bugün lg l9 alabilirim yanlış birşey yapmayayım acilll

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
bugün lg l9 alabilirim yanlış birşey yapmayayım acilll
forumda konularımı okuyanlar hep 4x hd almak istediğimi göreceklerdir. fakat bıktım artık. fiyatlara bakmaktan nerde ucuz nerede iyi neresi güvenilir derken iyice bıktım telefondan soğudum. l9 u bayağı inceleme fırsatı buldum sadece hafızası yetersiz geldi onun haricinde iyi bir telefon teknosada inceledim kullanıcıya 2.77 gb gibi bişi bırakmışlar onuda hafıza kartıyla hallederiz. fazla oyun düşkünü değilim o yüzden performası yeterli gelecek gibi .ekranı istediğim gibi büyük. sizce gidip alayım mı yoksa önerebileceğiniz incelemem gereken bir kaç model var mı

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
kardeşim LG kalitesi gerçekten güzel zaten biliyorsun.L9 modeline gelecek olursak gerçekten fevkalade bir cihaz.donanımsal özellikler tatmin edici.oyunlarda da sıkıntın olmaz.yalnız bir eksisi var o da kamera.kamera tatmin edici değil.5 mp hakkını gerçekten vermiyor.kamera senin için sorun değilse L9 tavsiyemdir

• Beğen
Tepkiler: atakankovanci
atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim LG kalitesi gerçekten güzel zaten biliyorsun.L9 modeline gelecek olursak gerçekten fevkalade bir cihaz.donanımsal özellikler tatmin edici.oyunlarda da sıkıntın olmaz.yalnız bir eksisi var o da kamera.kamera tatmin edici değil.5 mp hakkını gerçekten vermiyor.kamera senin için sorun değilse L9 tavsiyemdir
zaten ben kp500 ile lg nin kamera anlayışına alıştım :D güzel yorumunuz için teşekkür ederim

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
bu arada bu telefonda dahili modem var mı internet sitelerine baktım bir bilgi yoktu bilen biri varsa söyleyebilir mi

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar son anda fikrim değişti. onca emek boşa gitmesin dedim vebimeks ten 4x imin siparişini verdim. konuyu okuyan okumayan herkeze teşekkür ederim iyi forumlar

enver_techno

enver_techno

Üye
bu arada bu telefonda dahili modem var mı internet sitelerine baktım bir bilgi yoktu bilen biri varsa söyleyebilir mi

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar son anda fikrim değişti. onca emek boşa gitmesin dedim vebimeks ten 4x imin siparişini verdim. konuyu okuyan okumayan herkeze teşekkür ederim iyi forumlar
hayırlı olsun :oke:

Ocean258

Ocean258

Üye

- - - Eklendi - - -

hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :)

technoshark

technoshark

Üye

İyi yapmışsın dostum hayırlı uğurlu olsun şimdiden, herhangi bir sorun olursa elimizden geldiğince buradayız, yardımcı olmaya çalışırız.. :)

Gggg1994

Üye

- - - Eklendi - - -

Hayirli olsuuunnn :)

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
Çok saolun arkadaşlar ama bir sorun çıktı galiba telefonu edirne mağazasından daha rahat aliriz diye oradan cektirdik karti ama int den alinca daha ucuza geldigini ogrenince ordan iptal ettik odemeyi 10 dk sonra int den siparisi verdik ama sitede 3 gundur kart onayi bekleniyor diyor acaba kart bilgilerini verirken kart sahibinin isminin butun harflerini buyuk yazmadim diye mi onay vermedi :D her ihtimali dusuniyorum sizce neden olabilir olmadi tekrar int den iptal edip magazadan daha pahaliya alicaz

enver_techno

enver_techno

Üye
İnternet olayı her zaman risklidir. ;) Mağazadan almak daha garanti bence.

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
İnternet olayı her zaman risklidir. ;) Mağazadan almak daha garanti bence.

ya hala ayni bir degisme yok :( iptal edip magazaya verelim siparisi diye dusundum ama simdi de 1300 olmus telefon genede beklicez

enver_techno

enver_techno

Üye
Bir ara bende Vatan Bilgisayar'dan ekran kartı alırken öyle bir durum olmuştu. İki gün sonra kargoda diye yazdı, üç gün sonra ürün elimizde kalmadı para iadesi yapıyoruz özür dileriz diye e-mail attılar. Kargoda deyipde sonra kalmadı demelerine çok şaşırdım zaten :D Bir ihtimal sana da öyle olabilir. :hmmm

technoshark

technoshark

Üye
1300 TL mi olmuş ? O zaman sen Nexus 4 Alsana ?

denizci35

denizci35

Üye
evet katılıyorum nexus 4 daha iyi bir cihaz optimus g ile karşılaştırmasını izledim renk olarak daha canlı gösteriyor internet hızı hemen hemen aynı sadece 1 saniye bile yok aradaki fark yani 1 saniye ile optimus g önde

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
1300 TL mi olmuş ? O zaman sen Nexus 4 Alsana ?

gelmesini bekledigimiz telefonu 1164 ten vade farki falan 1260 kusure aldik eger simdi nexus 4 u almayi denersek onada 1300 den bi 100 tl falan eklerler zaten benim butcem 1100 1200 falan . nexus 4 kotu degil biliyorum ama butcemi asiyor o yuzden genede ben 1 2 gun beklicem eger olmadi baska modellere bakicam

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar L9 almis bulunmaktayim telefon cok guzel alacaklara tavsiye ederim sadece kerasi biraz zayif

Iyi forumlar

bhdr5335

Üye
l9 modelinin dokunmatigiyle sorun yasayan var mi acaba? benim telefonumda hassasiyet cok dusuk.bu normal mi yoksa bende mi sorun var yardmci olur musunuz

groff

groff

Üye
l9 modelinin dokunmatigiyle sorun yasayan var mi acaba? benim telefonumda hassasiyet cok dusuk.bu normal mi yoksa bende mi sorun var yardmci olur musunuz

Dostum ben 2 aydir kullaniyorum ayni sikinti bende de var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...