Bütçe 2000 TL telefon önerilerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türe

Türe

Üye
Hızı , zarifliği , tasarımı , uygulamaları ve sunduğu farklı deneyim için.

Tabiki jailbreak'i söylemiyorum bile. O apayrı bir dünya.

Artles

Artles

Üye
Hızı , zarifliği , tasarımı , uygulamaları ve sunduğu farklı deneyim için.

Tabiki jailbreak'i söylemiyorum bile. O apayrı bir dünya.

Arkadas vallahi tasarimi ve durusu on numara bugun aldim elime o hafiflik falan muthis karizma cihaz ekranida iyiymis büyüklük olarak bazen iphone 5 mi alsaydim demiyor değilim note 2 yerine..

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Jailbreakle gelen özellikler onsuz olsaydı düşünmez iPhone alırdım. S3 mesela bana elime aldıgımda farklı bir kullanım hissi veriyor. iPhone hızlı zarif ve bol kaliteli uygulamalarına ragmen kısıtlama yapmasından dolayı pek sıcak bakmıyorum.

Türe

Türe

Üye
Jailbreakle gelen özellikler onsuz olsaydı düşünmez iPhone alırdım. S3 mesela bana elime aldıgımda farklı bir kullanım hissi veriyor. iPhone hızlı zarif ve bol kaliteli uygulamalarına ragmen kısıtlama yapmasından dolayı pek sıcak bakmıyorum.

Her zaman Dediğim gibi ; iPhone'un asıl tadı JB ile çıkar. Bir kere yaparsanız zaten kopamıyorsunuz.

Kerim.

Kerim.

Üye
İphone5

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu aylar bu fiyatlarda telefon almak isteyenler icin uygun zamanlar degil.

1-sgs4 mayıs ayından önce Türkiye'ye gelmeyecek gibi gorunuyor ki ilk uretilen sgs4'lerin %70'inde octa5 8cekirdekli chipset kullanilmayacak. Bu da sgs4'un ulkemize snapdragon600 chipsetle gelme ihtimalini beraberinde getiriyor.

2-Apple hisse senetleri dip yapti ve Apple hisse sahiplerine temettu dagitacak. Bu parayi da bir yerlerden cikartmasi gerekiyor. Bu da haziran ve temmuz aylarinda iphone5S ve ucuz iphone modelleri gelecegi haberlerini dogruluyor.

3- hTC one yabana atilacak bir cihaz degil. Htc'nin qualcomm chipsetli cihazlarinin harikalar yarattigini gecen yil da gormuştuk. ayrica ONE işçiligi,tasarimi,malzeme kalitesi cok iyi olan bir telefon bence duşunmelisin.

Sonuc olarak eger aciliyetin yoksa mayis sonuna kadar beklemen senin yararina gozukuyor. Yok acelem var hemen almam gerekiyor dersen zaten iphone5 ve xperia z dişindaki secenekler mevcut durumda ulkemizde yok.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Kafamda iyice iPhone5 oluşmaya başladı. Müsait bir gün teknosaya gidip iyice inceleyim. Teşekkürler arkadaşlar :)

- - - Eklendi - - -

bu aylar bu fiyatlarda telefon almak isteyenler icin uygun zamanlar degil.

1-sgs4 mayıs ayından önce Türkiye'ye gelmeyecek gibi gorunuyor ki ilk uretilen sgs4'lerin %70'inde octa5 8cekirdekli chipset kullanilmayacak. Bu da sgs4'un ulkemize snapdragon600 chipsetle gelme ihtimalini beraberinde getiriyor.

2-Apple hisse senetleri dip yapti ve Apple hisse sahiplerine temettu dagitacak. Bu parayi da bir yerlerden cikartmasi gerekiyor. Bu da haziran ve temmuz aylarinda iphone5S ve ucuz iphone modelleri gelecegi haberlerini dogruluyor.

3- hTC one yabana atilacak bir cihaz degil. Htc'nin qualcomm chipsetli cihazlarinin harikalar yarattigini gecen yil da gormuştuk. ayrica ONE işçiligi,tasarimi,malzeme kalitesi cok iyi olan bir telefon bence duşunmelisin.

Sonuc olarak eger aciliyetin yoksa mayis sonuna kadar beklemen senin yararina gozukuyor. Yok acelem var hemen almam gerekiyor dersen zaten iphone5 ve xperia z dişindaki secenekler mevcut durumda ulkemizde yok.

HTC one tasarım olarak banada iyi geliyor belki özellik olarakta beni karşılayabilir , fakat zamanında kullandıgım HTC Mini HD modeli beni biraz soguttu bu markadan. Birazda gidip magazalarda elden inceleme yapmaya karar verdim. Suan en yogun olarak iphone5 düşünmeye başladım.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Kafamda iyice iPhone5 oluşmaya başladı. Müsait bir gün teknosaya gidip iyice inceleyim. Teşekkürler arkadaşlar :)

- - - Eklendi - - -

HTC one tasarım olarak banada iyi geliyor belki özellik olarakta beni karşılayabilir , fakat zamanında kullandıgım HTC Mini HD modeli beni biraz soguttu bu markadan. Birazda gidip magazalarda elden inceleme yapmaya karar verdim. Suan en yogun olarak iphone5 düşünmeye başladım.

jailbreak olayini da fazla kafana takma. Kararinda etkileyici olmasin. Beş dakikalik basit bir işlem ve istersen kaldirabilirsin. Gozune gonlune hoş geleni almani oneririm. Yoksa porsche belki dunyanin en iyi arabasi ama ben sevmedikten sonra neye yarar. :)

Türe

Türe

Üye

- - - Eklendi - - -

En iyisi incelemen elbette. :) Kriterlerin ölçüsünde iPhone 5 uygunsa pişman etmez. :good:

Buraxlive

Buraxlive

Üye
    Konu Sahibi
Degerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar , sağolun :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Umarım seçim yapabilmişsinizdir.:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt