C6-00 Windows Phone8 Apollo Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Türkçeleştirmeyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    6
leonidas42

leonidas42

Üye
    Konu Sahibi
C6-00 Windows Phone8 Apollo Türkçe
Beyler Lafı Uzatmaya Gerek Yok Güle Güle Kullanın Daha Önce Bir Arkadaş Çevirmiş Herhalde Fakat Link'i Gitmiş Benim Telde Sorunsuz Çalışıyor...(Elle Flashlayın Otomatik Flashlamayın)

coR Dosyası =

Fspx Dosyası =

Ve Rofs2 Dosyası =

Resimler

[/URL]

Son düzenleme:

marist

marist

Üye
Ellerine sağlık.

leonidas42

leonidas42

Üye
    Konu Sahibi
Önemli Değil Teşekkürler...

bale7

Üye
nasıl yapıcaz bunu biraz bilgi verirmisiniz ?

leonidas42

leonidas42

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Burada Detaylı Anlatımı Var

bale7

Üye
çok teşekkür ederim kardeşim

leonidas42

leonidas42

Üye
    Konu Sahibi
Önemli Değil Kardeşim

Takıldığın Yerlerde Hiç Beklemeden Sor...

bale7

Üye
bu arada bunların cfw sürümleri nedir ?

leonidas42

leonidas42

Üye
    Konu Sahibi
Derken ? Resimde *#0000# Menüsünde yazıyor Sürümü Dostum...

Ysn152

Ysn152

Üye
kardeş ben Bi TAne CFW Türkçe YApmak İstiyorum Yaparmısın ?

leonidas42

leonidas42

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki Kardeş Nedir??

leonidas42

leonidas42

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben bunu daha önce yaptım ama stabil çalışmamıştı benim 5800'da ama senin için tekrar yapayım bu hafta halleder sana upload linkini atarım forumdada paylaşırım İnşaallah...Bu Sadece ''rofs2'' Dosyası Kardeş Fontu Değiştirdim Çünkü ''ğ , ü , ı , ş , İ , ö , ç'' Harfleri Türkçe Harfler Olduğu İçin Bu Harflerin Olduğu Yerler Değişik Görünür.

Link =

Bi Bakta Eğer Stabil Çalışırsa Forumda Yeni Bir Konu Açarım...

zafer_s

Üye
Ben Bunu telefonuma jaf ile yukledim gayet başarılı şekilde çalışıyor. Ama üst top bar gözükmüyor. şarj çekim gücünün olduğu bölüm. ama o kısma tıklayabiliyorum. Birde bunun yanında .mif uzantılı dosyalar vardı renk. onları nasıl yüklerim. birisi bana yardımcı olabilir mi? şuan telefonumda hafıza kartı yok?

leonidas42

leonidas42

Üye
    Konu Sahibi
Ben Bunu telefonuma jaf ile yukledim gayet başarılı şekilde çalışıyor. Ama üst top bar gözükmüyor. şarj çekim gücünün olduğu bölüm. ama o kısma tıklayabiliyorum. Birde bunun yanında .mif uzantılı dosyalar vardı renk. onları nasıl yüklerim. birisi bana yardımcı olabilir mi? şuan telefonumda hafıza kartı yok?
.mif uzantılı dosyaları ben bi ara yüklüyoefdum ama unuttum forumda bir ara ayrıca üstteki topbar cfwde silik o yüzden belle topbarı kullanacaksın belle topbar neticeden c6-00'da öyle birşey olomadığı için :D

berkekaytantr

Üye
abi 5800 için var mı veya 5800 a uyar mı

Üst Alt