C5-03 OFW istek. Yeni FW Geliyor! Bi kaç görsel Hazır

Sponsorlu Bağlantılar

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
performans bu cfw de c5-03 için rekor düzeyde olucak emin ol :)

C5-03 orjinal kiliti olsun kilit tuşuna basınca kilit aç yazısı çıksın mesela. orjinal temalar olsun nokia evolve dark light ve white olsun ikonlarda belle olsun orjinal olsun biraz

cem720

cem720

Üye
Kilit tuşuna basılınca direk açılsa daha iyi olur aslında.

Masterthone

Masterthone

Üye
Kilit tuşuna basılınca direk açılsa daha iyi olur aslında.
o sorunlu bi mod dostum c5 orjinal tuş klidine kavuşacak sürüklemeli isteyenler içinde başka bir versiyonu oluşturulup birlilkte yayınlnacak..

artos1

Üye
Bencede orjinal tuş kilidi daha iyi.

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Sabırsızlıkla bekliyorum...

neşter1461

neşter1461

Üye
windows 7 ikonlarının bazıları kullanılsın.görsel açıdan mükemmel olsun.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
rompatcher oto başlıyor şuan çalışmalar çok güzel gidiyor :)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Adamım benim telefon zaten 71 MB üstüne çıkmıyor o yüzden benim için önemli değil hafıza.Zaten telefon hafızasını kullanmıyorum :D Şimdi ben de isteklerimi sıralıyorum.

1)Orjinal tuş kilidi olsun kilit tuşuna basınca direk açılmasın kilit açılsın mı diye ekran gelsin.
2)Telefonun tercihler kısmını (Genel,Sessiz,hatsız...) bunların isimlerini değiştirmeyin ve ya boş bırakmayın.
3)Yazı fontu gene esnetik ama küçük olmasın.
4)Sisteme kullanılmayan fazla program gömmeyin.Orjinal dosyaları filan silmeyin (notlar vs.).AMA OVİ MAĞAZAYI SİLEBİLİRSİNİZ (LÜTFEN) :D
5)Samsun ev ekranı widgetlerini arttırabilir eksiltebilir misiniz ? Mesela kullanılmayan bir sürü vidget var yada byutları büyük widget (Ajanda widgeti) bunu kullanmayınca ayarlardan kaldırınca ev ekranı hiç kasmıyor.VE diğerlerinide kaldırınca.BEn internette görmüştüm güzel saat widgetleri onun da resmini birazdan atarım.
Bunların hepsi bir ricadır.Söylediklerim dikkate alınırsa çok sevinirim sizlere kolay gelsin :)

- - - Eklendi - - -

Ahanda bunlar dediklerim :D

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
Adamım benim telefon zaten 71 MB üstüne çıkmıyor o yüzden benim için önemli değil hafıza.Zaten telefon hafızasını kullanmıyorum :D Şimdi ben de isteklerimi sıralıyorum.

1)Orjinal tuş kilidi olsun kilit tuşuna basınca direk açılmasın kilit açılsın mı diye ekran gelsin.
2)Telefonun tercihler kısmını (Genel,Sessiz,hatsız...) bunların isimlerini değiştirmeyin ve ya boş bırakmayın.
3)Yazı fontu gene esnetik ama küçük olmasın.
4)Sisteme kullanılmayan fazla program gömmeyin.Orjinal dosyaları filan silmeyin (notlar vs.).AMA OVİ MAĞAZAYI SİLEBİLİRSİNİZ (LÜTFEN) :D
5)Samsun ev ekranı widgetlerini arttırabilir eksiltebilir misiniz ? Mesela kullanılmayan bir sürü vidget var yada byutları büyük widget (Ajanda widgeti) bunu kullanmayınca ayarlardan kaldırınca ev ekranı hiç kasmıyor.VE diğerlerinide kaldırınca.BEn internette görmüştüm güzel saat widgetleri onun da resmini birazdan atarım.
Bunların hepsi bir ricadır.Söylediklerim dikkate alınırsa çok sevinirim sizlere kolay gelsin :)

- - - Eklendi - - -

Ahanda bunlar dediklerim :D

Tuş kilidi yandan basınca direk açılmıyor.(1 gün uğraştım buna)
Notlar silindide geri ekleriz basit iş o.
Widgets aramadım hiç ona en son bakıcaz daha mühim işler var şuan için.
Hafızam artmıyor deme bu cfw de telefon hafızan tam 115 mb olucak eminim :ehe

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Tuş kilidi yandan basınca direk açılmıyor.(1 gün uğraştım buna)
Notlar silindide geri ekleriz basit iş o.
Widgets aramadım hiç ona en son bakıcaz daha mühim işler var şuan için.
Hafızam artmıyor deme bu cfw de telefon hafızan tam 115 mb olucak eminim :ehe
Tuş kilidi için çok teşekkür ederim :) Notlar geri gelirse çok iyi olur.Ama bir problem var benim hafızam artmaz 71 sondur :D Her türlü şeyi denedim artmıyor adamım :D

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
Tuş kilidi için çok teşekkür ederim :) Notlar geri gelirse çok iyi olur.Ama bir problem var benim hafızam artmaz 71 sondur :D Her türlü şeyi denedim artmıyor adamım :D

Bu cfw daha kolay flashlanabilir durumda öyle onu seç bunu seç yok telefonun açılırsa ki niye açılmasın 115 mb hafızan hazırdır:)

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Masterthone

Masterthone

Üye
Amin :D

- - - Eklendi - - -

Widgetlere bakmayı unutma :D

sen merak etme herşeyle özene bezene ilgileniyoruz... hadi minik müjde artık tek flash ekranına bağla kalmaycaksınız bi kaç seçenek sunuyoruz artık istediinizi seçersiniz :D İconlar la en son ilgileneceğiz dostum önce performans ve olmazsa olmazlarımız :D

DEVIL95

Üye
Usta o ev ekranini eklerseniz samsungdan farki kalmayacak. :D En cok begendigim orange tsunami belle.O tek olsa yine mukemmel olur :) Bir diger ricam browser in onbellegini hafiza kartina almayin.Problem oluyor benim acimdan.Tum orjinal uygulamalar kalmali bence.Iconlar kesinlikle anna final olsun :)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
Usta o ev ekranini eklerseniz samsungdan farki kalmayacak. :D En cok begendigim orange tsunami belle.O tek olsa yine mukemmel olur :) Bir diger ricam browser in onbellegini hafiza kartina almayin.Problem oluyor benim acimdan.Tum orjinal uygulamalar kalmali bence.Iconlar kesinlikle anna final olsun :)
BEnde düşünüyodum tarayıcı hafızasını değiştirmeyi. :) anna ikon pakedi kullanıldı zaten rahat ol :)

- - - Eklendi - - -

Notlarda geri yüklendi.

DEVIL95

Üye
Cok iyi cok iyi :) iphone nun su meshur mesaj sesini de gomun guzel oluyor :) (sms-received1) orange tsunami ev ekrani alt kismi belle tuslari olan ev ekranini eklerseniz tamamdir :)

fikrizabit

Üye
Tebrikler arkadaşlar güzel bi iş çıkcağa benziyor. arkadaşlar şu belle sheli yada ne bileyim flash olarak bunu http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazi-ekran-dil-araclari/qt-shell-2-turkce-667750.html

gömebilrseniz güzel olmaz mı.tabiki ikl beklentimiz hız performans.Ana ekranda büyük güzel bi saat olması gerçekten güzel olur ama.Telefon ufak ve güzel bunun yanına kullanışlı bi cwf de yaptıkmı tadından yenmez.tekrar teşekürler arkadaşlar

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
Cok iyi cok iyi :) iphone nun su meshur mesaj sesini de gomun guzel oluyor :) (sms-received1) orange tsunami ev ekrani alt kismi belle tuslari olan ev ekranini eklerseniz tamamdir :)
Çok özenti oluyor ya :) mesaj sesleri zaten yeni zil seslerinden fazlada koymadık arama sesine güzel bişey ekledim ve varsayılan olrak ayarladm son rutuşları yapıyoruz artık

- - - Eklendi - - -

Tebrikler arkadaşlar güzel bi iş çıkcağa benziyor. arkadaşlar şu belle sheli yada ne bileyim flash olarak bunu http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-yazi-ekran-dil-araclari/qt-shell-2-turkce-667750.html

gömebilrseniz güzel olmaz mı.tabiki ikl beklentimiz hız performans.Ana ekranda büyük güzel bi saat olması gerçekten güzel olur ama.Telefon ufak ve güzel bunun yanına kullanışlı bi cwf de yaptıkmı tadından yenmez.tekrar teşekürler arkadaşlar
Flash live den istediğin gibi bulabilirsin bu ekranları ama fw ye malesef qt ve belle shell atamıyoruz yer sıkıntısı çok var çünkü

Üst Alt