Bu sorunun çözümünü bilen var mı acil yardım lazım !

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bu sorunun çözümünü bilen var mı acil yardım lazım !
şimdi biz Fatihle beraber CM9 atmaya çalışıyorduk s3 e telefona recovry moddan bir türlü zip dosyalarını gösteremedik ne yapmamız gerekir ?

bide sd karttan yüklemeyi denedik dosyaları gördük fakat yüklerken şöyle bir hata aldık ;

E:failed to verify whole-file signature
E: Signature verification failed

ne yapmamız gerekir ? uzmanlar acil !

badmus

badmus

Üye
recovery moda alıyorsun telefonu daha sonra insstal zip from sd cart >>>> toogle signature verification diyorsun allta disable olması lazım. o zaman yükleyebilirsin :oke:

PriZm

PriZm

Üye
Yukarıdaki arkadaşın yazdığını dene.olmazsa rom dosyasını tekrar sd karta at.bazen yarım falan atıp böyle sorunlar çıkabiliyor bana çok denk geldi.

Superfan

Superfan

Üye
Çözebildin mi sorunu?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
recovery moda alıyorsun telefonu daha sonra insstal zip from sd cart >>>> toogle signature verification diyorsun allta disable olması lazım. o zaman yükleyebilirsin :oke:

bende 5 tane seçenek var ;

reboot system now
apply uptade from external storage
wipe data/factory reset
wipe cache partition
apply uptade from cache

sadece bunlar var sd karttaki dosyaları apply uptade from external storage den görüyorum iki tane dosya çıkıyor ardından romun dosyasını seçiyorum yüklemeye başlıyor ve yukarıda yazdığım hatayı veriyor :oke:

- - - Eklendi - - -

Çözebildin mi sorunu?

hayır :(

- - - Eklendi - - -

bende öyle bişey yok ama,biz root'u siyah kernelle yaptık :oke:

TheMadness

TheMadness

Üye
Cwm'yi rom managerdan yükleyin veya xda'dan cwm touch'u indirin

@kif1905

@kif1905

Üye
merhaba. konu eski ama sorunu yaşayıp da ulaşan arkadaşlar için güncel bir çözüm yöntemi sunacağım.

samsung j500f cihazımızda root veya twrp yüklerken "Signature verification failed" hatası alıyorduk. birkaç saat araştırmanın ardından cihazımızda ki oem kilidi aklımıza geldi. sonra telefonun ayarlarından geliştirici seçeneklerine girerek "Oem ile Kilit açma" seçeneğini aktif ettik. ve sonrasında root ve recovery modunu hiçbir hata almadan cihaza yüklemeyi başardık. sorunu yaşayan arkadaşlar bir kontrol etsin. bu ayar var ise aktif ederek imza korumasını devredışı bırakabilirsiniz. bu sayede istediğiniz rom root recovery dilediğinizi kurabilirsiniz.

Üst Alt