Buyrun Bedava Forum Scriptleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sefa1471

sefa1471

Üye
    Konu Sahibi
Buyrun Bedava Forum Scriptleri
Arkadaşlar Şimdi Sizlere Bedava Forum Scriptleri Verecem Belki Elinizde Vardır Ama Olmayanlarda Olabilir :oke:

1-) phpBB 3.0.11 (Olympus) (Türkçe)

Açıklaması: phpBB.com sitesinden yapılan açıklamada phpBB 3.0.x (Olympus) serisinin son sürümü phpBB 3.0.11'in yayınlandığı bildirildi. "Bertie's long summer vacation" adı verilen yeni sürümde, önceki sürümlerde tespit edilen bir kısım hatalar düzeltildi ve yeni herhangi bir özellik eklenmedi. Ayrıca bu yeni sürümle birlikte PHP 5.4 uyumluluğu arttırıldı. En kısa zamanda forumunuzu ya da mesaj panonuzu phpBB 3.0.11 sürümüne kesinlikle güncellemenizi öneriyoruz.

Demo İçin bc.vc/a3RPqg İndirmek İçin bc.vc/8bZPOJ

2-)
MyBB Forum Scripti v1.6.8 Türkçe

Açıklaması: MyBB Forum Scripti gelişmiş ve esnek arayüzü ile kullanıcıların beğenisini çekmektedir. Geliştirilmiş ve güvenilir plugin sistemi ile sisteminizin gücünü arttırın. MyBB 1.6 ile gelen özelliklerden biride, basitleştirilmiş tema editörüdür. Tema editörü sayesinde kendinize özgün dilediğiniz türde ve özelliklerde temalar yapabilir ve özelleştirebilirsiniz. şablon sistemi sayesinde ise, forumunuzun. Ana sayfa ve portal sayfası, yönetici sayfası, üye listesi, takvim, yardım belgeleri, kullanıcı ve Mod paneli, header ve footer gibi alanlarına ait şablonlarına erişim sağlayıp yine kendinize özgü geliştirme ve değişikler yapabilirsiniz. MyBB için özel olarak geliştirilen ücretsiz seo eklentileriyle de sitenizi uçurabilirsiniz. Kurulum Tarayıcınızın adres satırına, site-adresiniz.com/install/ şeklinde yazarak ''ENTER'' tuşuna basıp kurulum işlemini başlatın.

Demo İçin bc.vc/aoQuVD İndirmek İçin bc.vc/uml6IK

3-)
TürkForum v1.5 Forum Scripti

Açıklaması: Bulunmuş hatalar giderildi. Tarih işlemleri nedeniyle, sütunların tarih/saat biçiminde ayarlanmasından kaynaklanan sorunlar tarih sisteminin değiştirilmesi ile giderildi. SEO sistemi eklendi. Ancak kullanabilmek için Settings.asp den aktif edip, SEO404.asp yi sunucunuza tanıtmanız gerekli. Bu işlem hakkında yardım için teknik destek forumlarına başvurabilirsiniz. RSS sistemi eklendi. Postbit sadeleştirildi. Bir kaç değişiklik daha yaptım. Ancak hatırlamıyorum. TURKFORUM, MinTForum adlı projenin bir parçasıdır. MinTForum gereken altyapıyı kuramadığından, kodlarındaki karışıklık vs. nedenlerden dolayı kimimizin bildiği üzer projeye son verilmişti. İşte TURKFORUM bu koyulan noktayı virgüle çevirerek, gerek altyapısı ile, gerek içeriği ile MinTForum a son verip baştan bir başlangıç yapan ASP tabanlı forum scriptidir. Özellikleri hakkında içinde Beni_Oku dosyası mevcuttur. Ayrıntılı özellikleri oradan okuyabilirsiniz. Ayrıca mintdestek.com adresine bakabilirsiniz. Forum klasöründeki Settings.asp adlı dosyayı açarak, buradan sitenin gerekli ayarlarını yapın! Database ayarlarını dikkatli yapın. Yoksa hata alabilirsiniz! Settings.asp den ayarlarınızı yaptıktan sonra, tüm dosyaları eksiksiz biçimde sunucunuza yükleyin. Ardından sitenize girin. Forum otomatik olarak kurulum sayfasına yönelecektir. Adımları takip edin gerekli işlemleri yapıp, yönergeleri uygulayın. Forumunuz sağlıklı biçimde kurulacaktır. Kurulum bittikten sonra sunucunuzdan "Setup" adlı klasörü silin! Ayrıntılı bilgi, yardım ve destek için mintdestek.com forumlarından yardım alın!

Demo İçin bc.vc/fTcHF5 İndirmek İçin bc.vc/jRJ5gM

Arkadaşlar Şimdilik Bu Kadar Kolay Gelsin!!!

NOT:ALINTIDIR ALINTININ YAPILDIĞI SİTE scripti.org

• Beğen
Tepkiler: Umur dağlar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt