C6-01 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [27-09-2012]

Sponsorlu Bağlantılar

safak768

Üye

yok dostum vardı sanırım senin gözünden kaçtı zaten naviden orjinal dosyaları indirip flaşlamakta aynı şey hatta suiteden daha sağlıklı.

Navifirm programını hiç kullanmadım yha.

Eniştemde nokia 700 var şebeke sorunu yaşıyormuş bunun sebebi yazılımsal olabilir mi?

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Navifirm programını hiç kullanmadım yha.

Eniştemde nokia 700 var şebeke sorunu yaşıyormuş bunun sebebi yazılımsal olabilir mi?

http://www.maxicep.com/symbian-3-si...nlemek-icin-tum-programlar-burada-689292.html

bak burda navifirm 1.7 sürümünü indir programa gir sol tarafta telefon modelini seç örneğin c6-01'in kodu RM-718 telefonların resimleride çıkıyor üstüne getirince model yazıyor diyelimki C6-01, RM-718'in türkiye versiyonunu seçiyorsun zaten gerekli dosyalar seçili oluyor download dedinmi kendisi indirir zor değil programa gir anlarsın zaten karışık değil :oke:

larten123

larten123

Üye
bir dahaki çalışmanda-eğer yapabilirsen-batarya rengini şebeke çubuklarının rengini vb. değiştirebilir misin?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
bir dahaki çalışmanda-eğer yapabilirsen-batarya rengini şebeke çubuklarının rengini vb. değiştirebilir misin?

maximod kullanıyor artık herkes sanada tavsiye ederim değiştirmek için fazla uğraştırmıyor çeşitte çok o yüzden avkon dosyalarını orjinal bıraktım joshlog veya maximodda sorun çıkarabiliyor çünkü.

larten123

larten123

Üye
peki sağol

CABBAR

CABBAR

Üye
Halis senin Cfw'yi yükledim telefona. Mesaj göndermede sorun yaşamaya başladım. Daha önce böyle sorun bildiren oldu mu ? Cfw ile ilgili bi sorun mu ? Bilgin var mi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Halis senin Cfw'yi yükledim telefona. Mesaj göndermede sorun yaşamaya başladım. Daha önce böyle sorun bildiren oldu mu ? Cfw ile ilgili bi sorun mu ? Bilgin var mi

yorumlara bakabilirsin 1 ayı geçti güncelleyeli böyle bir sıkıntı olmadı kimsede ben ve ev arkadaşımda kullanıyor ikimizdede sorun yok yüklediğin herhangi bir programdan olabilirmi?

CABBAR

CABBAR

Üye
Halis yüklediğim programları ve oyunları yazıyorum:
app stop, opera mini, x plore, piksel smart office, fruit ninja, screen snap, winrar, belle extra button, galatasaray haberleri uygulaması, N8 fan club uygulaması, youtube, youtube downloader. Bu programları yüklemeden önce de mesaj attım "Yeniden gönderme zamanı" diye uyarı veriyordu. Yazılım destekte konu açtım microsoft apps yüklü ise olur dediler. Office vardı onu da kaldırdım. Yapabileceğim herhangi bişey var mi ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Halis yüklediğim programları ve oyunları yazıyorum:
app stop, opera mini, x plore, piksel smart office, fruit ninja, screen snap, winrar, belle extra button, galatasaray haberleri uygulaması, N8 fan club uygulaması, youtube, youtube downloader. Bu programları yüklemeden önce de mesaj attım "Yeniden gönderme zamanı" diye uyarı veriyordu. Yazılım destekte konu açtım microsoft apps yüklü ise olur dediler. Office vardı onu da kaldırdım. Yapabileceğim herhangi bişey var mi ?

ofisten olabilir tabiki belli olmaz sen tekrar flaş at bakalım ama hafıza kartı olmadan dene mesaj atmayı

safak768

Üye

http://www.maxicep.com/symbian-3-si...nlemek-icin-tum-programlar-burada-689292.html

bak burda navifirm 1.7 sürümünü indir programa gir sol tarafta telefon modelini seç örneğin c6-01'in kodu RM-718 telefonların resimleride çıkıyor üstüne getirince model yazıyor diyelimki C6-01, RM-718'in türkiye versiyonunu seçiyorsun zaten gerekli dosyalar seçili oluyor download dedinmi kendisi indirir zor değil programa gir anlarsın zaten karışık değil :oke:

programa girdim öncelikle türkiye black'i mi seçmem gerekiyo sonra dosyaların hepsini seçip indirdikten sonra normal phoenix'ten mi yükleyeceğiz. son olarak da indireceğimiz dosyalar yazılımın orijinal hali mi oluyo?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
programa girdim öncelikle türkiye black'i mi seçmem gerekiyo sonra dosyaların hepsini seçip indirdikten sonra normal phoenix'ten mi yükleyeceğiz. son olarak da indireceğimiz dosyalar yazılımın orijinal hali mi oluyo?

evet aynen o şekilde oluyor. Evet orjinal hali.

Saburov

Üye
Nokia 500'e olur mu bu CFW? Nokia 500'ün ürün kodu RM-750 senin firmware'in RM-718 ama ikisi de Belle Refresh sonuçta. Uyumsuzluk çıkar mı?

smh60

smh60

Üye
denesemmi bişey olur die korkuyorum yaw :D

smh60

smh60

Üye
daha açılmaz mesela :bilmm dead phone flash mı yapıcaz

- - - Eklendi - - -

Yapıorum haydi hayırlısı

Mad EagLe

Mad EagLe