Uygulama Bu sürüm bu cihazla uyumlu değil hatası nasıl çözülür ?

Sponsorlu Bağlantılar

CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu sürüm bu cihazla uyumlu değil hatası nasıl çözülür ?
Konu yeri yanlışsa kusura bakmayın.
Bir kitap uygulaması yüklüyorum bu sürüm bu cihazla uyumlu değil hatası veriyor.

Androide apk editör uygulamarı ekledim hepsi hata veriyor.

Pc den editleyip kodunu değiştirmek için hangi yazılımı kullanmam gerekir ?
Konu forumda varsa lütfen yönlendirir misiniz ?
Teşekkürler.

CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yardım edebilir misiniz ?

Bilgisayarda en azından nasıl yapabilirm

Wandeta

Wandeta

Üye

bu uygulamayı telefona kur sdk ogren

bu uygulamayla ogrendigin sdk gir kaydet

sonra kur

ben yaptım ama uygulama acıldı ama telefon dondu bır ıse yaramadı siz deneyın belkı telefon kaldırı

CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sdk reader çalışıyor ama diğeri çalışmıyor.
Bütün sorun bu zaten.

Wandeta

Wandeta

Üye
telefonun sdk ogren uygulamayı ben sana gondereyım telegramdam telefonunde dene

CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
telefonun sdk ogren uygulamayı ben sana gondereyım telegramdam telefonunde dene

sdk 17 bende. uygulama
Telegram yok bende yalnız..
Mediafire yükler misin ?

CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

İcon Changer ile özellikleri değiştiriyorum derle diyorum yine hata veriyor ?

Ne yapacağım anlamadım.

Wandeta

Wandeta

Üye
Telegram kurun..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

İcon Changer ile özellikleri değiştiriyorum derle diyorum yine hata veriyor ?

Ne yapacağım anlamadım.

Dediğiniz uygulama ile yaptım paketlemede herhangi bir sorun çıkmadan paketlendi (Bilgisayarım Windows 10 64 Bit).
Bu tür uygulamalarda konumlar ve dosya adı çok önemli boşluk, özel karakter veya Türkçe karakter olmayan bir konuma atarak yapmalısınız.
Mesela örnek klasör;
C://DenemeAPKlar//

• Beğen
Tepkiler: CageReis ve Wandeta
Wandeta

Wandeta

Üye
İsteyen sizsiniz beni ugraştırıyorsunuz farkındamısınız maalesef otür yerlere yükleyemiyorum

CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Dediğiniz uygulama ile yaptım paketlemede herhangi bir sorun çıkmadan paketlendi (Bilgisayarım Windows 10 64 Bit).
Bu tür uygulamalarda konumlar ve dosya adı çok önemli boşluk, özel karakter veya Türkçe karakter olmayan bir konuma atarak yapmalısınız.
Mesela örnek klasör;

Tamam deneyeceğim, önce sizin yaptığınızı bir deneyelim.

CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Mesela örnek klasör;

Denedim ama 1000kitap durdu dedi ve kapandı. Olmadı yani neden olmadı ki acaba ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Denedim ama 1000kitap durdu dedi ve kapandı. Olmadı yani neden olmadı ki acaba ?
Bu şekilde bizim sonradan müdahalemizle değişen değerler her zaman her uygulama için kullanılmaz malesef çünkü içeriğinde kullanılan kodlar ve yapımcının seçtiği SDK lar sonucunda APK olarak derlenir.
Bunun tek olabilir tarafı yapımcı ile iletişime geçip düşük SDK versiyonlarına yani düşük android sürümleri ile tekrar derlemesini isteyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Wandeta ve CageReis
CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu şekilde bizim sonradan müdahalemizle değişen değerler her zaman her uygulama için kullanılmaz malesef çünkü içeriğinde kullanılan kodlar ve yapımcının seçtiği SDK lar sonucunda APK olarak derlenir.
Bunun tek olabilir tarafı yapımcı ile iletişime geçip düşük SDK versiyonlarına yani düşük android sürümleri ile tekrar derlemesini isteyebilirsiniz.

Düşük versiyonları yüklesem olur büyük ihtimal ama onlarda da bazı özellikler eksik olucak hatalı olucak. Siteyle iletişime geçsem gerçekten yardımcı olurlar mı ? Ne demeliyim onlara ? Benim sdk numarası 17 ona göre tekrar bir tane yapar mısınız mı diyeceğim ? Büyük ihtimal tınlamazlar..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Düşük versiyonları yüklesem olur büyük ihtimal ama onlarda da bazı özellikler eksik olucak hatalı olucak. Siteyle iletişime geçsem gerçekten yardımcı olurlar mı ? Ne demeliyim onlara ? Benim sdk numarası 17 ona göre tekrar bir tane yapar mısınız mı diyeceğim ? Büyük ihtimal tınlamazlar..
Siz android sürümünüzü ve SDK numaranızı belirtin bu şekilde son versiyonunuz çalışmıyor diyin onlarda eğer geri dönüşleri dikkate alıyorlarsa size bir izahat verirler, bundan başka da elimizden birşey gelmez malesef.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve CageReis
CageReis

CageReis

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Siz android sürümünüzü ve SDK numaranızı belirtin bu şekilde son versiyonunuz çalışmıyor diyin onlarda eğer geri dönüşleri dikkate alıyorlarsa size bir izahat verirler, bundan başka da elimizden birşey gelmez malesef.

Çok yardımcı oldunuz, çok çok teşekkür ederim. Bu kadar geri dönüş bile yapmış olmanız beni şaşırttı aslına bakarsanız. Genelde herkes mezarcı bilgiyi alır gider, paylaşmaz. Sizin gibi bir şeyler katan bir şeyler öğreten birilerinin olduğunu bilseydim bende burada kalabilirdim. Bundan sonra buradayım. Hemen profilimi düzenliyorum :) Böyle yardım etmeyi seven insanlarla bilgiyi tecrübeyi paylaşmak ne güzel :)
Sanırım bu siteyi etkin kullanmayı öğrensem iyi olacak. Belli ki sizin gibi samimi insanlar var.

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Mesut Aktaş, Ozan ve Baydırman

Üst Alt