[C5-03] Rm-697 v23 Geliştirilmiş Dosyaları - Özkan Ç.

Sponsorlu Bağlantılar

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
[C5-03] Rm-697 v23 Geliştirilmiş Dosyaları - Özkan Ç.

-- Sadece birleştirme işlemi yapıldı.

--Modlama paketlemede daima nokia cooker kullanın:oke:
--Modlama işiniz bitince nokia cooker ile rofs2 boyutunu düşürüp uda boyutunu artırın telefon hafızası yükselir :oke:

**Silinenler**
--Türkçe haricinde diller silindi.
--Quick Office
--Adobe Reader
--My Nokia
--Hakkında
--Welcome
--Phone Switch
--Yardım
--Ses Komutları
--Aksesuar Kurulumu
--Ovi Rehber, Senkronizasyon, Müzik, Mağaza
--Burada ve Şimdi
--Podcasting
--Onl. Paylaşım
--Video Sharing, Arama
--Chat
--Shazam
--Nokia mağaza

• Beğen
Tepkiler: azrock, mısto61, canan heryerde ve 4 diğerleri

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Adamın Hammadesi :) Şunu eklemeyi unutmuşsun kardeşim. Paylaşılan cfw'lerde Özkan.Ç'ye bir teşekkür etmek lazım :D Ben şimdiden ediyorum :rica:

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
Umarım işini görür muhtar, işin rast gelsin :)

konuya teşekkür etmiyor millet yaptıklarına mı edecekler ama bakalım :) :tşk:

• Beğen
Tepkiler: inan61
dio18

dio18

Üye
Teşekkür ederim Hacı Ellerine sağlık :good:

gobbels

gobbels

Üye
Kullanmam sanırım ama teşekkür ederim :)

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim hafızlar :) forumda konusu geçip duruyor bende yardımcı olmak adına yayınladım :)

• Beğen
Tepkiler: dio18
CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Özkan rofs2 boyutu 76 mb 75 i dolu.Sesleri silsem 70 mb dolu oluyor 5 mb bana kalıyor. Ben bunu daha büyütemem mi ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
nokia cooker'i aç partition manager'e tıkla .vpl olan dosyayı seç.
rofs2 boyutunu büyüt uda boyutunu küçült ayarladığında save etkin olur zaten ondan sonra tamam de rofs2 istediğin boyuta çıkar :oke:

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Ulan bu kadar basit miydi ? Halletim saolasın valla.Kaç zamandır bunu yapmaya çalışıyorudum :sarıl:

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
önceden böyle değildi nfx ve hex2dec kullanılıyordu ama nokia cooker işi ilerletti son sürümlerinde buna yer verdi bizde nimetinden faydalanıyoruz işte rica ederim :good:

aydınajans

Üye
arkadaşım kusura bakmayın ben bu işlere yabancıyımda istediğim şuydu. Orjinal yazılımda birsürü gereksiz şey var. Tel. Hafızasıda çok az kalıyor. (30mb kadar) arasıra nette gezerken hafıza düşük hatası verip sayfayı kapatıyordu. Hem gereksiz şeyleri sileyim hemde belki yeni bir görünüm bulurum diye aramaya başladım buralara ulaştım bu dosyaları indirdim ama yazılımı tele nasıl atacağım? Veya anlattıklarım doğrultusunda önereceğin başka yazılım varmı? (tel. C5-03. Yine bu formdan hackledim) şimdiden teşekkürler.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
bu yazılımda ikinciyi indirirsen silinenleri yazdım oraya zaten telefon hafızan yaklaşık 110 mb olur. Bunlarda sistemde bi değişiklik yapılmadı o yüzden ram yine sıkıntı yapabilir modlamak gerekir. Benim bellebar konuma bakarsan işine yarar sanırım. Phoenix 2012 programını bilgisayara yükleyeceksin bu indirdiğin rar'i çıkartıp klasör ismini Rm-697 yapacaksın. C.programfiles.nokia.phoenix. Products içine atacaksın phoenix'i çalıştır file/open products
Flashıng/firmvare update tıkla
Üstten telefonu seçip dead phoneyi işaretle telefonunu kapat refurbish de telefonu tak tamam de.

aydınajans

Üye
Deneyeceğim, teşekkürler.

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim.

aliosman015

Üye
emeğine sağlık sistem hatası veriyor onu nasıl düzeldirim

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
sistem hatası tüm dosyalar bir yerde toplandığı için başlangıçta verir normaldir bunun için mod vardı forumda o işine yarar

theeternal

theeternal

Üye
süpersin teşekkürler

- - - Eklendi - - -

süpersin teşekkürler

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
    Konu Sahibi
rica ederimm

Üst Alt