BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos ,SNintendo,Mame)

Sponsorlu Bağlantılar

omaro99

Üye
Bu emulatorler,telefonu bozuyormu ?siyah ekran falan geliyor

sortie34

Üye
dostum eline saglık cok guzel bi calısma yapmıssın
emek sarfetmişsin ama senden bi rica da bulunacam
Pico yu indirdim telefona attım dosya bicimi desteklenmiyo dedi dostum
telefonumun markası 5800 dostum bi yardım edersen cok sevinirim aylardır bu bu emulatoru arıyordum buldum ama calıstırmadı sansa bak yha
calısmalarının devamını dilerim...

bicer79

Üye
slm oynamak istediğim oyunlar samurai sahadow , streer fidhter 2 , final fight ( final crash ) , captain comando , cadillack an dinasour ( o zamanlar adına mustafa oyunu derdik :) ), war blade bu oyunları oynamak için hangi emulatarü kurmalıyım ??? teşekkürler

bicer79

Üye
mamexm olanı kurdum ama çok kasıyor street fighter i görmüyor sizce en iyi olanı hangisi 5800 için

sebahattinART

sebahattinART

Üye
kardeşim herşey güzel hoşta indireniyorum yaa. Adam gibi 4shared var. Herkes oradan indirebiliyor. Seninkinde peşindeki harfleri 50 kere yazdım 50 kere yanlış diyor...bi iş yapmışsın adam gibi yap. Çünkü umut veriyorsun :)

sinanayba

sinanayba

Üye
:tşk:

leonxx

Üye
Arkadaşım şu picodrive oyunları çalışıyo demişsin ama sega cd oyunları çalışmıyo ve bios gerekiyo.diğer oyunları bilmiyorum.valla milleti uğraştırmadan her foruma baktırmadan işini tam yapsan daha güsel olurdu.bios u da eklersen sevinirim.

erhan673

Üye
5250 cep telfnum var qt yi yüklerken 10256 hatası alıyorum çözeblcek var mı ?

lutfu1996

lutfu1996

Üye
abi pico nasıl kurulcak sis dosyası değil bişey değil bi anlatsan

fusa

Üye
Beyler telefonu bluetoothla pcye bağlayıp pcdende gamboy advendela pokemonu açarsak pokecenterdaki trade yerinden pokemon trade yapabilirmiyiz acaba ?

Dogancan85

Üye
Gpsp sis değil nasıl kurulsun?

reis bey

Üye
saol kardas teşşkur

kotu.bakkal

Üye
elıne sağlık kardeş

damage35

Üye
yav arkadas bı paylasım yapmısın ıyı guzel sağol da hıc anlatım yok, c64 emulatyoru nasıl kurucaz, dosyayı koyup cekıp gıtmısın, bılmeyen adam ne yapsın:off:

enes_can50

Üye
c5-03 cosbox kurdum klavye çıkmıyo

----------Eklendi @ 23:10:35 ---------- Yazıldı @ 23:05:33 ----------

c5-03 dosbox kurdum klavye çıkmıyo

freedom_sea

Üye
tesekkürler emeğine sağlık...

apo4438

apo4438

Üye
tşk