Bugüne Kadar Paylaştığım Ve Paylaşmadığım 3d-hd-thd Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

aviatorcihan

Üye
valla ne varsa indirdim tşklr :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Bu konunun ust konu olmasi icin ne yapilabilir?

enuqie

Üye
Ellerine sağlık çok güzel derleme olmuş :)

drjacks

Üye
kardewim su eternity warrioru bi kontrol edermisin calismioda

evo_24

Üye
Bu oyunlar polypadde çalışır mı?Polypadi yeni aldım android 4.1 kurulu ve yayınladığın oyunlar markette para ile satılmakta.Harici sd kartım yok.Şimdiden teşekkürler...

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Bu oyunlar polypadde çalışır mı?Polypadi yeni aldım android 4.1 kurulu ve yayınladığın oyunlar markette para ile satılmakta.Harici sd kartım yok.Şimdiden teşekkürler...
polypad sürümü kaç ve kaç ghz ?

evo_24

Üye
Polypad 8208Hd 1.5 ghz

evo_24

Üye
Demek istediğim kardeşim oyunlara para vermek istemiyorum.Senin apkleri kursam polypadde çalışır mı?Sd kart yok.Çalışması için ne yapmam lazım.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Demek istediğim kardeşim oyunlara para vermek istemiyorum.Senin apkleri kursam polypadde çalışır mı?Sd kart yok.Çalışması için ne yapmam lazım.
ne kadar boş alan var hafızada?

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Onu bilmiyorum.herhangi bir admin veya mod bakip cevap verecek:)
İNŞALLAH kardeşim,şimdi alternatif linkleri ekliyorum eğer ki linkler patlarsa öbür linkten devam edin diye. Bende ekstradan bir link veriyorum sizlere bunun kıymetini bilin ha :oke:

Kerim.

Kerim.

Üye
İNŞALLAH kardeşim,şimdi alternatif linkleri ekliyorum eğer ki linkler patlarsa öbür linkten devam edin diye. Bende ekstradan bir link veriyorum sizlere bunun kıymetini bilin ha :oke:

Valla helal olsun sana ya:)sitede gordugum en iyi oyun paylasimcisi sensin kardesim:)

- - - Eklendi - - -

Upload etmek hic kolay degil hakkaten emegine saglik:)

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Valla helal olsun sana ya:)sitede gordugum en iyi oyun paylasimcisi sensin kardesim:)

- - - Eklendi - - -

Upload etmek hic kolay degil hakkaten emegine saglik:)
iltifat için canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum :)
gerçekten kolay değil hem dosya boyutu 1 gb olsa en az 1mb interneti olması lazım :oke:

- - - Eklendi - - -

konum sabitlenmiş yaşasın :aha:

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler emeginiz icin ve paylasimlariniz icin konuyu ayakta tutmak icin yukariya stim hayirli olsun.
konu ile ilgileneceginiz icin sorunu olanlari yorumsuz birakmakmayiniz tesekkurler.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler emeginiz icin ve paylasimlariniz icin konuyu ayakta tutmak icin yukariya stim hayirli olsun.
konu ile ilgileneceginiz icin sorunu olanlari yorumsuz birakmakmayiniz tesekkurler.
rica ederim kurtuluş40 hocam :tebessüm:
inşallah herkezin yorumunu tek tek cevap yazacağım,ben olmadığımda siz bakırsanız artık :)

Üst Alt