bu nasıl bi eziyettir biri bakabilirmi / Phoenix hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ugurlu_

ugurlu_

Üye
    Konu Sahibi
bu nasıl bi eziyettir biri bakabilirmi / Phoenix hatası

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
Usb Kablosunu Çıkar
Açma Kapama Düğmesine 8 Saniye Bas (3 Kere Titreyene Kadar)
Telefonu Aç
Usb Kablosunu Tak
Flash Atmayı Tekrar Dene

tolunay378

Üye

bende de var aynı hata :/

• Beğen
Tepkiler: ugurlu_
DustoJniK

DustoJniK

Üye
normal flash atmayın dead yani ölü flash atınız.

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Resimde gördüğüm kadaroyla zaten telefonunuz usb bağlantsı sağlanmamış connections'da usb yanında soru işareti olmamalı

• Beğen
nazif41

nazif41

Üye
kardeş flaş atrken bir zaman sunra bu görüntü geliyorsa bilgisayarına bağlı webcam varsa onu sök ve sürücüsünü bilgisayardan kaldır sonra tekrar dene:oke:

• Beğen
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Dead Flash atmanızı tavsiy ederim. Ayrıca bilgisayarınıza bağlı diğer usb aygıtlar da değişik sorunlara sebep olabilir. Flash bellek veya kamera gibi usb cihazları mümkünse flash esnasında çıkartın.

• Beğen
ugurlu_

ugurlu_

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar dediklerinizin hepsini yaptım ama hiç biri bir işe yaramadı en sonunda yabancı bir forumda gezerken bi çözüm yolu buldum forumda bu versiyonu kullanmam yazıyordu ve gerçekten işe yaradı
Phoenix Service Software 2012.04.003.47798

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Muhtemelen driver problemi yaşamışsın o zaman. Sorunun çözülmesine sevindim ;)

• Beğen

shirvani

Üye
Bende de ayni sorun vardi senin yazdigin surunumu kurdum ama sorun ayni olarak kaliyor hata veriyor bir turku flash atamadim tele(

hizan

hizan

Üye
Bende de ayni sorun vardi senin yazdigin surunumu kurdum ama sorun ayni olarak kaliyor hata veriyor bir turku flash atamadim tele(

arkadaşım masa üstünde isen bana özelden pm at yardımcı olayım.

cihan628

cihan628

Üye
ben çözümü biliyorum A4TECH CAMERA DRİVER ın yüklü ise sil pcden kesin sorun düzeliyor bendede oluyordu 1-2 hafta araştırdım ilk başta saçma geldi ama çakışma oluyomuş hatta nokia ovi suite ten bile yükleme yapılmıyor camera driverın yüzünden

emrah05

Üye
nokia suiti sag taraftan satin yanindan cikis yap phönix i ac telfonu baglama produckt code sec No usb connect-sonra flashin -firmware update
olmasa telefonu kapat sadece usbeyi tak telefona ve back sarj edergibi oluyormu oluyorsa usb yi cikar tel acma dügmesine 3 kere titretirse birak sonra bidaha dene flash atmayi

konyarapp

Üye
aynı sorun bendede var

.Murat.

.Murat.

Üye
flash atarken refurbis butono değilde software butona tıklayın bu sorunla karşılaşmazsınız
kamera driveri ile ilgisi yok

• Beğen
Tepkiler: kcr
EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
bu sorunu bende yaşadım tekrar dene yaparak sonra ise telefonu açtığımda yazılımı yüklediğini gördüm cihazı açtığımda ilk aldığım gün olan uygulamalar ve resimler videolar şarkıların yüklü olduğunu gördüm şimdi ise bi sorun olmaksizin kullanıyorum işlem yarım mi yapılmış oluyor yoksa onu pek anlamadım ama daha sonra ise suite ile yazılımı indirip kurdum burada yazılanları okuyunca

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt