İpucu Burada istediğinizi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

murat.122a

murat.122a

Üye
murat.122a demiş ki: ↑ Evet. Nuru
Dasdemirli Yeni Yani tüm Android ve
Symbian modelleri.
2 ayrı baglantı
yapılırmı mobıl
baglantı wifi degil
Android de 2 ayrı bağlantı yapabilen bir örnek vere bilinmi samsung galaxy s3 gibi Lütfen bir model yaz

murat.122a

murat.122a

Üye
Android ve Symbianlı tüm telefonlar bunu destekliyor.Yani tüm Android ve Symbian modelleri.
Malesef olmuyor mobil ağları kapatınca wifi le internete girer benim demek istediğim internete bağlanırken bağlantı şeçenekleri gelmiyor ama 5800xm te direk wifi ve mobil ağ ayarları geliyor wap ve internet 2 ayrı ayarla 2 bağlantı oluyor ama adnroid tek bağlantı imkanı sunuyor galaxy s3 mini de böyle

mahmutozel

Üye
Telefon Nokia C6-01 bilgisayara bağladığımda "C" hafızası hep dolu gözüküyor. "C" hafızasına bilgisayarla girdiğimde dosyaları silemiyorum. Nokia suite baktığımda ise boş gösteriyor.

• Beğen
Tepkiler: mısto61
sata3

sata3

Üye
Telefon Nokia C6-01 bilgisayara bağladığımda "C" hafızası hep dolu gözüküyor. "C" hafızasına bilgisayarla girdiğimde dosyaları silemiyorum. Nokia suite baktığımda ise boş gösteriyor.
Format At

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Opera Mini kaydedilmiş sayfalar nereye kaydediliyor?

mahmutozel

Üye
format attım olmuyor:(

doğukanbilir

doğukanbilir

Üye
merhaba telefonum nokia x6 acaba benim telefonum hd video açıyor mu?

murat.122a

murat.122a

Üye
merhaba telefonum nokia x6 acaba benim telefonum hd video açıyor mu?
Malesef açmaz çünkü x6 en fazla 360*640px videoları açar (360px) hd demek 720*1080px çözünürlük demek yani imkansız x6 açmaz2 ayrı tarayıcı dan 2 ayrı internet bağlantısı wap ve internet ayarıyla bağlantı kurarak 2 kat veri tüketimi yaptım 5800xm le ama malsef telin hafısası az ve ram az olduğu için uzun süre bağlı kalmayıp bağlantı kopuyor yeterli disk yok diye .
Eğer ram ı ve hafızası yüksek bir telefon olsa internet ayarlarını düzelterek çok sayıda bağlantı yaparak 12kb yi 60kb kadar çıkarırız ben bunun için sordumbilen yokmu evet var diyenler bir örnek versi 5800xm ve x6 da var ama bunların ram ları düsük

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2381601 ve mısto61
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Malesef açmaz çünkü x6 en fazla 360*640px videoları açar (360px) hd demek 720*1080px çözünürlük demek yani imkansız x6 açmaz2 ayrı tarayıcı dan 2 ayrı internet bağlantısı wap ve internet ayarıyla bağlantı kurarak 2 kat veri tüketimi yaptım 5800xm le ama malsef telin hafısası az ve ram az olduğu için uzun süre bağlı kalmayıp bağlantı kopuyor yeterli disk yok diye .
Eğer ram ı ve hafızası yüksek bir telefon olsa internet ayarlarını düzelterek çok sayıda bağlantı yaparak 12kb yi 60kb kadar çıkarırız ben bunun için sordumbilen yokmu evet var diyenler bir örnek versi 5800xm ve x6 da var ama bunların ram ları düsük
yav kardeşim sende biliyosun 5800 desteklemiyor yani symbian desteklemiyor sayılır o yüzden android alıcan androidde de hangi tel destekliyor bilmiyorum o yüzden android bölümüne konu açman faydalı olur

• Beğen
SakirtAbiler

SakirtAbiler

Üye
şarjı çok gidiyor 2 tane batarya kullanıyorum anca 1 gün gidiyor oda :/

• Beğen