İpucu Burada istediğinizi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

scm

Üye
nokia c5-03 deki interneti bluetooth suz ve kablosuz olarak dizüstüne aktarmak istiyorum netür işlemleri gerçekleştirmeliyim

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Anneme s5 mini aldık. Dün ses kaydı yapmak istedi tvden ama nedense tek sesi bile kaydetmedi, aldım başka bir kayıtta mikrofonlara üfledim acaba bozuk mu diye bozuk da değil. Neden kaydetmiyor diğer sesleri?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
nokia c5-03 deki interneti bluetooth suz ve kablosuz olarak dizüstüne aktarmak istiyorum netür işlemleri gerçekleştirmeliyim
Yanlış hatırlqmıuorsam bilgisayarda nokia suite programı olması gerek oradan yapıyorsun
Anneme s5 mini aldık. Dün ses kaydı yapmak istedi tvden ama nedense tek sesi bile kaydetmedi, aldım başka bir kayıtta mikrofonlara üfledim acaba bozuk mu diye bozuk da değil. Neden kaydetmiyor diğer sesleri?
Kardeş sorunun yeri burası değil. Burası symbian telefonlar için. Ama yinede yardımcı olalım.
Yeni telefonlarda çevrenin gürültü azaltıcısı özelliğinden dolayı olabilir.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Yanlış hatırlqmıuorsam bilgisayarda nokia suite programı olması gerek oradan yapıyorsun

Kardeş sorunun yeri burası değil. Burası symbian telefonlar için. Ama yinede yardımcı olalım.
Yeni telefonlarda çevrenin gürültü azaltıcısı özelliğinden dolayı olabilir.

Kusura bakmayın maxicep WP uygulamasının bir sıkıntısı ayrıntılı görünmüyor konular ve içerikleri. Çok teşekkür ediyorum.

scm

Üye
Yanlış hatırlqmıuorsam bilgisayarda nokia suite programı olması gerek oradan yapıyorsun.
Bu işlemi gerçekleştirmek için nokia suite te ve cep te nereleri ve hangi sırayı takip ederek komutlamalıyım.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
biryerden nokia suite programını bul güncel. Yükledikten sonra telefona tak bir kaç ufak program yüklicek tele. Daha sonra sol altta telefondan internete bağlanma tarzı bir yazı olacak oradan bağlanırsın. Ama ev interneti gibi bi hız bekleme yani.
arayüzü böyle

yasin213

yasin213

Üye
biryerden nokia suite programını bul güncel. Yükledikten sonra telefona tak bir kaç ufak program yüklicek tele. Daha sonra sol altta telefondan internete bağlanma tarzı bir yazı olacak oradan bağlanırsın. Ama ev interneti gibi bi hız bekleme yani.
arayüzü böyle
Bu hangi sürüm? Nokia Suite'yi güncelledim. Mağaza gözükmüyor(Opera Mobile Store'a taşındığı için).
Acaba daha yeni bir sürüm mü var?

yasin213

yasin213

Üye
arayüzü böyle
Bu hangi sürüm? Nokia Suite'yi güncelledim. Mağaza gözükmüyor(Opera Mobile Store'a taşındığı için).
Acaba daha yeni bir sürüm mü var?

exp_l0it

exp_l0it

Üye
yok ben internetten aldım fotoğrafı. Eski fotoğraf o.

butikanlı

butikanlı

Üye
mrb arkadaşlar kusura bakmayın ama yapacak başka bişey bulamadım son çarem size soruyorum.benim eski bir telefonum var nokia 5800. ve telefonu hackleyip eski mesajlarıma ulaşmam lazım. hack işlemi için 2 haftadır uğraşıyorum olmadık yöntemlerle.en son yaptığım uygulama bu şekilde biton video ve yazı okuyarak ve biton siteden rompatcher plus indirerek. bu 5 adımı yapabiliyorum ama 6. adım yani RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx
programını kurunca sertifika hatası veriyor. Lütfennnnnnnn yardım edin bana. cevabınızı bekliyorum.umarım sizi sıkmamışımdır teşekkür ederim.

yaptığım işlem aşağıdaki gibi.

1."NortonSymbianHackLDD.sis" Yükleyin.
2.Bu uygulamayı başlatın.
3.Sırasıyla Options - Anti-Virus - Quarantine listesine gidin.
4.Listeden tüm dosyayı seçin ve Restore All i tıklayın.
5.Uygulamadan çıkın ve Ayarlar - Yüklemelerden (Symantec Symbian Hack) dosyasını silin.Sonra Dosya yöneticisinden c:\shared dosyasını silin. Bazen bu klasörü oluşturmaz o zaman sıkıntı yok.
6."RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx" Programını C ye kurun.

yasin213

yasin213

Üye
mrb arkadaşlar kusura bakmayın ama yapacak başka bişey bulamadım son çarem size soruyorum.benim eski bir telefonum var nokia 5800. ve telefonu hackleyip eski mesajlarıma ulaşmam lazım. hack işlemi için 2 haftadır uğraşıyorum olmadık yöntemlerle.en son yaptığım uygulama bu şekilde biton video ve yazı okuyarak ve biton siteden rompatcher plus indirerek. bu 5 adımı yapabiliyorum ama 6. adım yani RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx
programını kurunca sertifika hatası veriyor. Lütfennnnnnnn yardım edin bana. cevabınızı bekliyorum.umarım sizi sıkmamışımdır teşekkür ederim.

yaptığım işlem aşağıdaki gibi.

1."NortonSymbianHackLDD.sis" Yükleyin.
2.Bu uygulamayı başlatın.
3.Sırasıyla Options - Anti-Virus - Quarantine listesine gidin.
4.Listeden tüm dosyayı seçin ve Restore All i tıklayın.
5.Uygulamadan çıkın ve Ayarlar - Yüklemelerden (Symantec Symbian Hack) dosyasını silin.Sonra Dosya yöneticisinden c:\shared dosyasını silin. Bazen bu klasörü oluşturmaz o zaman sıkıntı yok.
6."RomPatcherPlus_3.1_LiteVersion.sisx" Programını C ye kurun.
c:\shared dosyasını silmeden dene.

butikanlı

butikanlı

Üye
biraz önce onuda denedim olmadı.
eski yazılara bakıyorum hard format filan diyorlar. onu yaparsam silinmiş sms lerime bi daha ulaşamam diye korkuyorum. asıl istediğim yanlışlıkla sildiğim sms lerime ulaşmak.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
telefon tarihini geriye almayı dene

eflatun987

eflatun987

Üye
Yazılım destek bolumunde ust konuda heklemekle ilgili konu var. Ben n97 denedim oldu. Ben yanliz dosya silmedim. Dediklerinin nerde oldugunu bile bilmem. (lafin gelisi bilmiyorum.) eksik bir sey var cıkartamadim. Dikkatli ve agır agır tekrar dene...

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
teşekkürler ama sorum yok

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
ben youtube kanalım var bilgiyarım olmadığı için nokia c5-03 androiden ekran kaydı yapabilirmiyim