Bütün RPG oyunları (Çıktıkça eklenecektir).

Sponsorlu Bağlantılar

asd220

Üye
    Konu Sahibi
Bütün RPG oyunları (Çıktıkça eklenecektir).
DARKWOOD

2 boyutlu yanlız gayet eğlenceli bir oyun 2 çeşit açık ve 1 çeşit kilitli toplam 3 karakter vardır. Savaşçı ve şifacı açık Büyücü kilitlidir.Bluetootlada arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.Bazı görevleri grup yapmadan yapamazsınız.Bu oyunu rpg hastalarının çok beğeneceğinden eminim :) LİNK:

DUNGEON HUNTER 3

Android'de dungeon hunter 1 , 2 çıktıktan sonra smbianlar için 2 boyunlu java oyunu çıktı.3 çeşit karakter var ve her karakter 11 lvl den sonra 2 ye bölünüyor . Mesela Büyücü aldığında 11 lvlde ilüsyonist ve karabüyücüdiye ayrılıyor. Ve hangisini seçerseniz o sınıfa özel skiller geliyor.Çok çeşit item ve itemlerinde 4 derecesi var.Yanında peri de sana yerdım ediyor. Kesinlikle bağımlı olacağınız bir oyun. LİNK:

HEROES lore: ZERO

Bunun hakkında pek bir bilgim yok ama okuduğum yorumlara göre en iyi RPG oyunu.
LİNK:

Ninja prophecy

Resimdende anladığınız gibi gayet geniş haritalı ve geniş bir hikayesi ile stratejigerektiren bir oyun.LİNK:

Zombiwood

Zombili bir RPG oyunu .LİNK:

POKEMON FLORA SKY

En uzun ve en muhteşem RPG oyunu . Çok geniş haritası ve bir sürü pokemon çeşidi ile göz dolduruyor. Eger ingilizceniz varsa ve karışıklığı seviyorsanız bu oyun tam size göre LİNK:

The Legend of Sword and Fairy

Kurulum;
1-- Öncelikle İndireceğiniz Dosyadaki
install first.rar'​
ın İçindeki Dosyaları Kurun.
2--
The_Legend_of_Sword_and_Fairy (RPG) S60v3.S60v5 by DzungKTS​
İsimli dosyayı Kurun.
3--
English Pacth.rar'​
ın İçindekileri Oyunu Hafıza Kartına Kurduysanız E:/Data/Pal İçerisine Atın.
4-- Son Olarakda
Library.rar'​
ın İçindeileri Kurun.
LİNK:

• Beğen
Tepkiler: elbak65, kaanx16, aziz953 ve 3 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

Mufche

Mufche

Üye
zombiewoodda pek bi zevk yok sahsen sen sadece adami goturuosun silah zombi oldugu surece oto ates edio .

dj_onur

dj_onur

Üye
Teşekkürler :) dungeonu bitirdim güzel oyundu..

furkan007

furkan007

Üye
oyun uzun sürsün istiyosanız ninja prophecyi oynayın. En iyi ihtimalle 20 saatte bitirirsiniz. Bu arada oyunda taktik çok önemli her hareketinizi düşünmelisiniz

• Beğen
Tepkiler: halilgulmez118298
JBelieber

JBelieber

Üye
teşekkürler

ghost2074

ghost2074

Üye
çok sağol emeğine sağlık teşekkürler

anık

Üye
The Legend of Sword and Fairy oyununu yüklüyom ama uygulamalara ikonu gelmiyor telefon 5800

furkan007

furkan007

Üye
bu başlık bence üst konu olmalı. Çünkü mobil cihazlarda -helede sybian sisteminde- rpg hariç hiçbir oyunun tadı yok

asd220

Üye
    Konu Sahibi
bu başlık bence üst konu olmalı. Çünkü mobil cihazlarda -helede sybian sisteminde- rpg hariç hiçbir oyunun tadı yok

Teşekkür ederim :) bende bunun için bunları bir araya topladım :) daha birkaç tane daha var ama eklemek için zamanım yok bilgisayar başına geçtiğimde ekleyeceğim :)

furkan007

furkan007

Üye
Doom Rpg falanda vardı o da iyiydi

exd2121

Üye
öncelikle emeğine sağlık kardeş ama GBA uzantılı dosyayı nasıl açacağım yardım etsen

asd220

Üye
    Konu Sahibi
Doom Rpg falanda vardı o da iyiydi

Tamam vardı zaten koyacaklarımın arasında:)

---------- Eklendi @ 06:21:11 ---------- Yazıldı @ 06:19:40 ----------

öncelikle emeğine sağlık kardeş ama GBA uzantılı dosyayı nasıl açacağım yardım etsen

http://www.maxicep.com/symbian-s60v5-oyun-emulatorleri/gpsp-0-65-s60v5-icin-gameboy-emulatoru-yeni-surum-v0-65-a-515653.html bu linkten indirebilirsin . Bende yazacağım konuya zaten :)

wampirerdem

Üye
oncelikle oyunlar için teşekkürler. 5800 kullanıyorum. Mesela zombiwood oyununu yükleyince ekranın yarısına yön tuşları geliyor. Altta abcd filan yazıyor. Onu kaldırmamın bir yolu var mı?

asd220

Üye
    Konu Sahibi
oncelikle oyunlar için teşekkürler. 5800 kullanıyorum. Mesela zombiwood oyununu yükleyince ekranın yarısına yön tuşları geliyor. Altta abcd filan yazıyor. Onu kaldırmamın bir yolu var mı?

Ayarlar>uygulama yöneticisi>yüklü uygulamalar>zombiwood>suit ayarları bunla değiştirebilirsin :)

wampirerdem

Üye
Ayarlar>uygulama yöneticisi>yüklü uygulamalar>zombiwood>suit ayarları bunla değiştirebilirsin :)

Evet düzeldi. Teşekkür ederim. Oh be korkmuştum güzel oyunları kaçırdığım için.

galactico

galactico

Üye
öncelikle paylaştgınız mükemmel oyunlar için teşekkür ediyorum ancak ben bu legend of sword and fairy oyununda kurulmaptım ancak oyun ikonunu göremiyorum yardım edermisiniz.teşekkürler...

asd220

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle paylaştgınız mükemmel oyunlar için teşekkür ediyorum ancak ben bu legend of sword and fairy oyununda kurulmaptım ancak oyun ikonunu göremiyorum yardım edermisiniz.teşekkürler...

Öncelikle size teşekkürler :) ben ilk yüklediğimde ikon vardı açılıyordu yani ama format attıktan sonra ikon bende de gözükmedi. Nedenini bilmiyorum bir programı yüklemek gerekebilir :)

Üst Alt