Bugüne Kadar Paylaştığım Ve Paylaşmadığım 3d-hd-thd Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

CrazyGames12

Üye
fevkaladenin fevkinde bir oyun arşivi konusu açmışsınız,helal sana dostum adamın dibisin ve bunca konuyu hazırladığın için emeğine sağlık diyorum ve başka bişey de demiyorum :oke:
konuya bakıp cevap yazmayanlar hiçbir lafım yok,ister cevap yazsınlar ister yazmasınlar onlar kendi emek veren açınca şimdiden anlarlar

• Beğen
Tepkiler: Remember Me
KayraBey

KayraBey

Üye
Resim görüntüleme için üyelik gerekmez ama upload için gerekli. Oda ücretsiz 5gb alan veriyor zaten. İşini sağlama al sen.

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Resim görüntüleme için üyelik gerekmez ama upload için gerekli. Oda ücretsiz 5gb alan veriyor zaten. İşini sağlama al sen.
tamam ahmet hocam,hepsi resimleri imageshack yükledim,üye de oldum şimdi rahatım : ?

- - - Eklendi - - -

fevkaladenin fevkinde bir oyun arşivi konusu açmışsınız,helal sana dostum adamın dibisin ve bunca konuyu hazırladığın için emeğine sağlık diyorum ve başka bişey de demiyorum :oke:
konuya bakıp cevap yazmayanlar hiçbir lafım yok,ister cevap yazsınlar ister yazmasınlar onlar kendi emek veren açınca şimdiden anlarlar
rica ederim kardeşim :)

sbsbs

Üye
Müthiş emek helal olsun...

KELGER

KELGER

Üye
avatar da görüntü bozuk ( galaxy w)

merzer

Üye
PES lerde konami yazısı geliyor ve kalıyor ve siyah ekrana geçerek kalıyor sonrasında .
Biraz bekleyincede pes 2011 uygulaması yanıt vermiyor kapatılsın mı diye soruyor ve kapatıyor.

Yaklaşık beş oyun indirdim hiç birinin kurulumunu yapamadım .
Note 2 telefon bende mi bir sorun var bu oyunlar için root vs mi lazım ?

CABBAR

CABBAR

Üye
:tşk: Emeğine sağlık

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
PES lerde konami yazısı geliyor ve kalıyor ve siyah ekrana geçerek kalıyor sonrasında .
Biraz bekleyincede pes 2011 uygulaması yanıt vermiyor kapatılsın mı diye soruyor ve kapatıyor.

Yaklaşık beş oyun indirdim hiç birinin kurulumunu yapamadım .
Note 2 telefon bende mi bir sorun var bu oyunlar için root vs mi lazım ?
kardeşim şimdi sen sd dosyayı sd*android*data dizinine attığına emin misin ve sd dosyanın ismi "com.konami.pes2011" bu olduğuna emin misin? birde ilk oyunu açarken wifi ile mi girdin ?

- - - Eklendi - - -

kardeşime katılıyorum bulunmaz arşiv teşekkürler
sağolun kardeşler :)

- - - Eklendi - - -

Müthiş emek helal olsun...
rica ederim :)

- - - Eklendi - - -

:tşk: Emeğine sağlık
:rica: sağol kardeşim

DotMatrix

DotMatrix

Üye
Yok böyle bir arşiv. (Y)
Ellerinize sağlık konudaki oyunların gösterimleri bile harika olmuş gerçekten çok emek var.
Teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Yok böyle bir arşiv. (Y)
Ellerinize sağlık konudaki oyunların gösterimleri bile harika olmuş gerçekten çok emek var.
Teşekkürler.

kowboy2006

Üye
emeğine sağlık üstad

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık üstad
ne oldu şifre mi istiyor,kardeş ilk başa bakarsan kocaman renkli harflerle belirtmişim :oke:

- - - Eklendi - -
bu arada rica ederim...

- - - Eklendi - - -

Yok böyle bir arşiv. (Y)
Teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Yok böyle bir arşiv. (Y)
Teşekkürler.
rica ederim kardeşim güle güle oynarsın ve bizide unutmassın :oke:

- - - Eklendi - - -

5 Oyun daha eklendi,
İyi Oyunlar ve cevap yazmayanlar buraya bakmasın diyorum...

kiziltilki

kiziltilki

Üye
Teşekkürler..Emeğe saygı ^-^ :)

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
ellerine saglik cok kapsamli bi konu acmissin konunun ust konu olmasini istiyorum ilginenlere duyrulur

batudinho39

batudinho39

Üye
Ellerine yüreğine saglik kardesim sadece modern combat 4 calismadi telefonum galaxys3 mini yine de teşekkürler ;)

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: batudinho39

avengers4

Üye
birader eline sağlık bi de rica etsem shadow guardian ı konuya ekliyebilir misin?

Üst Alt