'Burası Türkiye, ABD değil'


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye


Trafik cezasına kızdı, motosiketini yaktı!
OSMANİYE'de 45 yaşındaki Ali Şahinoğlu, evine gelen 140 liralık trafik cezasına kızıp motosikletini çarşı merkezinde yaktı.

İşsiz olan Ali Şahinoğlu, bu sabah 80 FA 601 plakalı motosikleti ile Dr. Ahmet Alkan Caddesi'ne geldi. Motosikletini kaldırım kenarına park eden sürücü, vatandaşların gözleri önünde bir anda aracının üzerine benzin dökerek yaktı. Çevredeki esnaf, hemen itfaiye ve polise haber verdi. Olay yerine kısa sürede gelen itfaiye ekipleri motosikleti söndürmek isteyince Şahinoğlu tarafından engellenmek istendi.

Elinde bomba olduğunu ve yaklaşılmamasını isteyen Şahinoğlu, "Burası Türkiye, burası Amerika değil" diyerek bağırdı. Şahinoğlu, polis ekibinin müdahalesi ile yere yatırılarak etkisiz hale getirildi. Şahinoğlu'nun belinin arkasında, ceketinin altında tuttuğu ve bomba görünümü verdiği cismin ise 5 kiloluk demir terazi ağırlığı olduğu öğrenildi.

Polis otosuna bindirilen sürücü, ifadesi alınmak üzere Çarşı Polis Merkezi'ne götürüldü. İtfaiye ekipleri ise yanan motosikleti söndürdü. Ali Şahinoğlu'na kırmızı ışıkta geçtiği için 140 lira para cezası kesildiği bildirildi.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA)NOT: banada geldi :d: bu aya süper sıkıntı ile başladık :D
 
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
ilgincc burasi Turkiye :D
 
MetQ7

MetQ7

Üye
Burası Türkiyeee:ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt