Bugüne Kadar Paylaştığım Ve Paylaşmadığım 3d-hd-thd Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

halilaltungul

Üye
usta ellerine saglık cok iyi bi çalışma olmuş bu brother oyunu nasıl kurucaz 3 dosya cıkıyorbunu neyle acıcaz

Serhan

Serhan

Üye
o resimlerin yani oyunların etrafındaki çizgileri nasıl yaptın ?:) Konumu düzenlicemde :)

shafak_1_2

shafak_1_2

Üye
tşşkler hocaam

• Beğen
Tepkiler: Remember Me
djmumi

djmumi

Üye
Kardeşim emeğine yuregıne saglık cok guzel bı arsıv olmus. ama nfs shıft te sorun yasıyorum dowloand etmıyor dosyaları bılgın olsun.

• Beğen
yunus5055

yunus5055

Üye
Kardeşim emeğine yuregıne saglık cok guzel bı arsıv olmus. ama nfs shıft te sorun yasıyorum dowloand etmıyor dosyaları bılgın olsun.
dostum nfs shıft zaten pek guzel bı oyun degıl ındırdıgıne degmez yanı ... asfalt8 fıln oyna onun yerıne ... yada real racıng fıln

aosman61

aosman61

Üye
teşekkürler

• Beğen
Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
o resimlerin yani oyunların etrafındaki çizgileri nasıl yaptın ?:) Konumu düzenlicemde :)
tablodan yapıyorum :)
:)
hangi oyun çalışmadı?

Gta 3 tel discovery[/quote]
android/data kısmına attın mı?
bılgıler ıcın tsk kardesım ... :) ... valla yok yanı tele her yerıne baktım su anda yok hıc bı yerde ...kank bak burdakı arkadasın oyunları paylastıgı sıtede hız sınırlaması yok ... bı bak ıstersen ...
Mali cihazlar için süper paylaşım(beklemeden ve hızlı indirin 12 MBit e kadar çıktı:))
baktım dediğin gibi son sürat indiriyor :)
rica ederim kardeşim emin misin kardeşim bende download ediyor internet sorun olmayasın?
dostum nfs shıft zaten pek guzel bı oyun degıl ındırdıgıne degmez yanı ... asfalt8 fıln oyna onun yerıne ... yada real racıng fıln
katılıyorum vurma zıplama atlama istiyorsan asphalt8 tek geçerim eğer gerçek racing oyunu istiyorsan real racing 3 yeni güncellemeyle Lamborghini Veneno and McLaren P1 arabaları ve bazı küçük şeyler eklendi gitgide oyun güzelleşiyor :oke:

bora16

Üye
:tşk::tşk:

• Beğen
hospiti

hospiti

Üye
EyvallahEline sağlık

• Beğen
yunus5055

yunus5055

Üye
kank tele guncelleme attım dun gece tel xperia z sürum 4.2.2 den 4.3 e gectı ... AVP: Evolution bu oyunu oynuyodum oncesınde ama sımdı oynamıyo guncellemeden sonra .. sıl yukle yaptım dosyalr elımde oyun acılıyo contıne chapter basıyorum oyun doluyo tammlanacagı sırada alta alıyo oyunu gerı geldigımde acık olan uygulamaları gosterıp ıste... oyunu bastan baslatıyo menuye gelıyo sonra tekrar contıne vs vs ... bunun cozumu ne olabılır sence ne yapmm lazım ...

xmustx

xmustx

Üye
kank tele guncelleme attım dun gece tel xperia z sürum 4.2.2 den 4.3 e gectı ... AVP: Evolution bu oyunu oynuyodum oncesınde ama sımdı oynamıyo guncellemeden sonra .. sıl yukle yaptım dosyalr elımde oyun acılıyo contıne chapter basıyorum oyun doluyo tammlanacagı sırada alta alıyo oyunu gerı geldigımde acık olan uygulamaları gosterıp ıste... oyunu bastan baslatıyo menuye gelıyo sonra tekrar contıne vs vs ... bunun cozumu ne olabılır sence ne yapmm lazım ...
4.3 güncellemesinden sonra benimde s3 trasphalt 6 çalışmıyo

yunus5055

yunus5055

Üye
Bunun cözümü ne olabılır acaba.. Nova3 de calısmadı

kyammmmm

Üye
ellerine sağlık ... Kardeş bazılarında sd yok sanki onlar sadece apk mı içeriyor

• Beğen

trex5552

Üye
teşekkürler kaydeşModern Combat 1-2 ne zaman gelir

• Beğen

ahmetk74

Üye
Sa kardes telefonum samsung galaxy ace 2 mali 400 kullaniyor.burada paylastigin wild blood bu telwfonla uyumlumudur?Burada paylastigin oyunlarin hepai mali 400 e uyumlumu?

Batu998

Batu998

Üye
Emeğe saygı diyelim helal olsun

• Beğen

mdrl956

Üye
tşk

• Beğen
ortak42

ortak42

Üye
teşekkürler eline sağlık...

• Beğen
Kerim.

Kerim.

Üye
Adf ly linkleri acilmiyor tek bende mi boyle?

• Beğen
Tepkiler: Buğra

Üst Alt