"Bunca emeğe yazık oldu"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahim

Üye
    Konu Sahibi
"Bunca emeğe yazık oldu"
ampiyonlar Ligi (B) Grubu ilk maçında Beşiktaş, Manchester United'a 1-0 mağlup oldu. Maç sonrası yaptığı açıklamada oyuncularını tebrik eden siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Mustafa Denizli, mağlubiyet için 'emeklerimize yazık' yorumunda bulundu.

Denizli'nin açıklaması şöyle:
"Söyleyecek bir şey yok. 70. dakikadan sonra gol yemek her şeyi mahvetti. Ben gol yemeyi zaman zaman hissederim. Bugün hiç yaşamadığım bir hisle karşılaştım. Bu kadar emeğe yazık oldu. Rakibimiz son iki yılda iki kez final oynarken bunlardan birinde kupayı kaldırdı. Mutlaka emeğimiz karşılığını almamız gerekiyordu. Manchester United ataklarının bir bölümü çıkışta kaptırdığımız toplardan oldu. Bu kadar oynayıp, çalıştıktan sonra çok kötü bir golle mağlup olmak çok kötü. Beşiktaş'a Türkiye dışında dünyada hiç kimse şans tanımazken şu an herkes bizim kim olduğumuzu gördü."

-YUSUF ÇOK YETENEKLİ-

Mustafa Denizli, Yusuf'la ilgili bir soru üzerine, "Yusuf dediğiniz futbolcu Türkiye'nin en yetenekli oyuncularından bir tanesi. Bireysel yeteneği üst düzey, zaman zaman futbolcuların kötü oynaması oyun planlarınızı bozar. Yusuf bugün biraz şanssızdı o kadar. Serdar oyunda kaldığı sürece hem hucumlarda hem takım defansında çok iyi işler yaptı ancak yorulunca düşündüğümüzü alamadık yoksa Serdar ve Yusuf oldukça iyi oyuncular. Oyun stratejisinde herşey istediğimiz gibi gitti. Pozisyonlarda bulduk ama olmadı. Takımıma bu mağlubiyet yakışmadı ve emeklerimize yazık oldu. Bazen kazandığımız maç sonrasında oyuncularımı eleştirirm. Bu gece takım olarak eleştirilicek kötü bir oyun oynamadık. Zaten ben oyuncuları bireysel olarak eleştirmem" ifadelerini kullandı.

-BOBO KONTRATLI OYUNCUMUZ-

"Bobo ile bağlar koptu mu? Neden kadrodan çıkartıldı? sorusuna Denizli, "Dünyada ancak Türkiye'de hocalara böyle sorular sorulur. 25 oyuncum var, geldiğimden beri hep takımı nasıl başarılı yaparım diye düşündüm. Geçen hafta oynadığımız maçtan 5 oyuncu değiştirdik. Bobo bu takımın en etkili silahlarından birisidir. Taktik değişikliğinden dolayı böyle birşey oldu. Bobo, şampiyonlukta önemli bir katkı yaptı. Sürekli neden böyle sorularla sürekli karşılaşayım ki? Bobo, Nobre bunların hepsi benim için aynı oyuncular. Hepsi değerli, hem değerli hem kontratlı oyuncumuz. Bobo'yu gördüm maçtan önce de konuştuk. Soyunma odasına gidip arkadaşlarına başarılar diledi. Böyle açıklamalar sadece futbolcularımı zor durumda bırakır" diye konuştu.

(HTSpor)

<~STaT!c-X~>

Üye
Hakikatten de yazık oldu.

Laz¥

Laz¥

Üye
Gerçekten üzüldük

darülmendep

darülmendep

Üye
Gerçekten hiç ummadığım kadar iyi oynamıştık. Son dakikada Hakan bir hata yaptı rakibin asisti yoktu bizim hakanın vardı ama o bile maçta gerçekten çok iyi kurtarışlar yapmıştı. Sadece küçük bir hata ile mağlup olduk. Berabere kalsak bile çok sevinirdim. Dünya İnönü cehennemini bir kez daha gördü ve Beşiktaş'ın nasıl bir takım olduğunu
Diğer takımlardan olupta bizim arkamızda olan arkadaşlara da ayrıyeten teşekkür ediyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Beşiktaş'ın oynadığı futbolu beğenmeyen ve taraftarların deliye çevirdiği Rooney nasıl acaba! Merak ediyorum:D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bu maçı alsa çok güzel olacaktı:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt