Bu Telefonların fiyatı sadece 49$ dolar

Sponsorlu Bağlantılar

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
Bu Telefonların fiyatı sadece 49$ dolar
Merhaha Arkadaşlar:
İnternette gezinirken trendiswa.com adında O.A.V. sitesi buldum, sadece Telefon değil Tüketici Eletroniğinden Giyime birçok şey bulmak mümkün busitedeki Telefonların fiyatları beni çok şaşırttı aceba nasıl olur dedim kendi kendime bir Arkadaşımlada konuştum nasıl buradan Telefon Alınırmı diye
Neredeyse Amiral gemisi özelliğindeki Orta Seviye F, P, Telefonların fiyatları sadece ve sadece 49$ dolar civarında
Bende biraz olsun merakımı gidermek istedim aceba bu siteden Alışveriş yapan varmı güvenilirmi Yoksa Telefonlar Fakemi bir diğer dikkatimi çeken şey Cihazların isimlerinin yazmaması yani bunun yerine Smart phone cell yazıyor, yanılmıyorsam Cihazlardan birtanesi tıpkı OPPO nun tasarımıyla birebir aynı yani ta kendisi diyebilirim ama modelinin ne olduğu yazmıyor yardımcı olursanız sevinirim buradan, Akıllı cihaz alınırmı bu o.a.v sitesi ne kadar güvenli,
alttaki resimler birebir sitenin kendi içeriğidir, Şimdiden teşekkürler keyifli forumlar
Link 1:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Link 2:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Güvenli değil hocam.Sahte ve dolandırıcı olma riski çok yüksek.Ben şahsen burdan hiç bir şey almam hatta sitesine bile girmem.Cihazıma virüs gelebilir diye.

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve one_useR_0007
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bunlar sahte (çakma) Cihazlar zaten, Cihaz markasını belirtmemişler birebir taktik ürünler bunlar. Yanından bile geçmemenizi tavsiye ederim. Zaten şunu hiç bir zaman unutmamak gerek; "Ucuz etin yahnisi yavan olur."

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper, DeV/AsA, one_useR_0007 ve 1 kişi daha
Baydırman

Baydırman

Moderator
Sakın ha diyorum salatalık bile gelmeyebilir :ehe

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: Coolwhisper ve one_useR_0007
vedat1966

vedat1966

Üye
Ankaralı olanlar Ulus itfaiye Meydanı'nı bilirler. 4-5 yıl önce Sony Flash disk satan 10-12 yaşlarında bir çocuk var. Fiyatı da çok ucuz ve kutulu (şeffaf), Sony flash disk görünüyor. "Açıp bakabilir miyim" dedim. "Açarsanız iade alamam abi" dedi. Ne çıkacak merak ettim. 1 tane aldım. Kutuyu açınca gerçekten sony flashdisk ancak sadece dış kılıf.

(Hala kullanıyorum. Kılıfı kırılan flash disk yerleştirdim.)

Bir ürün maliyet altında satılıyorsa sahte yada eksiktir.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: sekinardi, Coolwhisper, one_useR_0007 ve 1 kişi daha

Üst Alt