Püf Noktası Bu Mümkün Mü? Inanılmaz Zoom Lumia1020 Şov

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu resmin L1020 ile çekildiği gerçek olduğu kanıtlandı nasıl mı bende bu gün L920 ile buna benzer bir kare yakaladım helikopter çok aşırı uzak değildi ancak ben sizinle paylaşmak isterim buyrun

burda da zomlu halini görüyoruz

cumhuriyet bayramı dolasıyla bursada düzenlenen dünyanın en büyük canlı atatürk potresinde çekilen bir resim (guinness rekorlar kitabına girmek için program yapıldı 5990 kişi katıldı ) aynı zamanda çektiğim vidyolarda da helikopterin pervaneleri çok net olarak belli oluyor beni ciddi derece şaşırttı benim telefon bunları yapıyorsa haliyle L1020 rahatlıkla yapar diyorum

not: bunun dışında bir çok daha resim şekildi ve bunları akıllı çekim ile yaptım kendi direk nasıl kayıt yaptıysa ellemeden pc ye atıp baktım aslında telden diğer resimler biraz daha kaliteli olabilir kısaca

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Invoke ve skynet

PosiXGuARD

PosiXGuARD

Üye
Aydan macro çekecek zorlasa :blink:

Invoke

Invoke

Üye
Kendin de söylemişsin, çok uzak değil :D

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Kendin de söylemişsin, çok uzak değil :D
bu mesafe yeterli değil mi aslında daha uzakları vardır belki bakayım tekrar ancak pc de kontrol ettiğimde çektiğim tüm resimlerde helikopterin pervaneleri gözüküyordu

Invoke

Invoke

Üye
bu mesafe yeterli değil mi aslında daha uzakları vardır belki bakayım tekrar ancak pc de kontrol ettiğimde çektiğim tüm resimlerde helikopterin pervaneleri gözüküyordu

Yoo, bence gayet yeterli :D
1020de ki daha uzaktı...

esokmen

esokmen

Üye
Nokia nin donusu diyelim artik

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
hknaksy

hknaksy

Üye
Telefon sabitmiş herhalde :)

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
iyi yakalamışsın :oke:

• Beğen
yasirtaha

yasirtaha

Üye
bunları artık tartışmaya gerek bile yok:smdance:cebimizde pro foroğraf makinası taşıyoruz

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Telefon sabitmiş herhalde :)
telefon tam tersine sabit değil hiç nasıl mı gösteri olduğu üste belirtmiştim gösteriyi çekebilmek için demir çitlerin üzerine çıktım ve havadayım bir elim ağaçta bir elim telde inanmazsanız youtube ye vidyo yüklüyorum oradan da link atarım isterseniz
bunları artık tartışmaya gerek bile yok:smdance:cebimizde pro foroğraf makinası taşıyoruz
cidden normal çekimleri çok güzel ancak çektiğim resimlerde ben aşırı yaklaştırma yaptığım için dolasıyı ile bir yerden sonra bozuluyor bakalım L1020 nasıl olucak onuda yakın zamanda almayı planlıyorum

hknaksy

hknaksy

Üye
telefon tam tersine sabit değil hiç nasıl mı gösteri olduğu üste belirtmiştim gösteriyi çekebilmek için demir çitlerin üzerine çıktım ve havadayım bir elim ağaçta bir elim telde inanmazsanız youtube ye vidyo yüklüyorum oradan da link atarım isterseniz
cidden normal çekimleri çok güzel ancak çektiğim resimlerde ben aşırı yaklaştırma yaptığım için dolasıyı ile bir yerden sonra bozuluyor bakalım L1020 nasıl olucak onuda yakın zamanda almayı planlıyorum
ben nokia nın paylaştığı resim için demişdim :)

• Beğen
4MaGuS

4MaGuS

Üye
ben nokia nın paylaştığı resim için demişdim :)
sabit olduğunu sanmıyorum zaten normal yürürkende böyle resim çekebiliyorsunuz çünkü ben elimi oynatarak aynı resmi bir çok kez çektim

0MG90

0MG90

Üye
:oha::ohannes: Sony yerine 1020 mi alsam şimdi bilemedim :D

plenken

plenken

Üye
Arkadaşlar bugün Marmaray açılışında gökyüzünde beliren helikopteri merakımdan otomatik ayarla çektim. Gerçekten pervaneler çok netti.Yarın bilgisayara geçince paylaşmaya çalışıcam.1020 hakkını veriyor.10 numara

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
yaklaşık 500-600 metre mesafeden havai fişekleri Lumia925 ile çekmeyi denedim. :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, suyunsesi, umutgidik ve 1 kişi daha

Üst Alt