyebilirim :) Eline sağlık.

• Beğen

Üst Alt